האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

יתרונות סוכני הגמר בייצור תוספים: חלקות, תאימות, הדבקה

יתרונות סוכני הגמר בייצור תוספים: חלקות, תאימות, הדבקה

בתחילה ייצור תוספי (AM) נחשב לאיטי מדי או יקר מדי מכדי לשמש בייצור המוני. מהנדסים רבים שוקלים להשתמש בו רק עבור אב טיפוס חלק, ייצור מתקן או פעולות בעלות נפח נמוך. אבל ההתקדמות האחרונה בתחום התוכנה והחומרה פירושה עלויות נמוכות יותר ומהירות ייצור מהירה יותר, מה שהופך את AM לאלטרנטיבה אטרקטיבית, אפילו לריצות ייצור מורכבות או בנפח גבוה.

AM הופכת את אפשרויות העיצוב כמעט ללא גבולות. מהנדסים יכולים לחזור על עיצובים במהירות, לשנות אב טיפוס מותאם אישית ולבדוק אותם מבלי להקים ציוד נוסף או כלים יקרים. זוהי דרך מהירה ומעשית לבצע עיצובים מפורטים, מדויקים ולעתים קרובות מותאמים אישית.

יתרונות סוכני הגמר בייצור תוספים: חלקות, תאימות, הדבקה

חלקה יותר

פלסטיק הוא החומר המועדף על AM, ויותר מ -80% מרכיבי ה- AM מיוצרים באמצעות פולימרים תרמופלסטיים או תרמו -חסינים. חלקי פולימר AM מיוצרים באמצעות מגוון שיטות הדפסה, כולל תהליכי FFF, SLS, SLA, DLP או הזרקת חומרים. המשותף לכל השיטות הללו הוא שהחלקים מיוצרים בשכבות. הם נבנים באופן הדרגתי על ידי הפקדה או הרחצה של פולימר שכבה אחר שכבה עד שהחלק מגיע לצורתו הסופית.

עם זאת, ייצור חלקים הוא רק ההתחלה של תהליך ה- AM. המפתח הוא שימוש בנוזל ההחלקה והניקוי הנכון. מכיוון שחלקי הייצור התוספים נבנים בהדרגה שכבה אחר שכבה, תהליך זה גורם לעיתים ליצירת משטח מדורג או מדורג, אשר יש להחליק אותו כדי להשיג את החלק המוגמר.

שיטות מסורתיות להחלקת טרסות כוללות טחינה, ליטוש או התזת חול. עם זאת, שיטות אלה הן בדרך כלל ידניות, גוזלות זמן, ולעתים קרובות משאירות חלקיקים מאחור. כמה מהנדסים בוחרים להשתמש בנוזלי החלקה מיוחדים במכונות שומני אדים מודרניות לסיום חלקי הפלסטיק שלהם. טבלו את החלקים הבלתי גמורים באדי הנוזלים החלקים המתאדים במהירות בחומר המסיר שומנים, שיכול להמיס מעט את פני חלקי הפלסטיק, להחליק כל אי סדרים ולהסיר שלבים. הוא מותיר משטח חלק ללא חלקיקים או נזק לחלקים המוגמרים. איכות המוצר המוגמר דומה לחלקים המשתמשים בתהליכי דפוס הזרקה מסורתיים יותר.

ודא תאימות חומרים

על מנת למנוע נזק לחלקים, יש להבין את הרכב חלקי הפולימר. לדוגמה, אקריליק, ABS, פוליקרבונט ונוזלים בסיסים מאוד עם pH של 10 ומעלה דורשים התייחסות קפדנית מכיוון שחומרים פולימריים עלולים להתרכך ולהתנפח. מציאת נוזל ההחלקה הטוב ביותר היא בדרך כלל איזון עדין, כלומר בחירת נוזל בעל כוח מסיס מספיק גבוה כדי ליישר את החלקים ביעילות, אך לא חזק מכדי לפגוע בהם או לפגוע בשלמותם המבנית.

במקרים רבים, הסרת שומנים מתבצעת באמצעות נוזלים מיוחדים במכונות השמנת אדים מודרניות. בנוסף להחלקה, נוזל שומני האדים יכול גם להסיר לכלוך או חלקיקים שנותרו בתהליך הייצור. הנוזל ממיס ושוטף שמנים, שומנים ושעוות שונים. עבור חלקיקים תועים, כגון אבק בלתי מסיס או שבבים, הם מוסרים על ידי עקירה. נוזל הניקוי נכנס מתחת לחלקיקים, מוריד את כל המטען הסטטי ומרים אותם מפני השטח. המפתח לניקוי חלופי יעיל הוא שימוש בנוזלים כבדים וצפופים היכולים לחתוך ולהרים חלקיקי אבק ולכלוך מהמצע. הנוזלים המודרניים של היום בדרך כלל כבדים ב -20% ממים וכ -50% מאלכוהול, מה שהופך אותם לאידיאליים לניקוי חלופי של חלקי פולימר AM.

פירוק חלקי מתכת

למרות שפלסטיק עדיין נמצא בשימוש נרחב בייצור תוספים, המומנטום לשימוש במתכות, קרמיקה וחומרים מרוכבים אחרים גדל במהירות. הדפסת 3D מתכת משתמשת באותו תהליך בנייה מרובד כמו פלסטיק AM, אך משתמשת באבקת מתכת דקה ובקלסר (בדרך כלל שעוות פרפין, שעוות קרנובה או שעוות פוליאתילן מיוחדת) לייצור חלקים ירוקים. לאחר השכבה, החלקים הירוקים מסונפים בתנור כדי לייצר חלקי מתכת צפופים לחלוטין.

הקלסר מסייע ביצירת החלק הירוק, אך יש להסירו באופן חלקי לפני שהחלק ייחשף לטמפרטורות הגבוהות של הסינתר. יותר מדי דבק שנותר בחלק עלול לגרום לפיצוח, דפורמציה של השלד או התרחבות של החלק בשלב הסינתור. מעט מדי קלסר יכול לגרום לחלק לאבד את יציבות הממדים ולקרוס מעצמו. במקרים רבים משתמשים בנוזלים מיוחדים במכונות שומני אדים מודרניות לחילוץ הקלסר. הנוזל תוכנן במיוחד עבור סלקטיביות, כך שהוא יכול להסיר את הכמות הנכונה של הדבק מבלי לפגוע במבנה החלק. הסר חלק מהקלסר (אך לא כולו) כדי למנוע זיהום של המתכת במהלך תהליך הסינתור, אך זה לא ישפיע על הדיוק הממדי של החלקים במהלך תהליך הסינתור.

לאחר הסרת הכמות הנבחרת של הקלסר, החלק מסונן באופן תרמי בטמפרטורות גבוהות כדי לאגד את אבקת המתכת למצב המוצק הסופי. לאחר הסינתר, החלקים מעובדים בטכניקות גימור מתכת סטנדרטיות, כגון שחיקה, חיתוך או ציפוי.

חומר גמר לסביבה נקייה יותר

חומרי הגמר מצייתים לתקנות הסביבה העולמיות המחמירות ויכולים לסייע ליצרנים להחליף ממיסים כלוריים, כגון טריכלוראתילן (TCE), אשר, אם משתמשים בהם בצורה לא נכונה, עלולים לגרום לבעיות מי תהום ואוויר. פוטנציאל ההתחממות הגלובלית (GWP) של רוב נוזלי הגימור המודרניים הוא פחות מ -10, ופוטנציאל הדלדול באוזון (ODP) הוא אפס. בנוסף, נוזלי הגמר המודרניים ניתנים לזיקוק גם בשימוש במכונת שומני אדים ולשימוש חוזר בתהליך ההחלקה או השמנת השומנים, ובכך לחסוך זמן ועלויות עיבוד.

חברות המבקשות עזרה בקביעת נוזל הגמר או שיטת השימוש הנכונה צריכות להתייעץ עם שותף ניקיון חשוב המתמחה בהחלקה ושמנת שומני אדים. לחלק מיצרני הנוזלים יש מהנדסים במקום לבצע ביקורות באתר להערכת שיטות. הם יכולים גם לבצע בדיקות מעבדה מקיפות על חלקי הדגימה כדי להבטיח חלקות או שומנים מוצלחים.

קישור למאמר זה: יתרונות סוכני הגמר בייצור תוספים: חלקות, תאימות, הדבקה

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


יתרונות סוכני הגמר בייצור תוספים: חלקות, תאימות, הדבקהPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.