האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

כיצד בוחרים יצרני ציפוי אלקטרוני בין סולפט לכרום כלוריד תלת ערכי?

כיצד בוחרים יצרני ציפוי אלקטרוני בין סולפט לכרום כלוריד תלת ערכי?

פלטות אלקטרוניות דקורטיביות בתעשיית הרכב החליטו לבסוף לעבור מציפוי כרום משושה לציפוי כרום תלת ערכי. יש הבדל בין אמבט סולפט לאמבט כלוריד, אז מה ההבדל בין השניים? אילו גורמים נוכל לשקול בעת הערכת אפשרויות?

כאשר מעריכים את ההבדל בין שני סוגי האמבטיות, יש לקחת בחשבון מספר גורמים מבחינת תפעול וביצועים. מנקודת מבט תפעולית, הגורם הראשון והרלוונטי ביותר להשוואה הוא מהירות הציפוי. כאשר פונים לציפוי תלת-וולנטי דקורטיבי, סדנאות רבות שוקלים את פריסת קו הייצור ואת התזמון הקיימים, ומקווות לשמור על אותה תהליך ומהירות ציפוי אלקטרוניקה כמו ציפוי משושה כדי לשמור על יעילות. מערכות מבוססות כלוריד הן בדרך כלל מהירות לפחות פי שניים ממערכות סולפט, ולכן זה גורם חשוב שיש לקחת בחשבון, במיוחד אם יש לך חזרה לקו ציפוי אוטומטי.

לדוגמה, אם זמן הציפוי המשושה הנוכחי שלך הוא שתי דקות, כאשר אתה משתמש בציפוי תלת ערכי על בסיס כלוריד, אתה יכול להשתמש באותו זמן ציפוי כדי להשיג עובי וביצועים שווים. מבחינה תפעולית, זה אומר שאתה רק צריך לשנות את הציוד והפתרונות של הטנק; אין צורך להוסיף תחנות רדיו לקו ההחזרה האוטומטי. עבור מערכות מבוססות סולפט, ייתכן שיהיה עליך להוסיף תחנות עבודה כדי להתאים זמני ציפוי איטיים יותר.

כיצד בוחרים יצרני ציפוי אלקטרוני בין סולפט לכרום כלוריד תלת ערכי?

גורם הפעולה השני בהערכת שתי המערכות הוא ההבדל באנודות. מערכות מבוססות כלוריד משתמשות באנודות גרפיט שניתן להשתמש בהן ללא הגבלה בתנאי הפעלה נאותים. מערכות מבוססות סולפט משתמשות באנודות של תחמוצת מתכת מעורבת (MMO) יקרות יותר הדורשות תקופות ארוכות של פעולה או גירוד לפני שניתן לצבוע אותן מחדש. סדנאות המשתמשות במערכות סולפט מצוידות בדרך כלל בשני סטים של אנודות על מנת להבטיח פעולה רציפה, מכיוון שאם הציפוי ניזוק, אנודת MMO תייצר כרום משושה, המזהם לחלוטין את האמבט התלת-ערכי המבוסס על סולפט.

מנקודת מבט של ביצועים, הצבע או הבהירות של ציפוי הכרום המשולש הוא אחד הגורמים הנפוצים ביותר בעת קביעת המעבר משושה לתלת-ערכי. הצבע של ציפוי משושה מכויל לערך L של 81-83. בתחילה, ערכי L של המערכות הראשונות מבוססות כלוריד היו בממוצע 74-75, בעוד שהמערכות המבוססות על סולפט היו בממוצע 75-77. בגלל המשטח הבהיר, הם זכו להעדפה מוקדם יותר. עם זאת, ההתפתחויות האחרונות במערכות ציפוי תלת-ערנטי מבוססות כלוריד וטכנולוגיות חדשות יותר מספקות במקרים רבים גימור לבן כמו או לבן יותר ממערכות מבוססות סולפט, וכמה ערכי L נעים בין 78-81.

יציבות הצבע בפועל של המערכת הטריוולנטית של כל צבע קשורה ישירות לצבע, והשיקול המרכזי עבור כל מכונה לייצור צלחות המבצעת כיום עבודות קישוט עבור יצרני ציוד מקורי לרכב הוא יציבות הצבע בפועל. מועצת מחקר הרכב של ארצות הברית (USCAR) פרסמה לאחרונה את תוצאות הסקר המקיף הרב-שנתי שלה של "ההערכה הסופית של חשיפה לכרום תלת ערכי דקורטיבי בסביבות חורף". כחלק ממטרתה לקבוע אם תהליכי כרום תלת-ערכי המבוססים על כלוריד או סולפט מתפקדים טוב יותר בכלל וקורוזיה כלוריד גבוהה ויציבות צבע כללית, USCAR העריכה את ערכי L, a ו-b לפני ואחרי שקיעת כרום. מבחן שטח של תצפית מראה. תוצאות הבדיקה והמסקנות בשנה השלישית מראות שערך ה-L של מערכת הכלוריד יציב בצבע, בעוד שערך ה-L של מערכת הסולפט יורד עם הזמן. הצוות הרגיש שאולי חלקי החילוף לא יתאימו. בהתבסס על התוצאות של מחקר שדה מקיף זה בן שלוש שנים, כל שלושת יצרני ה-OEM זיהו שלכימיקלים מבריקים כרום תלת ערכיים המבוססים על כלוריד יש יתרונות על פני סולפטים. (למידע נוסף על מבחן ההסמכה של USCAR לכרום תלת ערכי כאן.)

לבסוף, גורם חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון הוא ביצועי הקורוזיה של שתי המערכות. גורם זה נבדק גם במחקר USCAR, וממצאיו ראויים להערכתך. כחלק ממחקר שדה בן שלוש שנים, נבדקה מערכת הכלוריד מול מערכת הסולפט, והיא תפקדה טוב יותר ממערכת הסולפט בסביבה קורוזיבית גבוהה כלוריד. לגבי המאפיינים הספציפיים של אזורים עתירי כלוריד, מחקרים מצאו כי קורוזיה גבוהה של כרום סולפט (בוץ רוסי) שכיחה יותר על כימיקלים על בסיס סולפט מאשר על כימיקלים על בסיס כלוריד. המחקר הראה כי 13 מתוך 14 הכימיקלים עם אובדן משמעותי של כרום הם מערכות סולפט. שוב, תוצאות הבדיקה הללו הן ספציפיות למחקרי שדה של USCAR,

כאשר מעריכים את ההבדל בין פתרונות ציפוי תלת ערכי של כלוריד וסולפט, מהירות הציפוי וסוג האנודה ותפקוד הרכב ההפעלה והצבע, יציבות הצבע וביצועי הקורוזיה של הרכב הביצועים הם הגורמים המרכזיים שיש לקחת בחשבון. אתה מקבל את ההחלטה הנכונה. מכיוון שציפויים משושה כפופים לתקנות ובקרות מחמירות יותר ויותר סביבתיות וחשיפת עובדים, יצרנים עולמיים ומקומיים רבים ציינו או ציינו כרום תלת ערכי בתוכניות שלהם לעמוד בתקנות החדשות, כך שהשינויים שלך התזמון של ציפוי תלת ערכי דקורטיבי הוא רק ימין.

קישור למאמר זה: כיצד בוחרים יצרני ציפוי אלקטרוני בין סולפט לכרום כלוריד תלת ערכי?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


כיצד בוחרים יצרני ציפוי אלקטרוני בין סולפט לכרום כלוריד תלת ערכי?דיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.