האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

כיצד לבחור כלי עבודה ומתקן לריתוך מסגרת גדולה  

כיצד לבחור כלי עבודה ומתקן לריתוך מסגרת גדולה  

עיבוד ריתוך מסגרת בקנה מידה גדול הוא כיום מספר גדול יחסית של חלקי עיבוד ריתוך. בתהליך של עיבוד ריתוך מסגרת בקנה מידה גדול, עלינו לדעת לא רק את ההכנה של טכנולוגיית הריתוך לעיבוד מסגרת ריתוך בקנה מידה גדול ואת הדרישות הטכניות של עיבוד ריתוך מסגרת בקנה מידה גדול, עלינו לדעת גם כיצד לבחור את הכלי והמתקן לעיבוד ריתוך של מסגרת גדולה.

כלי עבודה ו מתקנים לשחק תפקיד חשוב מאוד בעיבוד שבבי. בחירת כלי עבודה ומתקן מתאים לריתוך של מסגרות בקנה מידה גדול יכולה לשפר את יעילות העיבוד ואת איכות העיבוד של חלקי העבודה.

כיצד לבחור כלי עבודה ומתקן לריתוך מסגרת גדולה  

אז איך לבחור את כלי העבודה והמתקן לעיבוד ריתוך של מסגרת גדולה?

  • 1. ודא שהריתוך יכול לקבל את הצורה והגודל הגיאומטריים הנכונים לאחר הריתוך.
  • 2. בטוח ואמין בעת ​​שימוש.
  • 3. זה נוח לרתכים לתפעול ולהשתמש.
  • 4. קל לייצור, קל לתחזוקה, ובעלות נמוכה.
  • 5. יש להדק את חומר העבודה בחוזקה על המתקן, במיוחד כאשר נעשה שימוש בהידוק בורג, כוח ההידוק צריך להיות מתאים כדי למנוע סדקי התכווצות בעת קירור הריתוך.
  • 6. אסור לתקן ולתקן את חומר העבודה על המתקן כדי למנוע עיוות של המתקן ולהשפיע על דיוק ההרכבה של הריתוך.
  • 7. כאשר משתמשים במספר מהדקים על ריתוך בו זמנית, יש לשמור על הלחץ של כל מהדק עקבי.

בחירה במתקן כלי עבודה נכון יכולה להפוך את תהליך הריתוך של המסגרת הגדולה לבטוחה ואמין יותר, ויכולה לשפר טוב יותר את יעילות העיבוד ואת האיכות של חומר העבודה המעובד.

קישור למאמר זה: כיצד לבחור כלי עבודה ומתקן לריתוך מסגרת גדולה

הצהרת הדפסה חוזרת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה חוזרת: https://www.cncmachiningptj.com/


כיצד לבחור כלי עבודה ומתקן לריתוך מסגרת גדולה  מתכת, כרסום נחושת, פלדת פחמן,באינטרנט חיתוך לייזר שירות, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.
 
Comments

No comments yet.

Leave a Reply