האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

כיצד לבחור את החומר הפלסטי המשמש לעיבוד חלקים רפואיים?

כיצד לבחור את החומר הפלסטי המשמש לעיבוד חלקים רפואיים?

חומר פלסטי המשמש לעיבוד חלקים רפואיים


בתעשיית עיבוד החלקים הרפואיים, פלסטיק משמש לעתים קרובות כחומרי גלם להמשך עיבוד. כיום ישנם סוגים רבים של פלסטיק בשוק, אז איזה סוג פלסטיק צריך לבחור בעת עיבוד חלקים רפואיים?

כיצד לבחור את החומר הפלסטי המשמש לעיבוד חלקים רפואיים?

חומר פלסטי המשמש לעיבוד חלקים רפואיים

1.ABS פלסטיק

תהליך ייצור חלקי ABS: עיבוד CNC / ייצור שובאן / הזרקה / שלפוחית ​​/ הדפסת תלת מימד

מאפייני חומר ויישומי ABS

שרף ABS הוא אחד מחמשת השרפים הסינתטיים העיקריים. הוא מצוין בעמידות בפני פגיעות, עמידות בחום, עמידות בטמפרטורה נמוכה, עמידות כימית ותכונות חשמליות. זה קל גם לעיבוד, יציב בגודל המוצר ובעל משטח טוב. קל ליישם. צביעה, זה יכול לשמש גם לעיבוד משני כגון מתכת משטח, גלוון, ריתוך, לחיצה חמה והדבקה. הוא נמצא בשימוש נרחב בתחומי תעשייה כגון מכונות, רכב, מכשירים אלקטרוניים, מכשור, טקסטיל ובנייה. מגוון רחב של פלסטיק הנדסי תרמופלסטי. ABS הוא בדרך כלל שרף אמורפי גרגיר לבן צהוב או חלבי. ABS הוא אחד הפלסטיקה ההנדסית הנפוצה ביותר.

2. ניילון PA6

תהליך ייצור ניילון: עיבוד CNC / ייצור שובאן / הזרקה / הדפסת תלת מימד

מאפיינים ויישומים של ניילון PA6

לחומר זה התכונות המקיפות ביותר כולל חוזק מכני, נוקשות, קשיחות, ספיגת זעזועים מכנית ועמידות בפני בלאי. מאפיינים אלה, בשילוב עם בידוד חשמלי טוב ועמידות כימית, הופכים את ניילון 6 לחומר "אוניברסלי" לייצור חלקים מבניים מכניים וחלקים הניתנים לתחזוקה.

3. ניילון PA66

תהליך ייצור PA66 ניילון: עיבוד CNC / ייצור שובאן / הזרקה / הדפסת תלת מימד

מאפיינים ויישומים של ניילון PA66

בהשוואה לניילון 6, חוזקו המכני, נוקשותו, עמידותו בחום ועמידותו בפני שחיקה ועמידות בזחילה טובים יותר, אך חוזק ההשפעה וביצועי ספיגת הזעזועים המכניים מושפלים, מה שמתאים מאוד לעיבוד מחרטה אוטומטי. PA66 נמצא בשימוש נרחב יותר בתעשיית הרכב, בתי מכשירים ומוצרים אחרים הדורשים עמידות בפני פגיעות וחוזק גבוה.

4. ניילון PA12

תהליך ייצור PA12 ניילון: עיבוד CNC / ייצור שובאן / הזרקה / הדפסת תלת מימד

מאפיינים ויישומים של ניילון PA12

השם המדעי של PA12 הוא polydodelactam, המכונה גם ניילון 12. חומר הגלם הבסיסי לפולימריזציה שלו הוא בוטאדין, שיכול להיות תלוי בפטרוכימיה. זהו חומר תרמופלסטי חצי גבישי. מאפייניו דומים לאלה של PA11, אך מבנה הגביש שונה. PA12 הוא בידוד חשמלי טוב, וכמו פוליאמידים אחרים, אינו משפיע על תכונות הבידוד עקב לחות. יש לו עמידות בפני השפעה טובה ויציבות כימית. ל- PA12 זנים משופרים רבים מבחינת תכונות הפלסטיקה ותכונות החיזוק. בהשוואה ל- PA6 ו- PA66, לחומרים אלה יש נקודת התכה וצפיפות נמוכים יותר והם מחזירים לחות גבוהה מאוד. PA12 אינו עמיד בפני חומצות מחמצנות חזקות. יישומים אופייניים לניילון 12: מדדי מים וציוד מסחרי אחר, מעילי כבלים, מצלמות מכניות, מנגנוני הזזה, גבים פוטו-וולטאיים ו מֵסַבs.

5. PVC

תהליך ייצור PVC: עיבוד CNC / ייצור שובאן / הזרקה

מאפייני ויישומי PVC

פוליוויניל כלוריד, המכונה PVC (פוליוויניל כלוריד), הוא מונומר כלוריד ויניל (VCM) ביוזם של פרוקסידים, תרכובות אזו או פילמור רדיקלים חופשיים תחת פעולת אור וחום. פולימר מפולמר. הומופולימר ויניל כלוריד וקופולימר ויניל כלוריד מכונים ביחד שרפי ויניל כלוריד. PVC היה בעבר הייצור הגדול ביותר בעולם של פלסטיק למטרות כלליות, והוא נמצא בשימוש נרחב. הוא נמצא בשימוש נרחב בחומרי בניין, מוצרים תעשייתיים, מצרכים יומיומיים, עור רצפה, אריחי רצפה, עור מלאכותי, צינורות, חוטים וכבלים, סרטי אריזה, בקבוקים, חומרי קצף, חומרי איטום, סיבים וכו '.

6. POM פלדה

תהליך ייצור POM: עיבוד שבבי CNC / ייצור שובאן / הזרקה

תכונות ויישומי POM

POM הוא חומר קשוח וגמיש השומר על עמידות זחילה מצוינת, יציבות גיאומטרית ועמידות בפני פגיעות גם בטמפרטורות נמוכות. ל- POM יש גם חומרים הומופולימרים וגם חומרים קופולימרים. חומר ההומופולימר בעל משיכות טובה ועוצמת עייפות, אך אינו קל לעיבוד. לחומר הקופולימר יש יציבות תרמית טובה, יציבות כימית והוא קל לעיבוד. בין אם חומר הומופולימר ובין אם חומר קופולימר, זהו חומר גבישי ואינו סופג לחות בקלות. דרגת ההתגבשות הגבוהה של POM מביאה לשיעור התכווצות גבוה יחסית של עד 2% עד 3.5%. ישנם שיעורי הצטמקות שונים עבור מגוון חומרים מחוזקים שונים. ל- POM מקדם חיכוך נמוך מאוד ויציבות גיאומטרית טובה, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור ציודs ומסבים. מכיוון שיש לו גם עמידות בטמפרטורה גבוהה, הוא משמש גם במכשירי צנרת (שסתוםמכשירי אודיו כגון מקליטי וידאו, תקליטורים, LD, נגני MD, מכשירי רדיו, אוזניות, סטריאו, מכונות OA כגון מדפסות, מקלדות, כונני CD-ROM, מכשירי חשמל ביתיים כגון מכונות כביסה , מייבשי שיער, מייבשי שיער, חלקים מכניים של חגורות בטיחות, דלתות חיצוניות חלקי רכב כגון ידיות, מראות וחדרי מנועים, כמו גם חלקים מדויקים כגון מצלמות ושעונים, כמו גם חומרי יצירה כגון חומרי בניין ומכונות משחק.

7. בקליט

תהליך ייצור בקליט: עיבוד CNC / ייצור שובאן

מאפיינים ויישומים של בקליט

בקליט הוא הפלסטיק הראשון שהוכנס לייצור תעשייתי. יש לו חוזק מכני גבוה, בידוד טוב, עמידות בחום ועמידות בפני קורוזיה, ולכן משתמשים בו לעתים קרובות בייצור חומרים חשמליים, כגון מתגים, מחזיקי מנורות, אוזניות, מעטפות טלפון, מארזי מכשירים וכו '.

8. פרסומת זכוכית PMMA אקריליק

תהליך ייצור אקרילי: עיבוד CNC / ייצור שובאן / הזרקה / שלפוחית

מאפיינים ויישומים אקריליים

פולימתיל מתקרילט הוא שם פופולרי, בקיצור PMMA. השם הכימי של החומר השקוף הפולימרי הוא פולימתיל מתקרילט, שהוא תרכובת פולימרית המתקבלת על ידי פילמור מתיל מטקרילט. זהו תרמופלסט חשוב שפותח קודם לכן. פרספקס מחולק לארבעה סוגים: שקוף חסר צבע, שקוף צבעוני, פנינה, ופרספקס מובלט. פרספקס ידוע בכינויו אקריליק, ז'ונג-שואן אקרילי ואקרילי. לפרספקס שקיפות טובה, יציבות כימית, תכונות מכניות ועמידות במזג אוויר, צביעה קלה, עיבוד קל ומראה יפה. פרספקס נקרא גם זכוכית ג'לטין, אקריליק וכן הלאה. נעשה שימוש נרחב בחומר זה בייצור קופסאות תאורה פרסום, לוחיות וכו '.

9. מחשב

תהליך ייצור מחשבים אישיים: עיבוד שבבי CNC / ייצור שובאן / הזרקה / שלפוחית

תכונות ויישומי מחשב

פוליקרבונט (בקיצור PC) הוא פולימר בעל קבוצת פחמתי בשרשרת מולקולרית, וניתן לסווג אותו לאליפטי, ארומטי, אליפטי-ארומטי וכדומה, תלוי במבנה קבוצת האסטרים. ביניהם, לפוליקרבונטים האליפטיים והאליפאטיים-ארומטיים יש תכונות מכניות נמוכות, המגבילות את יישומם בפלסטיק הנדסי. שלושת תחומי היישום של פלסטיק להנדסת מחשבים הם תעשיית הרכבת זכוכית, תעשיית הרכב ותעשיית האלקטרוניקה והחשמל, ואחריה חלקי מכונות תעשייתיות, דיסקים אופטיים, אריזה, מחשבים וציוד משרדי אחר, ציוד רפואי ובריאות, סרטים, פנאי ומיגון.

10. PP

תהליך ייצור PP: עיבוד CNC / ייצור Shouban / הזרקה

מאפייני ויישומי PP

פוליפרופילן הוא שרף תרמופלסטי המתקבל על ידי פילמור של פרופילן. הצפיפות היחסית היא רק 0.89-0.91, שהוא אחד הזנים הקלים ביותר בפלסטיק. בשל מידת הגבישיות הגבוהה, לחומר זה נוקשות משטח מעולה ועמידות בפני שריטות. אין בעיית פיצוח לחץ סביבתי ב- PP.

11. PPS

תהליך ייצור PPS: עיבוד CNC / ייצור שובאן

מאפייני PPS ויישומים

פלסטיק PPS (פוליפנילן גופרתי) הוא פלסטיק הנדסי מיוחד תרמופלסטי עם ביצועים מקיפים מעולים. המאפיינים הבולטים שלו הם עמידות בטמפרטורה גבוהה, עמידות בפני קורוזיה ותכונות מכניות מעולות. בידוד חשמלי (במיוחד בידוד בתדרים גבוהים) מעולה, לבן קשה ושביר ויש צליל מתכתי על הקרקע. העברת האור היא השנייה רק ​​לפרספקס, ועמידות הצביעה טובה והיציבות הכימית טובה. יש לו עמידות להבה מעולה והוא פלסטיק לא דליק. החוזק הוא כללי, הנוקשות טובה מאוד, אך האיכות שבירה, קלה לייצור מתח ושבר שביר; הוא אינו עמיד בפני ממיסים אורגניים כגון בנזן ובנזין; טמפרטורת השימוש לטווח הארוך יכולה להגיע ל -260 מעלות והיא יציבה ב -400 מעלות אוויר או חנקן. לאחר השינוי על ידי הוספת סיבי זכוכית או חומרים מחזקים אחרים, ניתן לשפר את חוזק הפגיעה, לשפר גם את עמידות החום ותכונות מכניות אחרות, הצפיפות מוגברת ל-1.6-1.9, והתכווצות הדפוס קטנה כמו 0.15-0.25 %. לייצור חלקים עמידים בחום, חלקי בידוד ומכשירים כימיים, מכשירים אופטיים וחלקים אחרים.

12. הצצה

תהליך ייצור הצצה: עיבוד CNC / ייצור שובאן

מאפייני ויישומי PEEK

שרף פוליאתרתרקטון (PEEK) הוא פלסטיק הנדסי מיוחד עם ביצועים מצוינים. יש לו יתרונות משמעותיים יותר מפלסטיק הנדסי מיוחד אחר. יש לו עמידות בטמפרטורה גבוהה של 260 מעלות, תכונות מכניות מצוינות, רכוש סיכה עצמי טוב ועמידות בפני קורוזיה כימית. , מעכב בעירה, עמידות לקילוף, עמידות בפני בלאי, אינו עמיד בפני חומצה חנקתית חזקה, חומצה גופרתית מרוכזת, עמידות בפני קרינה, ניתן להשתמש בתכונות מכניות מעולות במכונות יוקרתיות, הנדסת גרעין וטכנולוגיה תעופתית.

13. טפלון PTFE

תהליך ייצור טפלון: עיבוד CNC / ייצור שובאן

מאפייני טפלון ויישומים

Polytetrafluoroethylene, קיצור באנגלית עבור PTFE, (הידוע בכינויו "פלסטיק קינג, הרה"), שם מסחרי טפלון, בסין, בשל ההגייה, הסימן המסחרי "טפלון" ידוע גם בשם "טפלון" "דרקון", "טפלון", "Tiefulong", "טפלון", "טפלון" וכו 'הם כל התעתיק של "טפלון". מוצרים מחומר זה מכונים בדרך כלל באופן קולקטיבי "ציפוי מונע הידבקות"; הם חומרים פולימריים סינתטיים המשתמשים בפלואור כדי להחליף את כל אטומי המימן בפוליאתילן. חומר זה עמיד בפני חומצות ובסיסים וממיסים אורגניים שונים וכמעט אינו מסיס בכל הממיסים. יחד עם זאת, ל- PTFE יש מאפיינים של עמידות בטמפרטורה גבוהה, מקדם החיכוך שלו נמוך במיוחד, ולכן הוא יכול לשמש כחומר סיכה, והוא הפך לציפוי אידיאלי לשכבה הפנימית של מחבת טפלון וצינור מים.

14. שרף רגיש לאור

תהליך ייצור שרף רגיש לאור: הדפסת תלת מימד

מאפייני ויישומי שרף רגישים לאור

החומר המשמש לצילום אבות-טיפוס מהירים הוא שרף הניתן לעיבוי נוזלי, או שרף רגיש לאור-נוזלים, המורכב בעיקר מאוליגומר, פוטו-יוזם וממיס. בשנתיים האחרונות נעשה שימוש בשרף רגיש לאור בתעשייה המתעוררת של הדפסת תלת מימד, המועדפת והמוערכת על ידי התעשייה בגלל המאפיינים המעולים שלה.

15. פוליאוריטן PU

תהליך ייצור PU: עיבוד בעבודת יד רב עובש / הזרקה

מאפייני ויישומי PU

פוליאוריטן הוא סוג של פולימר המכיל יחידת מבנה החוזרת על -HCOO בשרשרת הראשית. הקיצור באנגלית PU, כולל פלסטיק פוליאוריטן קשיח, פלסטיק פוליאוריטן גמיש, אלסטומר פוליאוריטן וצורות אחרות, מחולק לתרמופלסט וליצב תרמי. חומרי הגלם מוצגים בדרך כלל במצב שרף.

16. גומי

תהליך ייצור גומי: עיבוד רב עובש / הזרקה בעבודת יד

תכונות ויישומי גומי

גומי: חומר פולימרי אלסטי במיוחד עם עיוות הפיך. הוא אלסטי בטמפרטורת החדר, ויכול לייצר דפורמציה גדולה תחת פעולה של כוח חיצוני קטן, וניתן להחזירו למצבו המקורי לאחר הסרת כוח חיצוני. גומי הוא פולימר אמורפי לחלוטין עם טמפרטורת מעבר זכוכית נמוכה (Tg) ומשקל מולקולרי גדול של יותר מכמה מאות אלפים.

17. חיית מחמד

תהליך ייצור חיות מחמד: עיבוד שבבי CNC / ייצור שובאן / הזרקה

מאפייני ויישומי PET

פוליאתילן טרפטלט הוא הסוג החשוב ביותר של פוליאסטר תרמופלסטי, הידוע בכינויו שרף פוליאסטר. זה מתקבל על ידי הפיכה מחדש של דימתיל טרפטלט עם אתילן גליקול או אסטריפיקציה של חומצה טרפטאלית עם אתילן גליקול לסינתזת ביפטרוקסיאתיל טרפטלט, ואחריו פוליקונדנסציה. יחד עם PBT מכונה יחד פוליאסטר תרמופלסטי, או פוליאסטר רווי. תכונות פיזיקליות ומכניות מצוינות בטווח טמפרטורות רחב, טמפרטורת שימוש לטווח ארוך עד 120 מעלות צלזיוס, בידוד חשמלי מעולה, אפילו בטמפרטורה גבוהה ובתדירות גבוהה, הביצועים החשמליים שלה עדיין טובים, אך עמידות לקורונה נמוכה, זחילה נגד קורוזיה עמידות, עמידות בפני עייפות, עמידות בפני שחיקה ויציבות ממדית – כולם טובים.

18. PBT

תהליך ייצור PBT: עיבוד CNC / ייצור שובאן / הזרקה

מאפייני ויישומי PBT

פוליבוטילן טרפטלט, שם באנגלית polybutylene terephthalate (המכונה PBT), שייך לסדרת הפוליאסטר, המורכבת מ- 1.4-pbt בוטנידיול (1.4-בוטילן גליקול) וחומצה טרפטאלית (PTA) או p-phenylene. הפורמט (DMT) הוא מרוכב רב-עיבוי ויוצר לשרף פוליאסטר תרמו-פלסטי גבישי אטום, לבן וחלב, באמצעות הליך ערבוב. יחד עם PET מכונה פוליאסטר תרמופלסטי או פוליאסטר רווי. מכשירי חשמל ביתיים (להבי עיבוד מזון, רכיבי שואב אבק, מאווררים חשמליים, בתי מייבש שיער, כלי קפה וכו '), רכיבים חשמליים (מתגים, בתי מנוע, קופסאות נתיכים, מקשי מקלדת מחשב וכו'), תעשיית הרכב (חלונות קירור, לוחות גוף, כיסויי גלגלים, רכיבי דלתות וחלונות וכו ').

קישור למאמר זה: כיצד לבחור את החומר הפלסטי המשמש לעיבוד חלקים רפואיים?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


כיצד לבחור את החומר הפלסטי המשמש לעיבוד חלקים רפואיים?PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. שירותי עיבוד שבבי CNC מדויקים מהירים 3, 4 ו -5 צירים כולל כרסום, פנייה למפרט הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים השחזה, קידוח, CNC,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.