האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

יתרונות וחסרונות של מטלורגיית אבקת נירוסטה

יתרונות וחסרונות של מטלורגיית אבקת נירוסטה

היתרונות והחסרונות של נירוסטה אבקת-מטלורגיה ואמצעי ההתגברות שלה


אם נעשה שימוש בתהליך ההיתוך לייצור מוצרי נירוסטה, בגלל הקושי בחיתוך, זה יוביל לסדרת סידורים של החלקים המיוצרים, כמו דיוק ממדי ירוד וחספוס שטח לא מספיק. ביישומים הפותרים בעיות דומות, אבקת מטלורגיה ממלא תפקיד חיוני.

יתרונות וחסרונות של מטלורגיית אבקת נירוסטה

היתרונות והחסרונות של נירוסטה אבקת-מטלורגיה ואמצעי ההתגברות שלה

    בהשוואה לנירוסטה המיוצרת בתהליך ההיתוך המסורתי, למתכות אבקת נירוסטה יש יתרונות של קרוב לרשת, דיוק ממדי גבוה, ניצול חומרים גבוה ומבנה אחיד. מכשור ותעשיות אחרות.

    עם זאת, זה לא כי אבקת מתכת נירוסטה מושלמת. בגלל הנקבוביות בו, התכונות המכניות, עמידות השחיקה ועמידות בפני קורוזיה של נירוסטה אבקת המטלורגיה מופחתות מאוד, מה שמגביל מאוד את היישום של מוצר זה.

    עם זאת, מחקרים הראו שכמעט כל המאפיינים של פלדות אל חלד באבקת מטלורגיה גדלים עם צפיפות הולכת וגוברת, כך שכל עוד צפיפות אבקת נירוסטה מתכתית מוגברת ונקבוביותה מופחתת, היא יכולה למלא תפקיד מפתח בשיפור ביצועי האבקה. פלדות אל חלד מטלורגיה. .

    הסיבה שבגללה יש ריקנות רבה בחלקה הפנימי של אבקת נירוסטה ממטלורגיה קשורה רבות לשיטה של ​​חיתוך פאזה מוצקה, ולכן המשתמשים החלו להחליף אותה בסינטור שלב נוזלי סופר מוצק, כך שהנירוסטה מראש אבקת סגסוגת יצרה נוזל במהלך הסינטר. שלב, שלב נוזלי ממלא את הנקבוביות בזרימה כדי להגדיל את הצפיפות והביצועים של הגוף הסנטרי. ,

    בניגוד לסינטור של שלב נוזלי רגיל, סינטור של שלב נוזלי סופר-מוצק הוא חטט של אבקות מסגסוגות מראש, וזה תמיד שלב יחיד בתהליך הסינטור. טמפרטורת הסינטר תמיד תהיה בין שלב מוצק לשלב נוזלי. בנוסף, ניתן לסדר מחדש את החלקיקים תחת פעולת הכוח הנימי של שלב הנוזל, ואת הגוף הסנטרי ניתן להפוך לצפוף בזרימת שלב הנוזל והעברת המסה.

    בנוסף, על ידי הוספת שלב חיזוק מתאים, שופרה בהתאם אחת הדרכים העיקריות לשיפור הביצועים של נירוסטה באבקת מטלורגיה, במיוחד קשיותה ועמידותה בפני שחיקה.

קישור למאמר זה: יתרונות וחסרונות של מטלורגיית אבקת נירוסטה

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


יתרונות וחסרונות של מטלורגיית אבקת נירוסטהPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.