האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

כיצד הדפסת תלת מימד מפצה על חסרונות הייצור המסורתי?

כיצד הדפסת תלת מימד מפצה על חסרונות הייצור המסורתי?

הדפסת תלת מימד מפצה על חסרונות הייצור המסורתי


להדפסת תלת מימד הייתה השפעה רבה על תעשיית הייצור. ההתפתחות של הדפסת תלת מימד עשויה להיות בגלל חולשת הייצור המסורתי.

כיצד הדפסת תלת מימד מפצה על חסרונות הייצור המסורתי?

הדפסת תלת מימד מפצה על חסרונות הייצור המסורתי

אומנות מסורתית: ממעצב ליצרן

איך להפוך רעיון למציאות? זה כבר סיפור ישן במשך עשרות שנים. מהנדסים מתכננים חלקים וקובעים את צורתם, חומריהם וגורמים אחרים כך שניתן יהיה ליצור אב טיפוס בסיסי. עם זאת, בכל הנוגע לייצור חלקים לשימוש סופי, על המהנדסים למצוא יצרן שיכול להביא חלקים לסטנדרטים מקצועיים ולקנה מידה מקצועי. ניתן לתכנן חלקים בכל מקום, אך הכנתם דורשת הרבה מכונות.

בהתאם לחלק המיוצר, היצרן יכול לייצר אותו באמצעות מספר כלשהו של תהליכי ייצור. הם יכולים להיות במכונה שבה חותכים חתיכת מתכת גדולה לגודל ולצורה הרצויים; ניתן לכופף ולהטביע אותם בצורה חדשה; בעזרתם ניתן לייצר מספר רב של חלקים מפלסטיק נוזלי באמצעות תבניות או כלים.

תהליכי ייצור מסורתיים שכאלה הם שימושיים מאוד וימשיכו לשמש במשך שנים רבות. עם זאת, יש להם גם חסרונות משלהם.

חולשות בייצור מסורתי

  • 1) פסולת;
  • 2) ציוד נוסף;
  • 3) עבודה מיומנת.

אחת הנפוצות ביותר בטכניקות ייצור מסורתיות היא "ייצור חיסור." הצורה הנפוצה ביותר לייצור חיסור היא עיבוד CNC. עם זאת, למרות שייצור חיסור טוב לעיבוד חומרים באיכות גבוהה, הוא לא תמיד יעיל.

בנוסף, לעיתים קרובות תהליכי ייצור מסורתיים דורשים ציוד נוסף. תהליך היציקה דורש משהו, כמו תבניות ותבניות, שלוקח זמן וכסף להכין אותו, אך כאשר העבודה נעשית או מגיעה לחיים, הן בסופו של דבר מושלכות.

לבסוף, ההתקנה וההפעלה בפועל של מערכות הייצור המסורתיות הללו הן נושא קטן. מכונות מסורתיות תופסות בדרך כלל טביעת רגל גדולה, מה שיוצר צורך בשטח מפעל גדול, שדורש הרבה כסף כדי לשכור או לקנות. בעוד שתהליכים מסוימים (כגון עיבוד שבבי CNC) נשלטים על ידי מחשב, תהליכים רבים דורשים הפעלה ידנית של מכונאים מיומנים. כל הבעיות הללו הפכו מכשולים עבור חברות להיכנס לייצור המסורתי.

בואו נסתכל על הדפסת תלת מימד.

מהו אחד היתרונות הגדולים ביותר של מדפסות תלת מימד? הם יכולים להיבנות כמעט בכל מקום וקל יחסית לתפעול, כך שעסקים קטנים יכולים להתחיל להדפיס מוצרים ללא צורך ביצרנים מיוחדים שיעזרו להם. במקביל, יצרניות גדולות החלו ליישם מדפסות מתקדמות בהרחבה, באמצעותן לייצר אבי טיפוס וחלקים מיוחדים.

כיצד הדפסת תלת מימד משפיעה על העולם כיום?

יישומים מרובים

בעוד שהדפסת סטריאו עדיין נמצאת בשימוש נרחב, הדפסת תלת מימד כוללת כעת מגוון רחב יותר של טכנולוגיות שניתן להשתמש בהן להדפסת פלסטיק, מתכת וחומרים אחרים. הטווח המוחלט של הטכנולוגיות והמחירים פירושו כי כיום נעשה שימוש נרחב בהדפסת תלת מימד במגוון תעשיות, כולל רכב, תעופה, בריאות, מוצרי צריכה, עיצוב ואופנה.
כיצד הדפסת תלת מימד משנה את הייצור

הדפסת תלת מימד משפיעה על ייצור במובנים רבים. לדוגמא, מנקודת מבט הנדסית, הוא מספק דרך חדשה לחלוטין לבנות אובייקטים פיזיים: גישה שכבתית, מלמטה למעלה, המאפשרת למדפסות תלת מימד ליצור חלקים בעלי גאומטריות ייחודיות ומבנים פנימיים מורכבים. יש מכונות המאפשרות שילוב של חומרים מודפסים בכל פעם, ואופי ה"תוסף "של התהליך פותר את בעיית הפסולת הקשורה לייצור חיסור.

אך ההשפעה הגדולה ביותר של הדפסת תלת מימד על הייצור עשויה להיות שהיא פורצת את מחסומי הכניסה. מדפסות תלת מימד רבות תופסות מעט מאוד מקום, אינן דורשות ציוד נוסף וכמעט אוטונומיות. באופן זה הם דמוקרטים למעשה את תהליך הייצור, ומאפשרים לכל אחד להתחיל לייצר חלקים ללא כישורי השקעה או עיבוד משמעותיים.

סביר להניח שתהליכי ייצור מסורתיים לא ייעלמו בטווח הקצר, אך הדפסת תלת מימד יצרה חשיבה ייצורית חדשה לגמרי.

קישור למאמר זה:  כיצד הדפסת תלת מימד מפצה על חסרונות הייצור המסורתי?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


כיצד הדפסת תלת מימד מפצה על חסרונות הייצור המסורתי?PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. שירותי עיבוד שבבי CNC מדויקים מהירים 3, 4 ו -5 צירים כולל כרסום, פנייה למפרט הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים השחזה, קידוח, CNC,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.