האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

כיצד לבחור את שיטת האיטום בעיצוב העיבוד

כיצד לבחור את שיטת האיטום בעיצוב העיבוד

כיצד לבחור את שיטת האיטום בעיצוב העיבוד?


בעיית האיטום של הציוד קיימת תמיד עם הפעלת הציוד. כיום מיון PTJ במיוחד את צורות האיטום השונות, טווחי השימוש והמאפיינים הנפוצים על ציוד לכולם. הם חותם אריזה, חותם מכני, חותם גז יבש, חותם מבוך, חותם שמן, חותם דינאמי וחותם ספיראלי.

כיצד לבחור את שיטת האיטום בעיצוב העיבוד
כיצד לבחור את שיטת האיטום בעיצוב העיבוד

1. חותם אריזה

על פי המאפיינים המבניים שלה, ניתן לחלק את חותמות האריזה ל:

  • חותם אריזה רך
  • חותם אריזה קשיח
  • חותם אריזה נוצר

א חותם אריזה רך

סוג אריזה רכה: אריזה

האריזה בדרך כלל ארוגה מחוטים רכים יותר וממלאת את החלל האטום ברצועות עם שטח חתך מרובע. כוח הלחיצה נוצר על ידי הבלוטה לדחוס את האריזה ולאלץ את האריזה ללחוץ על משטח האיטום (פיר). על המשטח החיצוני והחלל האטום), נוצר הכוח הרדיאלי לאפקט האיטום, ובכך ממלא תפקיד איטום.

אירועים רלוונטיים לאריזה רכה:

חומר האריזה שנבחר לאריזה קובע את אפקט האיטום של האריזה. באופן כללי, חומר האריזה מוגבל על ידי הטמפרטורה, הלחץ וה- pH של אמצעי העבודה, וחספוס המשטח והתמהוניות של הציוד המכני שעליו האריזה עובדת ומהירות הקו וכו 'יהיו גם דרישות לבחירת חומר אריזה. אריזת גרפיט יכולה לעמוד בטמפרטורה גבוהה ולחץ גבוה, והיא אחד המוצרים היעילים ביותר לפתרון הבעיה של טמפרטורה גבוהה ואיטום בלחץ גבוה. עמידות בפני קורוזיה, ביצועי איטום מצוינים, פונקציה יציבה ואמינה. אריזה ארמיד היא סוג של סיבים אורגניים בעלי חוזק גבוה. האריזה הארוגה ספוגת בתחליב וחומר סיכה של פוליטטראפלוורואתילן. אריזת פוליטטראפלוורואתילן עשויה שרף פיזור פוליטטראפלוורואטילן טהור כחומר גלם, תחילה עשוי לסרט גולמי, ולאחר מכן מעוות, קלוע ושזור לאריזה. זה יכול להיות בשימוש נרחב במזון, תרופות, ייצור נייר, סיבים כימיים וכו 'דרישות ניקיון שסתוםs ומשאבות עם חומרים קורוזיביים חזקים.

ב חותם אריזה קשה

ישנם שני סוגים של אטמי אריזה קשיחים: טבעת מפוצלת וטבעת מפוצלת.

2. חותם עיבוד מכני

האיטום המכני מורכב תמיד משני חלקים, חלק מסתובב (חלק צהוב) וחלק נייח (חלק כתום). שני משטחי הטבעת היחסים הנעים והסטטיים הופכים למשטח האיטום העיקרי של החותם.

אטמים מכניים נקראים גם אטמי פנים. על פי התקנים הלאומיים הרלוונטיים, הם מוגדרים כ: לפחות זוג קצוות קצה בניצב לציר הסיבוב נשמרות במגע הדוק ומחליקות ביניהן תוך שיתוף פעולה של לחץ נוזל והכוח האלסטי (או הכוח המגנטי) של מנגנון הפיצוי וחותם העזר. בנוי למניעת דליפת נוזלים.

3. חותם גז יבש

חותם גז יבש, או "חותם גז פועל יבש", הוא סוג חדש של חותם קצה פיר שמשתמש בטכנולוגיית איטום מחוררת לאיטום גז, והוא חותם ללא מגע.

מאפיינים:

ביצועי איטום טובים, חיים ארוכים, אין צורך במערכת שמן איטום, צריכת חשמל נמוכה, הפעלה פשוטה ועלויות תפעול ותחזוקה נמוכות. כמערכת איטום נטולת תחזוקה שאינה דורשת קירור ושמן סיכה של פנים האטימה, אטמי גז יבש מחליפים אטמי טבעות צפות ואטמי מבוך כדי להפוך לאטם העיקרי של אטם הפיר של מדחסים צנטריפוגלים במהירות גבוהה בתעשייה הפטרוכימית. .

יישומים:

מכונות נוזלים מהירות כגון מדחס צנטריפוגלי מתאימות לתנאי עבודה בהם כמות קטנה של גז תהליכי דולפת לאטמוספירה ללא פגיעה, כגון מדחסי אוויר, מדחסי חנקן וכו '.

4. חותם המבוך

חותם המבוך הוא להגדיר מספר שיני איטום עגולות המסודרות ברצף סביב הפיר המסתובב. נוצרות שורה של פערי יירוט וחללי התפשטות בין השיניים והשיניים. כאשר המדיום האטום עובר דרך הפער של המבוך המפותל, הוא מייצר אפקט מצער כדי למנוע דליפה.

חותם מבוך הוא צורת האיטום הבסיסית ביותר בין שלבים וקצות פיר של מדחסים צנטריפוגליים. על פי מאפיינים מבניים שונים, ניתן לחלק אותו לארבעה סוגים: חלק, זיגזג, מדורג וחלת דבש.

א חותם מבוך חלק

לחותם המבוך החלק יש שני מבנים: אינטגרלי ותוספת. יש לו מבנה פשוט וקל לייצור, אך אפקט האיטום גרוע.

ב חותם מבוך זיגזג

חותם מבוך הזיגזג מחולק גם הוא לשני מבנים: השלם והתוספת. המאפיין המבני של חותם מבוך זה הוא שהגובה הבולט של שיני האיטום שונה, והשיניים הגבוהות והנמוכות מסודרות לסירוגין, ומשטח הפיר התואם הוא חריץ חריץ קמור במיוחד, מבנה הגבוה והנמוך שיניים התואמות את החריץ הקעור-קמור הופכות את מרווח האיטום החלק לסוג זיגזג, ולכן עמידות הזרימה גדלה ויעילות האיטום משתפרת. אך ניתן להשתמש בו רק בצילינדרים או במחיצות בעלות משטחים מפוצלים אופקית, וכן יש להפוך את גוף האיטום לסוג מפוצל אופקית.

ג חותם מבוך מדורג

מהניתוח המבני, חותם המבוך המדורג דומה לחותם המבוך החלק, אך אפקט האיטום דומה לחותם המבוך של זיגזג, והוא משמש לעתים קרובות בכיסוי האימפלר ודיסק האיזון.

ד חותם מבוך חלת דבש

שיני האיטום של חותם המבוך של חלת הדבש מולחמות לצורת חלת דבש ליצירת תא הרחבה בצורת מורכב. ביצועי האיטום שלו טובים יותר מצורת האיטום הכללית, והיא מתאימה לאירועים עם הפרשי לחץ גדולים, כגון חותם דיסק האיזון של מדחס צנטריפוגלי. לחותם המבוך של חלת הדבש יש תהליך ייצור מסובך, חוזק גבוה של יריעת האיטום ואפקט איטום טוב.

5. חותם שמן

חותם אטם השמן הוא אטם שפתיים המתכווץ בעצמו עם מבנה פשוט, גודל קטן, עלות נמוכה, תחזוקה נוחה ומומנט התנגדות נמוך. זה לא יכול רק למנוע את דליפת המדיום, אלא גם למנוע חדירת אבק חיצוני וחומרים מזיקים אחרים. קיימת מידה מסוימת של פיצוי על בלאי, אך היא אינה עמידה בפני לחץ גבוה, ולכן היא משמשת בדרך כלל במשאבות כימיות באירועים בלחץ נמוך.

6. חותם כוח

כאשר המשאבה הכימית פועלת, ראש הלחץ המיוצר על ידי האימפלר העזר מאזן את הנוזל בלחץ גבוה ביציאה של האימפלר הראשי, ובכך משיג איטום. בעת החניה, האימפלר העזר אינו פועל, ולכן עליו להיות מצויד במכשיר חותם חניה כדי לפתור את דליפת המשאבה הכימית שעלולה להתרחש במהלך החניה. לאימפלר העזר יש מבנה איטום פשוט, איטום אמין וחיי שירות ארוכים. המשאבה הכימית יכולה להשיג מים חסיני טפטוף במהלך הפעולה, ולכן היא משמשת לעתים קרובות במשאבות כימיות המובילות אמצעי טומאה.

7. חותם ספיראלי

חותם ספיראלי הוא גם סוג של חותם דינאמי. זהו חריץ ספיראלי שעובד על פיר מסתובב או שרוול של הפיר, ואמצעי איטום מתמלא בין הפיר לשרוול. סיבוב הפיר גורם לחריץ הספיראלי לייצר אפקט שידור דומה לזה של משאבה, ובכך למנוע דליפה של נוזל האיטום. גודל כושר האיטום שלה קשור לזווית הסליל, המגרש, רוחב השן, גובה השן, אורך האפקטיבי של השן וגודל הפער בין הפיר לשרוול. מאחר ואין חיכוך בין החותמות, חיי השירות ארוכים, אך בשל הגבלת המרחב המבני, אורך הספירלה הוא בדרך כלל קצר, כך שגם יכולת האיטום שלו מוגבלת. כאשר המשאבה משמשת במהירות מופחתת, אפקט האיטום שלה יקטן מאוד.

קישור למאמר זה: כיצד לבחור את שיטת האיטום בעיצוב העיבוד

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


כיצד לבחור את שיטת האיטום בעיצוב העיבודPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.