האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

כושר ייצור גלובלי וסוגי שרף ABS

כושר ייצור גלובלי וסוגי שרף ABS

שרף אקרילוניטריל-בוטדיאן-סטירן (בקיצור שרף ABS) נמצא בשימוש נרחב במכשירי חשמל ביתיים, ציוד משרדי, חלקי רכב, מכשירים, חומרי בניין וצרכי ​​היומיום. שרף ABS מעורבב לעתים קרובות עם פולימרים שונים אחרים לסגסוגות כדי להשיג את הביצועים הטובים ביותר. חומרי הגלם הבסיסיים של רשת תעשיית ABS הם נפט ופחם. בין מוצרי הטרמינלים הבאים, חשובות שתי התעשיות העיקריות של מכשירי חשמל ביתיים ומכוניות, וישנם סוגים רבים של ארגונים מעורבים.

1. מצב השוק העולמי

משנת 2010 עד 2019, עם סגירת חלקים מצפון אמריקה (בשל סגירת מפעלי SABIC Plastics) ומערב אירופה, הופיעה כושר ייצור חדש בצפון מזרח אסיה, המזרח התיכון ובהודו ופקיסטן. קצב הגידול השנתי של כושר ייצור ABS העולמי היה פחות מ-2%. בשנת 2019, כושר הייצור העולמי של ABS הגיע ל-11.45 מיליון טון לשנה, התפוקה הייתה 9.65 מיליון טון, ועומס המכשיר הממוצע היה 84%.

בשנת 2019, אספקת ה-ABS העולמית התרכזה בעיקר באסיה, שהיווה 83% מכושר הייצור בעולם. ביניהם, כושר הייצור של סין היווה 37% מכושר הייצור העולמי, דרום קוריאה וטייוואן, סין היוו כל אחת 17%.

כושר ייצור גלובלי וסוגי שרף ABS

משנת 2010 עד 2019, מושפע מגורמים כמו הכלכלה החלשה פעם של כלכלות מפותחות, שיעור הצמיחה השנתי הממוצע של הביקוש העולמי ל-ABS עמד על 2.6% בלבד. בשנת 2019, צריכת שרף ABS העולמית הגיעה ל-9.65 מיליון טון, מתוכם הצריכה באסיה היווה כ-79% מכלל העולם, וסין והודו הן המדינות העיקריות המניעות את הגידול בביקוש העולמי לשרף ABS. בצריכה העולמית של שרף ABS, מכשירי חשמל ביתיים ומוצרי חשמל מהווים 66%, ותחומים תחבורה, בנייה ושאר תחומים ביחד 34%.

בעשר השנים האחרונות, תעשיית שרף ABS העולמית האטה את צמיחת הקיבולת שלה בגלל עודף היצע. עם זאת, עם הצמיחה המתמדת של הצריכה, עד 10, שוק שרף ABS העולמי השתנה מעודף היצע לאיזון בין היצע וביקוש.

2. ניתוח שוק מקומי

2.1 ניתוח צריכת שרף ABS מקומית

משנת 2010 עד 2019, קצב הגידול השנתי הממוצע של שרף ABS המקומי הוא כ-4.3% (מתוכם, 2010-2015 הוא 0.8%; 2015-2019 הוא 8.6%). בשנת 2019, צריכת ABS במדינה שלי השיגה צמיחה מתמדת והגיעה ל-6.05 מיליון טון.

מבנה צריכת שרף ABS במדינה שלי בשנת 2019 הוא: מכשירי חשמל ביתיים ומוצרים אלקטרוניים היוו 60%; מוצרי תעשייה קלה היוו 11%, תחבורה 10%, ציוד משרדי 9% וחומרי בניין ואחרים 10%.

מכשירי חשמל ביתיים ומוצרים אלקטרוניים כוללים מכשירי חשמל גדולים, מכשירי חשמל ביתיים קטנים ומוצרים אלקטרוניים, המהווים יחד 60% מסך הצריכה הביתית. ביניהם, מכשירי חשמל ביתיים הם העיקריים. הצריכה של שרף ABS במוצרי צריכה אלקטרוניים נמוכה יחסית. מכשירי חשמל ביתיים המיושמים בשרף ABS הם בעיקר מכשירי חשמל ביתיים לבנים ומכשירי חשמל ביתיים קטנים. מכשירי חשמל לבית לבנים הם בעיקר מזגנים, מקררים ומכונות כביסה. ישנם סוגים רבים של מכשירי חשמל ביתיים קטנים, כולל תנורי מיקרוגל, תנורי אורז, מעבדי מזון, מדיחי כלים, ארונות חיטוי ומי שתייה. מכונות, מטהרי מים, רובוטים לטאטא, שואבי אבק, מערכות שמע, טוסטרים, מכונות קפה, טוסטרים, מייבשי שיער, מכונות גילוח חשמליות ועוד. ABS משמש בעיקר בקונכיות של מכשירי חשמל ביתיים, לוחות בקרה, וכמה חלקים וחלקים דקורטיביים. מוצרים אלקטרוניים ל-ABS כוללים טלפונים ניידים, מטענים ומוצרים דיגיטליים שונים. בשנים האחרונות, הביקוש לשרף ABS בשוק של מכשירי חשמל ביתיים קטנים גדל בשקט, והוא עומד בקנה אחד עם מכשירי החשמל הגדולים. המדינה שלי היא היצרנית והצרכנית הגדולה בעולם של מכשירי חשמל ביתיים. בשנת 2019, תפוקת המקררים ומכונות הכביסה של ארצי היווה יותר מ-50% מסך כל העולם, ומזגנים ותנורי מיקרוגל היוו 3/4 מהתפוקה העולמית; יצוא מכשירי חשמל ביתיים היווה יותר מ-37% משוק היצוא העולמי. יצוא מכשירי חשמל ביתיים גדולים היווה 31% מהנתח העולמי, ויצוא מכשירי חשמל ביתיים קטנים היווה 45% מהנתח העולמי. בשנת 2019, תפוקת המזגנים במדינה שלי הייתה 21.862 מיליון יחידות, עלייה משנה לשנה של 6.7%; תפוקת המקררים עמדה על 79.043 מיליון יחידות, ירידה של 1.1% משנה לשנה; תפוקת מכונות הכביסה הייתה 74.33 מיליון יחידות, עלייה של 3.9% בהשוואה לשנה.

בתחום התחבורה, שרף ABS משמש בעיקר בדשבורדים לרכב, כיסויי גלגלים, רשתות רדיאטור, מזגנים, תא מטען, ידיות, פאנלים פנימיים, גלגלי הגה, לוחות בידוד קול, מנעולי דלתות, תעלות אוורור ורכיבים וכלי רכב אחרים. מבחינת פריטים, הוא משמש גם לאופנועים, רכבי משחק, סירות ואופנועי שלג. נכון לעכשיו, המדינה שלי הפכה ליצרנית הרכב הגדולה בעולם. בשנת 2019, ייצור הרכב במדינה שלי הגיע ל-25.721 מיליון, ירידה משנה לשנה של 7.5%, שהיא ירידה נוספת לאחר 2018. למרות שייצור הרכב ומכירות הרכב בסין המשיכו להיות במקום הראשון בעולם, שוק הרכב הסיני בשנת 2019 הוא עדיין בחורף קר. עקב הירידה בייצור הרכב, שיעור צריכת שרף ABS במגזר הרכב בשנת 2019 ירד ל-10%, ומגזר מוצרי החשמל הביתיים ומגזרים אחרים גדל. הפיתוח של רכבי אנרגיה חדשים קידם את הצמיחה של צריכת שרף ABS במגזר הרכב.

בתחום האספקה ​​התעשייתית הקלה, שרף ABS משמש בעיקר במזוודות, צעצועים, מצתים ועוד. סין היא יצרנית ויצואנית גדולה של צעצועים ומזוודות בעולם. ביניהם, קונסולות משחק אלקטרוניות, כלי נגינה צעצועים, דגמי צעצועים וכו' כולם משתמשים בשרף ABS בכמויות גדולות.

בנוסף, מחשבים אלקטרוניים, ציוד אוטומציה משרדית וציוד תקשורת הם גם תחומים שבהם צריכת שרף ABS גדולה יחסית. המוצרים העיקריים הם מחשבים, מכשירי פקס, מכונות צילום, מדפסות, טלפונים, נתבים וכו'. עם תכונותיו המצוינות, שרף ABS משמש גם בשוק חומרי הבניין, תעשיית המכשירים המכניים, הציוד הרפואי, תערובות סגסוגת ותעשיות נוספות. בשוק חומרי הבניין, שרף ABS משמש בעיקר לצינורות ולפנלים דקורטיביים. צינורות כוללים צינורות אספקת מים, צינורות ניקוז וצינורות בעלי קצף נמוך. לוחות דקורטיביים משמשים בעיקר בבנייני משרדים, בתי מלון, חדרי אמבטיה, בריכות שחייה, משקופים, מסגרות חלונות ותחומים אחרים. הפופולריות של מוצרי פנאי כמו יאכטות ובתים ניידים פתחה גם ערוצי מכירה חדשים לשוק ה-ABS.

העלייה בביקוש לשרף ABS לא רק קשורה קשר הדוק לצמיחה האורגנית של תעשיות במורד הזרם, אלא קשורה גם למגמת המחיר ומידת ההחלפה של המוצר האלטרנטיבי HIPS. בסך הכל, ההערכה היא כי ב-5 השנים הקרובות, קצב הצמיחה השנתי הממוצע של הביקוש המקומי לשרף ABS יהיה כ-3%-5%.

2.2 ניתוח אספקת שרף ABS מקומית

המדינה שלי היא היצרנית הגדולה ביותר של שרף ABS בעולם. בשנת 2019, כושר הייצור והתפוקה של שרף ה-ABS של ארצי היו 4.2 מיליון טון לשנה ו-4.05 מיליון טון, בהתאמה, ושיעור התפעול הממוצע בתעשייה היה כ-96%.

משנת 2010 עד 2019, שיעור הצמיחה השנתי הממוצע של כושר ייצור שרף ABS של ארצי היה 5.5%; קצב הגידול השנתי הממוצע של התפוקה היה 7.8%, וקצב הגידול בתפוקה היה גבוה מקצב הגידול בכושר הייצור. בשנת 2015, שיעור התפעול הממוצע של תעשיית שרף ABS במדינה שלי היה כ-72%, ועד שנת 2019, שיעור התפעול הממוצע של הענף יגיע ל-96%. עם הצמיחה המהירה של הביקוש לשרף ABS במדינה שלי, תעשיית ABS עברה מהיצע יתר להיצע הדוק יחסית.

מונעת על ידי הצמיחה המתמדת והמהירה של הביקוש לשרף ABS ורווחיות טובה, תעשיית שרף ABS במדינה שלי נכנסה לתקופת השקעה שיא בשנתיים האחרונות, ומספר גדול של פרויקטים חדשים של שרף ABS צצו, כגון Zhangzhou Chimei Chemical, Sinochem International, LG Chemical, Ineos וכו' (ראה טבלה 1 לפרטים), כושר הייצור הכולל של פרויקטי השקעה מתוכננים נאמד להגיע לכמעט 4.4 מיליון טון בשנה. יתרה מכך, בנוסף, ישנן חברות שמתכוונות להשקיע בשרף ABS, אך עקב קשיים במקורות טכנולוגיים ובכספים, הן לא התחילו. לכן, כושר הייצור של שרף ABS של ארצי תגדל באופן משמעותי בעתיד. ההיצע החדש לא רק יענה על הביקוש המקומי הגובר, אלא אף יחליף חלק מהיבוא, וחלק מהמוצרים ייצאו.

3. סוגי ABS

ABS מחולק גם לסוגים רבים, כגון דרגת ציפוי, דרגת השפעה גבוהה, דרגת עמידות בחום וכן הלאה. סוגים שונים של ABS מפולמרים לסוגים שונים של ABS על ידי התאמת היחס בין אקרילוניטריל, בוטאדיאן וסטירן. אקרילוניטריל קובע את עמידות החומר להזדקנות, עמידות כימית ותכונות אחרות; בוטאדיאן קובע את עמידות הפגיעה של החומר ואת מאפייני הטמפרטורה הנמוכה; סטירן קובע את יכולת העיבוד, הנזילות והברק של החומר.

ABS מעכב בעירה

מכיוון ש-ABS עצמו אינו מעכב בעירה, יש צורך להוסיף שיעור מסוים של מעכב בעירה ל-ABS כדי להשיג את האפקט מעכב בעירה. רוב מעכבי הבעירה שנוספו הם מעכבי בעירה הלוגן. כיום, רוב חומרי ה-ABS מעכבי בעירה בשוק הם תוספים מעכבי בעירה של טטרברומו, וחלק קטן מתוספי ה-ABS הם מעכבי בעירה טריברומו. ביצועי מעכב הבעירה שלו דומים מעכב הבעירה של טטרברומין עדיפים יותר. כיום, כמה מפעלים פטרוכימיים מפתחים חומרים בין מעכב בעירה טטרברומו לבין מעכב בעירה טריברומו.

ABS מעכב בעירה משמש בדרך כלל במוצרים אלקטרוניים וחשמליים, כגון קונכיות תצוגה, קונכיות של סדרות טלוויזיה, קונכיות נתב, לוחות מתחלפים, שקעי חשמל, קונכיות סוללות לרכב, קונכיות מכונת קופה, קונכיות מד חשמלי, קונכיות מדפסת וכו'. ואחרים במגע עם מקורות חשמל המוצר.

ABS עמיד בחום

ABS עמיד בחום הוא בעיקר להוסיף חומר עמיד בחום ל-ABS כללי או לבחור AS עמיד בחום. בדרך כלל, מפעל השינוי מוסיף חומר עמיד בחום. מפעלים פטרוכימיים גדולים ייצרו תחילה AS ולאחר מכן יוסיפו גומי כדי לסנתז ABS עמיד בחום. בהשוואה ל-ABS כללי, ל-ABS עמיד בחום יש טמפרטורת עיוות חום גבוהה יותר (HDT) ונקודת ריכוך גבוהה יותר של Vicat. היציבות התרמית המעולה שלו, יכולת העיבוד והציפוי הטובה שלו יכולים להחליף את PC+ABS, וחלק מה-ABS עמיד בחום יכול לשמש כמוצרי ציפוי אלקטרוניים.

ABS עמיד בחום משמש בתנורי מיקרוגל, קומקומים חשמליים, מגהצים חשמליים, מייבשי שיער, מכונות קפה, פתחי מיזוג אוויר לרכב, לוחות מחוונים לרכב, מראות אחוריות לרכב ומוצרים אחרים.

גלוון ABS

חילול ABS בדרך כלל מגדיל את תכולת הגומי ב-ABS והופך את הגומי לפזר אחיד יותר בחומר, ובכך מקל על ציפוי ABS. בדרך כלל תכולת הגומי של ABS מצופה אלקטרו היא 15% עד 25%. לאחר ציפוי דרגת ABS מטופל בתמיסה מעורבת של חומצה גופרתית וחומצה כרומית, תכולת הגומי על פני השטח נשחקת לנקבוביות לא סדירות, כך שחלקיקי מתכת יכולים להיכנס לנקבוביות במהלך הציפוי. והצמד בחוזקה למשטח הפלסטיק כדי לשפר את ההידבקות בין שכבת האלקטרוניקה למשטח הפלסטיק.

מוצרי ציפוי ABS משמשים בתחומי מכשירי חשמל ומכוניות, כגון ידיתs, פסים דקורטיביים, סורגים לפיזור חום, ורצועות דקורטיביות עבור לוחות דלתות של מכשירי חשמל ביתיים.

ABS שקוף

ABS שקוף מיוצר על ידי הוספת MMA שרף אקרילי לשלושת המרכיבים של אקרילוניטריל (AN), בוטאדיאן (BD) וסטירן (SM) כדי להפוך לאקרילוניטריל (AN) ושרף אקרילי (MMA) בוטאדיאן קופולימר העשוי מארבעה חומרי גלם, לאתילן (BD) ולסטירן (SM), יש מאפיינים של שקיפות גבוהה, קשיות גבוהה, קשיחות גבוהה וחוזק השפעה גבוה. העברת האור של ABS שקופה כללית יכולה להגיע לכ-90.

ABS שקוף נמצא בשימוש נרחב במכשירים אלקטרוניים, כגון שואבי אבק, מכונות עישון, צעצועים, רהיטים ומוצרים רפואיים.

ABS מחוזק בסיבי זכוכית

ABS מחוזק בסיבי זכוכית הוא ביצועים מכניים של ABS על ידי הוספת חלק מסוים של סיבי זכוכית. ABS מחוזק בסיבי זכוכית יש בדרך כלל תכולת סיבי זכוכית של 10% עד 40%. תוספת של 20% עד 30% סיבי זכוכית היא הנפוצה ביותר. ככלל, ככל שתכולת סיבי הזכוכית גבוהה יותר, כך חוזק המתיחה, חוזק הכיפוף, מודול האלסטי והקשיחות של החומר גבוהים יותר. ובכן, גם לטמפרטורת עיוות החום תהיה עלייה משמעותית. עם זאת, אם מוסיפים יותר מדי את סיבי הזכוכית, ביצועי החומר יפחתו.

ABS מחוזק בסיבי זכוכית משמש במאווררים חיצוניים של מזגנים, מצלמות דיגיטליות, מדפסות, כלי עבודה חשמליים וכמה מארזי מוצרים אלקטרוניים ואלקטרוניים.

קישור למאמר זה: כושר ייצור גלובלי וסוגי שרף ABS

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


כושר ייצור גלובלי וסוגי שרף ABSPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.