האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

כיצד להבחין בין חומר נחושת והשימוש בו

כיצד להבחין בין חומר נחושת והשימוש בו

לנחושת, ייתכן שכולם התרגלו לזה. בחיי היומיום שלנו, ניתן לומר שכל אחד מאיתנו אינו נפרד ממוצרי נחושת, אך למרות זאת, עדיין ישנם אנשים רבים שאינם יכולים להבחין נכון בין אותו החומר. תן לעורך להוביל אותך היום. זהה את הסוגים השונים של חומרי הנחושת ודבר על השימושים שלהם אגב.

כיצד להבחין בין חומר נחושת והשימוש בו

ניתן לחלק חומרי נחושת פשוט לשתי קטגוריות, אחת מהן היא נחושת טהורה, והשנייה היא ההרכב של סגסוגות נחושת שונות. מהי סגסוגת נחושת? לפי ההסבר של Baidu Library, סגסוגת היא חומר בעל מאפיינים מתכתיים המסונתז בשיטה מסוימת משתי מתכות או יותר ומתכות או לא-מתכות. זה מתקבל בדרך כלל על ידי התכה לנוזל הומוגני והתמצקות. סגסוגת נחושת, ברור שהסגסוגת מכילה יסוד נחושת. אפשר פשוט להבין את זה כסגסוגת נחושת (סגסוגת נחושת) עם נחושת טהורה כמטריקס והוספת אלמנט אחד או יותר ליצירת סגסוגת.

על פי תקני הסיווג של סין למתכות לא ברזליות, נחושת טהורה מחולקת לשלושה סוגים, דהיינו, נחושת נטולת חמצן, נחושת אדומה ונחושת מחומצנת מזרחן. הטוהר של נחושת נטולת חמצן גדול מ-99.95%. בשל המוליכות החשמלית הגבוהה שלו, ביצועי העיבוד היציבים, יכולת הריתוך, העמידות בפני קורוזיה וביצועי הטמפרטורה הנמוכים כולם טובים. לכן, הוא נמצא בשימוש נרחב בייצור פסים, פסים מוליכים, מוליכי גל, כבלים קואקסיאליים, אטמי ואקום, צינורות ואקום, רכיבי טרנזיסטור וכו '; בדרך כלל אנו אומרים שנחושת אדומה מתייחסת לנחושת המכילה יותר מ-99.95%, והיא חייבת להיות כמות קטנה מאוד מכיוון שטוהר הנחושת האדומה הוא גבוה מאוד, המוליכות של נחושת אדומה מופחתת מאוד בהשוואה לחומרים אחרים של נחושת. נחושת אדומה נמצאת בשימוש נרחב בייצור ציוד חשמלי ומחלפי חום כגון גנרטורים, פסי אוטובוס, כבלים, מתגיםציוד, שנאים וכו'; תכולת הנחושת של נחושת מחומצנת זרחן מגיעה ליותר מ-99.90%, וביצועי הריתוך וביצועי הכיפוף הקרים שלו טובים. הוא נמצא בשימוש נרחב בייצור בנזין או גז. צינורות שינוע, צינורות ניקוז, צינורות מעבה, צינורות מכרות, מעבים, מאיידים, מחליפי חום, חלקי ארגז רכבת.

הסיווג של סגסוגות נחושת מחולק בדרך כלל לארבע הקטגוריות הבאות: פליז, ברונזה, קופרוניקל ונחושת כסף.

פליז מתייחס לסגסוגת המבוססת על נחושת ואבץ. בגלל חוזק גבוה, קשיות גבוהה ועמידות כימית חזקה, פליז נמצא בשימוש נרחב בייצור מחליפי חום ומעבים, צינורות בטמפרטורה נמוכה וצינורות תחבורה תת ימיים. . ייצור יריעות, סורגים, סורגים, צינורות, חלקי יציקה וכו'.

ברונזה מתייחסת במקור לסגסוגת נחושת-פח. מכיוון שלברונזה יש חוזק גבוה, עמידות טובה בחיכוך הזזה, ביצועי חיתוך מעולים וביצועי ריתוך טובים, יש לו עמידות טובה בפני קורוזיה באטמוספרה ובמים מתוקים וכו', ולכן ברונזה נמצא בשימוש נרחב בשימוש במעיינות, קנים ורכיבים אלסטיים אחרים וצינורות אביזרים, ציוד כימי, חלקים עמידים בפני שחיקה וחלקים אנטי-מגנטיים, וכן חלקים הנושאים חיכוך בתעשיות התעופה, הרכב, הטרקטורים ותעשיות אחרות; cupronickel היא סגסוגת על בסיס נחושת עם ניקל כמרכיב התוסף העיקרי סגסוגת עם משיכות טובה, קשיות גבוהה, צבע יפה, עמידות בפני קורוזיה וביצועי ציור עמוק. הוא נמצא בשימוש נרחב בבניית ספינות, תעשייה פטרוכימית, מכשירי חשמל, מכשור, ציוד רפואי, צרכי יומיום, מלאכת יד ותחומים אחרים. זה גם סגסוגת התנגדות ותרמי חשוב.

החיסרון של קופרוניקל הוא שהאלמנט העיקרי המוסף-ניקל הוא חומר אסטרטגי נדיר, והמחיר יקר יחסית.

כסף-נחושת היא סגסוגת בינארית של כסף ו עיבוד נחושת. התכונה הבולטת שלו היא עמידות חזקה לסולפיד, מוליכות חשמלית טובה, נזילות והרטבה, תכונות מכניות טובות, קשיות גבוהה, עמידות בפני שחיקה ועמידות בפני ריתוך. הוא נמצא בשימוש נרחב ליצירת מגעים, טבעות מוליכות ומגעים קבועים של מפסקי אוויר, בקרי מתח, ממסרי טלפון, מגע, סטרטרים והתקנים אחרים. ניתן לייצר גם הלחמות ואקום, קומוטטורים, מטבעות, קישוטים וכלי שולחן וכו'.

קישור למאמר זה:כיצד להבחין בין חומר נחושת והשימוש בו

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


כיצד להבחין בין חומר נחושת והשימוש בוPTJ – כמו הישג סין עיבוד CNC החברה וחנות ה-CNC, PTJ Hardware Co., Ltd מתמחה בחרטות OEM CNC, ייצור חלקי עיבוד CNC בהתאמה אישית ושירותי עיבוד CNC מהירים בסין כבר למעלה מ-12 שנים ותמיד שומרת על הסטנדרט הגבוה ביותר במהירות אספקה ​​ואיכות אמינה של ייצור CNC מדויק. רכיבים. בעזרת טכנולוגיה ברמה גבוהה וציוד יעיל, כמו גם גישה קפדנית, עברנו את הסמכת האיכות ISO9001:2015, התומכת בפיתוח ארוך טווח של PTJ שירותי כרסום CNC, שירותי חרטת CNC, כרסום-חריטה CNC, שירותי קידוח CNC, עיבוד ציר 3/4/5, עיבוד שבבי שוויצרי שירותים, עיבוד CNC חלקים ושירות מותאמים אישית בסין, עיבוד חלקים קטנים וכו'. עיבוד חלקי CNC מקצועי של PTJ כולל ייצור חלקי מתכת CNC, עיבוד CNC מפלסטיק, וכמה חומרים קשים. ניתן להשתמש במוצרי עיבוד ה-CNC שלנו במגוון רחב של תעשיות..PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים החסכוניים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, מוזמן לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.