האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

כיצד להבחין בין סוג האנודה

כיצד להבחין בין סוג האנודה

כיצד להבחין בין סוג האנודה


מבחינת אנודיזציה, בין אם זה תוכן הידע או בעיות קשות, הוא נמצא במסגרת הלימוד שלנו מכיוון שהוא נמצא בתוך מערכת הידע שלו.

כיצד להבחין בין סוג האנודה
כיצד להבחין בין סוג האנודה

לכן, אם אתה רוצה להבין את האנודייזציה במלואה, אי אפשר להשמיט אף אחד מהדברים האלה. לאחר מכן, על מנת לחסוך זמן ולשפר את יעילות הלמידה, נתחיל מיד, אני מקווה שכולם לא יחמיצו את זה.

1. האם האנודציה הטבעית של חומר העבודה זהה לאנודייזציה של חומר העבודה?

לשניים, פשוטו כמשמעו, ישנן שתי מילים נוספות באחת, ונראה שאין הבדל גדול. אולם מבחינה מקצועית השניים עדיין שונים מאוד.

אנודייז צבע טבעי, המושג באמצעות אלקטרוליזה. בצבע, ידוע להישאר עם הצבע לפני החמצון. אנודיזציה היא צביעת סרט התחמוצת לאחר אלקטרוליזה להשגת המטרה. לכן, ישנם שינויים ברורים בצבע. בנוסף, מספר השלבים הוא יותר מזה של שירותי אנודייז.

2. מהו עובי הסרט החמצני האנודי שנוצר בטמפרטורה רגילה?

החמצון האנודי המתבצע בטמפרטורה רגילה, עובי סרט התחמוצת הנוצר הוא בדרך כלל 5 עד 15 מיקרון, והקשיות היא 200-400HV. החמצון המתאים בטמפרטורה נמוכה, הנקרא חמצון קשה, שונה מחמצון אנודי. כי בעובי הסרט הוא יכול להגיע ל -250 מיקרון.

3. האם סגסוגת אלומיניום אלכוהול וסגסוגת אלומיניום מצופה זהה?

למרות שסגסוגת אלומיניום אלומיניום וסגסוגת אלומיניום מצונפנות מטופלים שניהם על פני שטח על חומרי סגסוגת אלומיניום והם דומים בצורתם, הם שונים במהותם. בגלל האנודיזציה, לא קל ליפול, וההגנה על הסביבה במהלך עיבוד שייכת לרמה השלישית. ציפוי החשמלית נוטה ליפול, וההגנה על הסביבה במהלך העיבוד הינה מהשורה הראשונה. לכן, עדיין יש הבדלים רבים.

קישור למאמר זה: כיצד להבחין בין סוג האנודה

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


כיצד להבחין בין סוג האנודהPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.