האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

כיצד חלקים יצוקים בהזרקת ABS יכולים להגביר את הבהירות?

כיצד חלקים יצוקים בהזרקת ABS יכולים להגביר את הבהירות?

הסיבות העיקריות לברק לקוי של חלקי פלסטיק הן: עובש, תהליך הזרקה, חומרי גלם וכו'. PTJ מרחיב את הנושא באופן הבא, אנא תקן אותי אם הוא שגוי!

כיצד חלקים יצוקים בהזרקת ABS יכולים להגביר את הבהירות?

1. הזרקת עובש

 • 1. אם חלל העובש מעובד בצורה גרועה, כגון צלקות, חורים מיקרו, שחיקה, חספוס וכו', הוא ישתקף בהכרח על חלקי הפלסטיק ויגרום לחלקי הפלסטיק להבריק בצורה גרועה. לשם כך, יש לעבד את התבנית בקפידה כדי להפוך את פני החלל ליותר חספוס קטן, ניתן ללטש ציפוי כרום במידת הצורך.
 • 2. אם יש כתמי שמן, כתמי מים על פני החלל, או יותר מדי חומר שחרור, פני חלק הפלסטיק יהיו כהים ועמומים. לשם כך יש להסיר את כתמי השמן והמים בזמן, ולהשתמש בחומר השחרור בכמות מוגבלת.
 • 3. אם זווית פירוק התבנית של חלק הפלסטיק קטנה מדי, קשה לשחרר את התבנית, או שהכוח גדול מדי במהלך פירוק התבנית, כך שלפני חלק הפלסטיק יש את הברק הטוב ביותר. לשם כך, הגדל את זווית פירוק התבנית.
 • 4. אם פליטת העובש גרועה, יותר מדי גז יישאר בתבנית, מה שיגרום גם לברק לקוי. לשם כך, בדוק ותקן את מערכת הפליטה של ​​העובש.
 • 5. אם שטח החתך של השער או הרץ קטן מדי או משתנה בפתאומיות, כוח הגזירה יהיה גדול מדי כשההמסה זורמת בו, והוא יזרום בדינמיקה סוערת, וכתוצאה מכך מבריק גרוע. לשם כך, השער והרץ צריכים להיות מוגדלים כראוי שטח חתך רוחב.

2. תהליך הזרקה

 • 1. אם מהירות ההזרקה נמוכה מדי, פני השטח של חלק הפלסטיק אינם צפופים והברק גרוע. לשם כך, ניתן להגביר את מהירות ההזרקה כראוי.
 • 2. לחלקי פלסטיק עבי דופן, אם הקירור אינו מספק, המשטח יהיה שעיר והברק יהיה כהה. לשם כך, יש לשפר את מערכת הקירור.
 • 3. אם לחץ ההחזקה אינו מספיק וזמן ההחזקה קצר מדי, צפיפות חלק הפלסטיק אינה מספקת והברק ירוד. לשם כך, יש להגדיל את לחץ ההחזקה ואת זמן ההחזקה.
 • 5. אם טמפרטורת ההיתוך נמוכה מדי, הנזילות תהיה גרועה, מה שיוביל בקלות לברק לקוי. לשם כך, יש להעלות את טמפרטורת ההיתוך כראוי.
 • 6. עבור חלקי פלסטיק העשויים שרף גבישי, כגון PE, PP, POM וכו', קירור לא אחיד יגרום לברק לקוי. לשם כך, יש לשפר את מערכת הקירור כדי שתתקרר באופן שווה.
 • 7. אם מהירות ההזרקה גבוהה מדי ושטח חתך השער קטן מדי, האזור סביב היציקה יהיה כהה ומבריק גרוע. לשם כך, ניתן להפחית כראוי את מהירות ההזרקה ולהגדיל את שטח חתך השער.

3. חומרי גלם

 • 1. ההבדל הגדול בגודל החלקיקים של חומרי הגלם מקשה על פלסטיק אחיד והברק ירוד. לשם כך יש לנפות את חומרי הגלם.
 • 2. לחומרי הגלם מוסיפים יותר מדי חומרים ממוחזרים או חומרי זרבובית, מה שישפיע על הפלסטיקה האחידה של ההיתוך ויגרום לברק לקוי. לשם כך, יש להפחית את כמות החומרים הממוחזרים או חומרי הזרבובית.
 • 3. חלק מחומרי הגלם יתפרקו וישנו צבע במהלך התאמת הטמפרטורה ויגרמו לברק לקוי. לשם כך יש להשתמש בחומרים בעלי עמידות טובה יותר בטמפרטורה.
 • 4. תכולת הלחות או החומר הנדיף בחומרי הגלם גבוהה מדי, המתנדף לגז בחימום, ומתעבה בחלל ונמס, וכתוצאה מכך מבריק לקוי של חלקי הפלסטיק. לשם כך יש לייבש מראש את חומרי הגלם.
 • 5. יכולת הפיזור של חלק מהתוספים גרועה מדי והברק של חלקי הפלסטיק גרוע. לשם כך, יש להשתמש בתוספים בעלי תכונות זרימה טובות יותר.
 • 6. חומרי הגלם מעורבבים בחומרים זרים, חומרים שונים או חומרים שאינם תואמים, ולא ניתן לערבב אותם ולהמיס אותם באופן אחיד עם חומרי הגלם, וכתוצאה מכך מבריק גרוע. לשם כך, יש להחריג את החומרים השונים הללו מראש.
 • 7. אם כמות חומר הסיכה קטנה מדי, נזילות ההיתוך תהיה גרועה, והמשטח של חלק הפלסטיק לא יהיה צפוף, וכתוצאה מכך מבריק גרוע. לשם כך, יש להגדיל את כמות חומר הסיכה כראוי.

קישור למאמר זה:כיצד חלקים יצוקים בהזרקת ABS יכולים להגביר את הבהירות?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


כיצד חלקים יצוקים בהזרקת ABS יכולים להגביר את הבהירות?דיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.