האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

כיצד לבחור מוצרים מתאימים לטיפול משטח?

כיצד לבחור מוצרים מתאימים לטיפול משטח?

בחירת המוצר המתאים לטחינה ו טיפול שטח יישומים יכולים להיות מעצבנים, מכיוון שניתן להשתמש בסוגים רבים של מוצרים שוחקים לעבודה, ולכל מוצר יש הרבה גדלים, מרקמים וסגנונות שונים.

לדוגמה, כאשר אתה משתמש במטחנה ישרה, בחירת הכלים כוללת גלגלי השחזה, לוחות מקופלים ודיסקיות סיבי שרף, שלכל אחד מהם יתרונות ומגבלות משלו.

השווה את שלושת הסוגים במאמר זה, בהנחה שכל סוג קובייה וגודל גלגל שבהם אתה משתמש זהים.

גלגלי השחזה בדרך כלל מספקים את חיי המוצר הארוכים ביותר ועמידות מקסימלית, אך הם גם מייצרים מהירויות חיתוך איטיות יחסית ואת המשטחים הגסים ביותר. לגבי המחיר, גלגל השחזה נמצא באמצע שלוש האפשרויות הללו.

דיסק הדש יכול לספק חיתוך מהיר וחיים מספקים. חיי השירות ארוכים מזה של דיסק סיבי השרף, אך לא ארוך כמו גלגל השחזה. היתרון העיקרי של דיסקים דש הוא שניתן לטחון ולסיים אותם בו זמנית. יתרה מכך, הם טוחנים ומבריקים במהירות קבועה במהלך חיי הדיסק. במכירות פומביות יש בדרך כלל את מחיר הרכישה הראשוני הגבוה ביותר מבין שלושת המוצרים.

לדיסק סיבי השרף יש את העמידות הגרועה ביותר ואת אורך החיים הקצר ביותר, אך מחיר הרכישה הראשוני הוא גם הזול ביותר. ניתן לחתוך את דיסק סיבי השרף במהירות תוך זמן קצר. עם זאת, החלקיקים יישחקו ויהפכו קהים בשימוש בפעם הראשונה, מה שאומר שמהירות החיתוך וגימור פני השטח ימשיכו לרדת בעת השימוש בדיסק.

בנוסף, יש לחבר את דיסק סיבי השרף עם משטח תמיכה כדי לתמוך בו, מה שמייקר את העלות. בחירת לוח הגיבוי הנכון תשפיע על הקשיחות והביצועים של הדיסק. אם אתה משתמש בדיסק סיבי שרף עם חור שטוח, אום הנעילה שמהדק את הדיסק לאנייה עלול לגרום להפרעות בעת השחזה בזווית גישה קטנה או באזור צר.

לאחר הבנת ההבדלים והיתרונות של שלושת המוצרים הללו, עליך לענות על השאלות הבאות לפני הבחירה.

שאלה 1: האם גימור פני השטח חשוב?

אם התשובה לשאלה זו היא לא, אז גלגל השחזה הוא בחירה מקובלת לחלוטין. מכיוון שיש לו אורך חיים ועמידות ארוכים יותר, הוא חוסך בעלויות מאשר שימוש בדיסקים, ומחיר הרכישה הראשוני נמוך יותר.

אם התשובה חיובית, עדיף להשתמש בדיסק הפוך, כי ניתן להשתמש בו לערבוב ולשמור על גימור עקבי בשימוש אחד ללא צורך במוצר נפרד לטחינה וגימור.

דיסק סיבי השרף ייטחן ויגמר, אך זכרו שככל שזמן השימוש יגדל, הגימור ומהירות החיתוך שלו ירדו.

לבסוף, אתה יכול להשתמש בגלגל שחיקה כדי להשלים את התהליך הזה, אבל מכיוון שגלגל השחזה ישאיר משטח מחוספס, אתה צריך להשתמש בכלי עזר לגימור. למרות ששימוש בשני כלים במקום כלי אחד יכול לעזור להאריך את חיי המוצר של כלי גימור, זה גם מגדיל את זמן העבודה הנדרש להשלמת העבודה.

שאלה 2: האם המחיר משנה?

אם אתה מודאג בהתחלה לגבי מחיר הרכישה הראשוני של המוצר, דיסק סיבי שרף הוא האפשרות הזולה ביותר. זכור, דיסקים אלה הם הטובים ביותר עבור עבודות קטנות. בתחילה מהירות החיתוך שלהם מהירה, אך בהשוואה לדשים או גלגלי שחיקה, הם נשחקים במהירות.

למרות שמחיר הרכישה הראשוני של דיסקיות סיבי שרף נמוך יחסית, ייתכן שתצטרך לקנות 15 או 20 דיסקים כדי לקבל את אותו חיי שירות כמו דיסק צדפה. אנא זכור כי השימוש בדיסקים של סיבי שרף מצריך גם רכישת צלחת גיבוי.

קניית דיסק דש במחיר התחלתי גבוה יותר יכולה לספק החזר גדול יותר על ההשקעה. כאשר מסתכלים על עלות הרכישה, הקפידו לשקול כמה פעולות השחזה וגימור נדרשות כדי להבטיח את התמורה הטובה ביותר.

כיצד לבחור מוצרים מתאימים לטיפול משטח?

שאלה 3: האם אני צריך פרודוקטיביות גבוהה יותר?

אם אתה רוצה להגדיל את הפרודוקטיביות או הפריון או להפחית את עלויות העבודה, בחירת כלי גימור תשפיע על חיסכון בזמן ובעלויות.

אם אתה צריך טיפול משטח עדין, ניתן לטחון את הדיסק ההפוך ולסיים אותו במכה אחת, כך שהוא יכול להביא את התועלת הגדולה ביותר לפרודוקטיביות הכוללת, ובכך לחסוך לך זמן.

במקרה בו גימור פני השטח אינו חשוב, בשל קצב החיתוך הכולל של המוצר, תוחלת חיים ארוכה יותר ועמידות, השימוש בגלגלי השחזה יכול לסייע בהגברת הפרודוקטיביות והפרודוקטיביות. אפשר לעשות יותר עבודה ולהשלים משימות.

שאלה 4: האם אני מודאג מפגיעה בחומר העבודה?

לגלגלי השחזה יש בדרך כלל סיכוי גדול יותר לפגוע בחומר העבודה, במיוחד אם אתה דוחף חזק או שהגלגלים מחליקים, מכיוון שהם קשים יותר מלוחות מקופלים או דיסקיות סיבי שרף. בעת ביצוע המהלך הראשון, במיוחד בעת שימוש בגלגל שחיקה חדש, אנא משוך את גלגל השחזה אליך במקום לדחוף אותו כדי להפחית את הסיכוי לניקור. הזרימה החוזרת של ניקור מובילה לעלייה בעלות הנזק החומרי, או לבזבוז זמן כדי לבטל את השגיאה.

בנוסף, לגלגלי השחזה יש נטייה גדולה יותר לשמור על חום מאשר לבלבול או יריעות סיבי שרף. לדוגמה, כאשר משתמשים בגלגל שחיקה על נירוסטה, עקב חום יתר, חום זה עלול לגרום לחומר "להכחיל" (המשטח הופך למעשה לכחול). זה בתורו מוביל להגדלת העלויות של חומרים פגומים או זמן עבודה חוזר מוגדל.

דיסקים דש הם בדרך כלל יותר סלחניים, כך שאם אתה דוחף חזק או מחליק, יש פחות סיכוי לנקר את החומר. דיסקים של סיבי שרף יכולים גם להיות סובלניים יותר, בהתאם לקשיות התוחם המשמש.

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, אנא שקול את האפשרויות שלך

למרות שיש לך אפשרויות בחירה רבות של מוצרים עבור השחזה וגימור משטחים, חשוב להבין את היתרונות והחסרונות של כל מוצר כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר ולהשלים את צרכי העבודה שלך. אולי חיי המוצר הם הגורם החשוב ביותר, או שאתה מחפש את נקודת הכניסה המהירה ביותר. האם מחיר הרכישה הראשוני הוא שיקול מרכזי, או שאתה מעוניין יותר בהגדלת הפרודוקטיביות והתפוקה?

למרות שאין פתרון אחד שמתאים לכולם, הכרת המטרות והיעדים שלך יכולה לעזור לך לצמצם את הבחירות שלך ולבחור את המוצר המתאים ביותר לעבודה שלך.

קישור למאמר זה: כיצד לבחור מוצרים מתאימים לטיפול משטח?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


כיצד לבחור מוצרים מתאימים לטיפול משטח?דיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.