האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

כיצד התכנות של מרכז עיבוד CNC של Jieyang מבטיחה דיוק ממדי?

כיצד התכנות של מרכז עיבוד CNC של Jieyang מבטיחה דיוק ממדי?

מרכז עיבוד CNC פותח ממכונת כרסום CNC. ההבדל הגדול במכונת כרסום CNC הוא שלמרכז העיבוד יש אפשרות להחליף כלי עיבוד אוטומטיים. על ידי התקנת כלים למטרות שונות במגזין הכלים, ניתן לשנות את כלי העיבוד שבציר על ידי מחליף הכלים האוטומטי בהידוק אחד. למימוש עיבוד מרובה. פונקציה. כיצד התכנות של מרכז עיבוד CNC של Jieyang מבטיחה דיוק ממדי?

1. תכנות מוחלט מבטיח דיוק ממדי

יש תכנות מוחלט ותכנות יחסי בתכנות. התכנות היחסי מתייחס למערכת הקואורדינטות שנקבעת על ידי מיקום הסיום של כל קטע קו על עקומת קווי המתאר עם נקודת ההתחלה של קטע הקו כמקור הקואורדינטות. כלומר, מקור הקואורדינטות של התכנות היחסי משתנה לעתים קרובות, ובהכרח יתרחשו טעויות מצטברות במהלך תזוזה רציפה. לתכנות מוחלט יש נקודת התייחסות אחידה יחסית במהלך כל תהליך העיבוד, כלומר מוצא הקואורדינטות, ולכן השגיאה המצטברת הוא קטן מזה של התכנות היחסי..

כאשר סיבוב CNC מחומר עבודה, הדיוק של הממד הרדיאלי של חומר העבודה הוא בדרך כלל גבוה מזה של הממד הציר. לכן, בעת כתיבת תוכנית, המימד הרדיאלי עדיף להשתמש בתכנות אבסולוטי. בהתחשב בנוחות העיבוד והתכנות, הממד הצירי משתמש לעתים קרובות בתכנות יחסי.

2. המרה מספרית להבטחת דיוק ממדי

במקרים רבים, נתון הגודל בציור אינו עולה בקנה אחד עם נתון הגודל הנדרש לתכנות, ולכן יש להמיר את גודל התאריך בשרטוט לגודל במערכת קואורדינטות התכנות. למעט הגודל של 13.06 מ"מ בתמונה, השאר כולם בגדלים מתוכנתים המתקבלים על ידי המרה ישירות בהתאם לגודל המצוין בסמל. ביניהם, שלושת הממדים של .9529.95mm, φ16mm ו- 60.07mm הם הממדים המתוכנתים המתקבלים על ידי לקיחת הממוצע של שני הממדים הקיצוניים בהתאמה.