האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

יש לציין כמה פרטים בתהליך פיר עיבוד

יש לציין כמה פרטים בתהליך פיר עיבוד

יש לציין כמה פרטים בתהליך פיר עיבוד


פירים הם סוג נפוץ של חלק שהוא גוף מסתובב שאורכו בדרך כלל גדול מהקוטר. הוא נמצא בשימוש נרחב בציוד מכני שונים לתמיכה ברכיבי הילוכים, העברת מומנט ועמידה בעומסים. העיבוד של פיר חלקים חייבים לעמוד בכללים מסוימים. מאמר זה יגיע לשלבי עיבוד ספציפיים ולכמה בעיות שדורשות התייחסות.

יש לציין כמה פרטים בתהליך פיר עיבוד

יש לציין כמה פרטים בתהליך פיר עיבוד

מסלול עיבוד בסיסי לפיר

משטח העיבוד העיקרי של חלקי הציר הוא המשטח החיצוני והמשטח המיוחד המשותף, ולכן יש לבחור בשיטת העיבוד המתאימה ביותר לציוני דיוק שונים ולדרישות חספוס פני השטח. ניתן לסכם את מסלול העיבוד הבסיסי לארבעה.

  • 1. ממכונית מחוספסת למכונית מוגמרת למחצה, ואז למסלול עיבוד שבבי המכונית, זהו גם מסלול התהליך החשוב ביותר עבור חלקי פיר החומר החיצוני הכללי עיבוד טבעת חיצונית.
  • 2. מחספוס עד גימור למחצה, לטחינה גסה, ולבסוף באמצעות מסלול עיבוד שחיקה עדין, עבור חומרי ברזל ודרישות דיוק, דרישות חספוס פני השטח הן קטנות וזקוקות לחלקים מוקשים, מסלול עיבוד זה זו הבחירה הטובה ביותר מכיוון שהשחזה היא תהליך המעקב האידיאלי ביותר.
  • 3. ממכונית מחוספסת למכונית מוגמרת למחצה, ואז למכונית משובחת, מכונית יהלומים, מסלול עיבוד שבבי זה משמש במיוחד לעיבוד חומרי מתכת אל ברזליות, מכיוון שקשיות המתכות הלא ברזליות היא קטנה, קל לחסום את פער בין חלקיקי חול, השחזה היא בדרך כלל לא קל להשיג את חספוס פני השטח הנדרש, ויש להשתמש בתהליכי הגימור ורכב היהלומים; מסלול העיבוד האחרון הוא מחוספס עד חצי גימור, עד טחינה גסה וטחינה דקה.
  • 4. ביצוע גימור, מסלול מסוג זה הוא מסלול עיבוד שבבי המשמש לעיתים קרובות לחומרי ברזל קשוחים ודורש דיוק גבוה וחספוס פני שטח נמוך.

Pעיבוד שבבי של פיר 

לפני סיבוב החלק החיצוני של חלק הפיר, נדרש תהליך הכנה כלשהו. זהו עיבוד מקדים של חלק הפיר. תהליך ההכנה החשוב ביותר הוא יישור. מכיוון שהריק של העבודה הוא כפוף לעיתים קרובות במהלך עיוות במהלך ייצור, שינוע ואחסון. על מנת להבטיח הידוק אמין וחלוקה אחידה של קצבת העיבוד, היישור מתבצע על ידי לחיצות שונות או מכונות יישור במצב קר.

תקן מיקום לעיבוד פיר 

  • 1. השתמש בחור המרכזי של החומר כנקודת ההפניה למיקום לעיבוד שבבי. בעיבוד חלקי הפיר, הקואקסיאליות של כל משטח מעגלי חיצוני, חור מחודד ומשטח חוט, והניצב של משטח הקצה לציר הסיבוב הם ביטויים חשובים לדיוק המיקום. משטחים אלה מעוצבים בדרך כלל עם קו האמצע של הפיר כנקודת התייחסות וממוקמים עם החור המרכזי כך שיתאימו לעקרון צירוף המקרים. החור המרכזי הוא לא רק התייחסות המיקום לעיבוד שבבי, אלא גם תקן ההפניה ובדיקת המיקום עבור אחרים תהליך עיבוד שבביes, העומד בעקרון התקנים המאוחדים. בעת מיקום עם שני חורים מרכזיים, ניתן לעבד ריבוי עיגולים חיצוניים ולפנים בקצה מהדק אחד.
  • 2. המעגל החיצוני והחור המרכזי משמשים כנקודת המיקום של העיבוד. שיטה זו מתגברת ביעילות על החסרונות של קשיחות מיקום לקויה של החור המרכזי, במיוחד בעת עיבוד של חומר עבודה כבד יותר, מיקום החור המרכזי עלול לגרום להידוק היציבות, וכמות החיתוך לא יכולה להיות גדולה מדי. אינך צריך לדאוג לבעיה זו על ידי שימוש בעיגול החיצוני ובחור המרכזי כנקודת המיקום. בחיספוס, שיטת השימוש במשטח החיצוני של הפיר ובחור מרכזי כנקודת התייחסות למיצוב יכולה לעמוד ברגעי חיתוך גדולים במהלך העיבוד, שהיא שיטת המיקום הנפוצה ביותר עבור חלקי פיר.
  • 3. השתמש בשני משטחים עגולים חיצוניים כנקודת המיקום לעיבוד שבבי. בעת עיבוד הקידוח הפנימי של הפיר החלול, לא ניתן להשתמש בחור המרכזי כנקודת התייחסות למיקום, ולכן יש להשתמש בשני המשטחים העגולים החיצוניים של הפיר כנקודת ההפניה למיקום. בעת עיבוד ציר כלי המכונה, שני כתבי העת התומכים משמשים לעיתים קרובות כנקודת התייחסות למיצוב, אשר יכולה להבטיח ביעילות את קונצנטריות של חור ההתחדדות ביחס ליומן התמיכה, ולמנוע את השגיאה שנגרמה על ידי אי-התאמה של ההפניה.
  • 4. השתמש בתקע חרוט עם חור מרכזי כנקודת המיקום לעיבוד שבבי. שיטה זו משמשת לרוב בעיבוד שבבי של פני השטח החיצוניים של פירים חלולים.

הידוק הפיר

העיבוד של תקע החרוט ושל המדרון המתחדד חייב להיות בעל דיוק עיבוד גבוה. החור המרכזי הוא לא רק התייחסות המיקום שנעשתה בעצמו, אלא גם אמת המידה לסיום המעגל החיצוני של הפיר החלול. זה חייב להבטיח את ההתחדדות על קונוס או שרוול החרוט. יש לו מידת ריכוז גבוהה עם החור המרכזי. 

 לכן, בעת בחירת שיטת ההידוק, יש לציין כי יש למזער את מספר ההתקנות של תקע החרוט, ובכך להפחית את שגיאת ההתקנה החוזרת של החלקים. בייצור בפועל, לאחר התקנת תקע החרוט, הוא בדרך כלל אינו מוסר או מוחלף באמצע העיבוד לפני העיבוד.

קישור למאמר זה: יש לציין כמה פרטים בתהליך פיר עיבוד

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


יש לציין כמה פרטים בתהליך פיר עיבודPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.