האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

כיצד לבחור חומר ריקים לעיבוד Cnc?

כיצד לבחור חומר ריקים לעיבוד Cnc?

בעת ביצוע עיבוד שבבי, בחירת החסר לא רק משפיעה על הכלכלה של ייצור ריקים, אלא גם משפיעה על כלכלת העיבוד. לכן, בעת בחירת ריקים, יש לקחת בחשבון גם עיבוד מכני וגם גורמים כלכליים. כיצד לבחור את החומר הריק לעיבוד שבבי?

כיצד לבחור חומר ריקים לעיבוד Cnc?

1. יְצִיקָה

יש לייצר את החלקים הגסים בעלי צורות מורכבות בשיטות יציקה. כיום, רוב היציקות עשויות מיציקת חול, המחולקת ליציקה ידנית של תבנית עץ וליציקה במכונת תבנית מתכת. ליציקות יציקה ידנית של תבניות עץ יש דיוק נמוך, תוספת משטח עיבוד גדול ויעילות ייצור נמוכה. הם מתאימים לייצור אצווה קטנה מקשה אחת או ליציקת חלקים בקנה מידה גדול. למכונת תבנית המתכת יש פרודוקטיביות יציקה גבוהה ודיוק יציקה גבוה, אך עלות הציוד גבוהה, ומשקל היציקה מוגבל אף הוא. הוא מתאים לייצור המוני של יציקות קטנות ובינוניות. שנית, ניתן להשתמש במספר קטן של יציקות קטנות עם דרישות איכות גבוהות יותר ליציקה מיוחדת, כגון יציקה בלחץ, ייצור צנטריפוגלי ו – יציקת השקעות.

2. חישולים

עבור חלקי פלדה עם דרישות חוזק מכני גבוהות, לְטִישָׁה בדרך כלל משתמשים בחסר. ישנם שני סוגים של לְטִישָׁהs: חינם לְטִישָׁה ומת לְטִישָׁה. חינם לְטִישָׁה ניתן להשיג פרזול על ידי פרזול ידני (חסרים קטנים), פרזול מכני בפטיש (חסרים בינוניים) או פרזול בלחיצה (חסרים גדולים). פרזול זה הינו בעל דיוק נמוך, פרודוקטיביות נמוכה, תוספת עיבוד גדולה ומבנה החלקים חייב להיות פשוט, מתאים לייצור חלקים בודדים וקטנים, ולייצור פרזול גדול. הדיוק ואיכות פני השטח של חישולי מתות טובים יותר מזו של חישול חופשי, וצורת הפרזול יכולה להיות מסובכת יותר, מה שיכול להפחית את קצבת העיבוד. יעילות הייצור של פרזול במות גבוהה בהרבה מזו של פרזול חופשי, אך היא דורשת ציוד מיוחד ופורזות פרזול, ולכן היא מתאימה לפרזול בינוני וקטן עם קבוצות גדולות יותר.

3. פרופיל

על פי צורת החתך, ניתן לחלק את הפרופיל ל: פלדה עגולה, פלדה מרובעת, פלדה משושה, פלדה שטוחה, פלדת זווית, פלדת תעלה, I-beam ופרופילי חתך מיוחדים נוספים. ישנם שני סוגים של פרופילים: בגלגול חם ובעל משיכה קרה. לפרופיל המגולגל חם יש דיוק נמוך, אבל המחיר זול, והוא משמש לריק של חלקים כלליים; הפרופיל המצויר קר קטן בגודלו, גבוה בדיוק, קל למימוש הזנה אוטומטית, אך המחיר גבוה יותר, והוא משמש בעיקר לייצור אצווה גדול, מתאים לעיבוד כלי מכונה אוטומטי.

4. ריתוך חלקים

חלקי ריתוך הם חלקים משולבים המתקבלים על ידי ריתוך. היתרונות של ריתוך הם ייצור פשוט, זמן מחזור קצר וחיסכון בחומרים. החסרונות הם עמידות ירודה ורטט ועיוות גדול, וניתן לעבד אותם רק לאחר טיפול הזדקנות.

4 הסוגים הנ"ל הם ריקים נפוצים במהלך עיבוד שבבי. בנוסף, ישנם ריקים נוספים כגון הַטבָּעָה חלקים, חלקים שחולצו קר, אבקת מטלורגיהוכו'. מפעלי עיבוד מכני גדולים צריכים לבחור ריקים מתאימים בהתאם לדרישות העיבוד בעת ביצוע עיבוד שבבי. , כדי להפוך את העיבוד ליעיל יותר.

קישור למאמר זה:כיצד לבחור חומר ריקים לעיבוד Cnc?

הצהרת הדפסה חוזרת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה חוזרת: https://www.cncmachiningptj.com/


כיצד לבחור חומר ריקים לעיבוד Cnc?פח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, בית תיבת הילוכים, יישומי מייבש תוף ושסתומי הזנה סיבוביים. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים החסכוניים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.