האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

כיצד לבחור ספק כוח אלקטרוניקה בצורה נכונה

כיצד לבחור ספק כוח אלקטרוניקה בצורה נכונה

בתהליך ייצור האלקטרוניקה, בחירה נכונה של מוצר אספקת חשמל המתאים לכם היא הבסיס לשיפור יעילות העבודה. להלן הדרישות לבחירת מקורות כוח של ציפוי אלקטרוניקה המאורגן על ידי העורך.

ישנן שלוש דרישות לבחירת ספק כוח לציפוי:

ראשית, עליו לעמוד במפרטים הנדרשים בתהליך הציפוי, כולל גודל ההספק של ספק הכוח, אינדקס צורות הגל והטווח המתכוונן של ערכי זרם ומתח.

השני הוא הביצועים האמינים של ספק הכוח עצמו, המתייחס בעיקר לרציונליות המבנה, הבטיחות, מאפייני המעגל ושיטות הקירור.

שלישית, שקול את העלות-תועלת של המחיר שלו.

קביעת גודלו ואיזה סוג של ספק כוח יש להגדיר למין ציפוי וכל מיכלי הציפוי היא המשימה החשובה ביותר ליישום ייצור האלקטרוניקה. בייצור בפועל, קיימות שתי שיטות לקביעת אספקת החשמל של ציפוי: האחת היא שיטת צפיפות זרם הנפח שנקבעת בהתאם לנפח תמיסת הציפוי; השני הוא שיטת צפיפות הזרם ליחידת שטח המחושבת לפי שטח הציפוי.

כיצד לבחור ספק כוח אלקטרוניקה בצורה נכונה

מה שנקרא צפיפות זרם הנפח היא להתאים את עוצמת הזרם של מיכל הציפוי כולו בהתאם לזרם המקסימלי המותר על ידי תמיסת הציפוי לליטר, כדי לקבוע את הספק המוצא המרבי והקונבנציונלי של ספק הכוח לשימוש. ציפוי נחושת הוא בדרך כלל 0.2~0.3A/L, ציפוי ניקל הוא 0.1~2.5A/L, ציפוי ניקל בהיר הוא 0.3~0.35A/L, ציפוי אבץ חומצי הוא 0.5~0.6A/L, ציפוי אבץ אלקליין יכול להגיע ל-1.2 A /L, ציפוי כרום הוא 2~3A/L. אם ניקח לדוגמא ציפוי ניקל בהיר, זרם התהליך המרבי של תמיסת ציפוי של 600L יכול להגיע ל-0.3A/L×600L=180A, כך שניתן להשתמש בספק כוח של 200A.

ניתן לחשב את הזרם המרבי גם לפי שטח הציפוי. אם ניקח לדוגמא ציפוי כרום, אם מדובר בתמיסת ציפוי של 600 ליטר, ב-60℃, צפיפות הזרם המקסימלית המותרת היא 100A/dm2, וניתן לצבוע את מיכל הציפוי ב-10dm2 כאשר מיכל הציפוי עמוס במלואו, אז התפוקה המקסימלית. הזרם של ספק הכוח הנדרש הוא 100A/dm2×10dm2 =1000A, כלומר, כדי להגדיר ספק כוח מיישר 1000A, 18V.

לאחר קביעת גודל הכוח של ספק הכוח. על פי הצרכים של תהליך הציפוי והתנאים של אתר הציפוי, יש לבחור את צורת הגל, שיטת הקירור, הגודל ועמידות בפני קורוזיה של ספק הכוח של האלקטרוניקה, כולל גורם העלות לאיזון.

קישור למאמר זה: כיצד לבחור ספק כוח אלקטרוניקה בצורה נכונה

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


כיצד לבחור ספק כוח אלקטרוניקה בצורה נכונהPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.