האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

כיצד לבחור את הציר הנכון בתדר גבוה של כלי מכונת CNC

כיצד לבחור את הציר הנכון בתדר גבוה של כלי מכונת CNC

ציר חשמלי היא טכנולוגיה חדשה המשלבת בשנים האחרונות ציר מכונה ומנוע ציר בתחום כלי המכונה CNC. הציר החשמלי הוא סט של רכיבים, הכולל את הציר החשמלי עצמו ואביזרים אליו: ציר חשמלי, מכשיר המרת תדר גבוה, סיכה ערפל שמן, מכשיר קירור, מקודד מובנה, מכשיר החלפה וכו' רוטור המנוע. משמש ישירות כעיקרית פיר של כלי המכונה, ואת הדיור של הראשי פיר היחידה היא בסיס המנוע, ורכיבים אחרים משמשים למימוש השילוב של המנוע והעיקרי פיר של כלי המכונה.

עם הפיתוח והשלמות המהירים של טכנולוגיית ההולכה החשמלית (טכנולוגיית מהירות התמרת מהירות תדרים, טכנולוגיית בקרת וקטורים מנועים וכו '), המבנה המכני של מערכת ההנעה הראשית של כלי מכונות CNC במהירות גבוהה הופשט מאוד, והעברת גלגלת ו ציוד השידור בעצם מסולק. הציר הראשי של כלי המכונה מונע ישירות על ידי המנוע המובנה, ובכך מקצר את אורך שרשרת ההולכה הראשית של כלי המכונה לאפס, ומממש את "שידור האפס" של כלי המכונה. סוג זה של מבנה הילוכים של מנוע ציר וציר מכונה "המשולב לאחד" הופך את רכיב הציר לעצמאי יחסית ממערכת ההולכה והמבנה הכולל של כלי המכונה, כך שניתן להפוך אותו ל"יחידת ציר ", הידועה בדרך כלל בתור "ציר חשמלי". מכיוון שהציר החשמלי הנוכחי משתמש בעיקר במנוע בתדר גבוה AC, הוא נקרא גם "ציר בתדר גבוה". מכיוון שאין קישור תמסורת ביניים, הוא נקרא לפעמים "ציר הנעה ישירה". המאפיינים הם מהירות גבוהה, דיוק גבוה, רעש נמוך, והטבעת הפנימית בעלת מבנה המנעול מתאימה יותר לשימון ריסוס.

כיצד לבחור את הציר הנכון בתדר גבוה של כלי מכונת CNC

המבנה הטכני של הציר בתדר גבוה

1. במהירות גבוהה מֵסַב טֶכנוֹלוֹגִיָה

הציר החשמלי משתמש בדרך כלל במסבי לחץ דינאמיים וסטטיים, מיסבי קרמיקה מרוכבים או מיסבים מתלים אלקטרומגנטיים.

למסבי לחץ דינאמיים וסטטיים יש קשיחות ושיכוך גבוהים, שיכולים לשפר מאוד את יעילות העיבוד, את איכות העיבוד, להאריך את חיי הכלים ולהפחית את עלויות העיבוד. סוג זה של נושאות יש חיים אינסופיים.

מיסבים קרמיים מרוכבים נמצאים כיום בשימוש נרחב ביחידות ציר חשמלי. האלמנטים המתגלגלים של מיסב זה משתמשים בכדורי קרמיקה בלחץ חם של Si3N4, וטבעות הנושאים הן עדיין טבעות פלדה, בעלות תקינה גבוהה, שינויים קטנים במבנה כלי המכונה ותחזוקה קלה.

למיסבי מתלים אלקטרומגנטיים יש ביצועים טובים במהירות גבוהה, דיוק גבוה וקלים לביצוע אבחון וניטור מקוון. עם זאת, בשל מערכת המדידה והבקרה האלקטרומגנטית המורכבת, סוג זה של מיסב יקר מאוד והיה גבוה במשך זמן רב, כך שלא נעשה בו שימוש נרחב.

2. טכנולוגיית מנוע במהירות גבוהה

הציר החשמלי הוא תוצר של מיזוג המנוע והציר. הרוטור של המנוע הוא החלק המסתובב של הציר. באופן תיאורטי ניתן לראות את הציר החשמלי כמנוע במהירות גבוהה. הטכנולוגיה המרכזית היא איזון דינאמי במהירות גבוהה;

3. מכשיר קירור

על מנת לפזר חום לציר החשמלי המהיר בהקדם האפשרי, הקיר החיצוני של הציר החשמלי מועבר בדרך כלל עם נוזל קירור במחזור, ותפקידו של מכשיר הקירור הוא לשמור על טמפרטורת נוזל הקירור.

4. מקודד דופק מובנה

על מנת לממש שינוי אוטומטי והקשה קשיחה, מקודד דופק בנוי בציר החשמלי למימוש בקרת זווית פאזה מדויקת ושיתוף פעולה עם הזנה.

5. התקן החלפה אוטומטי

על מנת להיות מיושם על מרכז העיבוד, הציר החשמלי מצויד במכשיר החלפה אוטומטי הכולל קפיץ דיסק, צילינדר משיכה וכו';

6. כיצד להתקין את הכלי המהיר

הוכח כי כלי ה- BT ו- ISO המוכרים כבלתי מתאימים לעיבוד במהירות גבוהה. במקרה זה, הופיעו כלים מהירים כגון HSK ו-SKI.

7. מכשיר המרת תדר גבוה

כדי להגיע למהירות של עשרות אלפי או אפילו מאות אלפי סיבובים לדקה של הציר החשמלי, יש להשתמש במכשיר המרת תדר גבוה כדי להניע את המנוע המהיר המובנה של הציר החשמלי, ואת תדר המוצא. של ממיר התדרים חייב להגיע לאלפי או כמה קילו-הרץ.

תיאור דיוק מבנה הציר בתדר גבוה ושימון שמן-אוויר:

הציר החשמלי מורכב ממנוע ללא קליפה, ציר, מיסב, בית של יחידת ציר, מודול הנעה והתקן קירור. הרוטור של המנוע משולב עם הציר הראשי בשיטת חיבור לחיצה, והציר הראשי נתמך על ידי מיסבים קדמיים ואחוריים. הסטטור של המנוע מותקן בבית של יחידת הציר דרך מעיל קירור. שינוי המהירות של הציר נשלט על ידי מודול הכונן הציר, ועליית הטמפרטורה ביחידת הציר מוגבלת על ידי מכשיר הקירור. הקצה האחורי של הפיר הראשי מצויד בחיישני מהירות ותזוזה זוויתית, וחור החרוט הפנימי ופנים הקצה של הקצה הקדמי משמשים להרכבת כלי עבודה.

הציר החשמלי הוא מפעיל בעל דיוק גבוה, והגורמים העיקריים המשפיעים על דיוק הסיבוב של הציר החשמלי הם:

① שגיאת ציר

כולל בעיקר את שגיאת העגול של ציר תומך הציר, שגיאת הקואקסיאליות (הסטה של ​​ציר הציר) ושגיאת הניצב של משטח המיסב הצירי של ציר הציר והציר (המשפיעה על התנועה הצירית של הציר)

Error שגיאת מיסב

שגיאות מיסבים כוללות את שגיאת העגול של החור הפנימי של מיסב ההזזה או מסלול המיסב המתגלגל, הגל של החור הפנימי של מיסב ההזזה או מסלול המיסב המתגלגל, שגיאת הצורה והגודל של גלגלת המיסב המתגלגל, שגיאת הניצב של משטח קצה מיקום המיסב. וקו הציר, ומשטח הקצה הנושא שגיאת המקבילות בין השניים, מרווח הנושא ודפורמציה של הכוח במהלך החיתוך וכו '.

נא לשמור את המקור של מאמר זה להדפסה חוזרת:כיצד לבחור את הציר הנכון בתדר גבוה של כלי מכונת CNC

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


כיצד לבחור את הציר הנכון בתדר גבוה של כלי מכונת CNCדיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.