האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

כיצד להבטיח שמכונת הכיפוף מייצרת חלקים בצורה יעילה ככל האפשר?

כיצד להבטיח שמכונת הכיפוף מייצרת חלקים בצורה יעילה ככל האפשר?

לפני כ-15 שנה נערך סקר על אנשים שקנו בלמי לחץ ומצא שרק כ-10% מהם השתמשו בפועל בתוכנת הבלמים החדשה שקנו. מתגובות האנשים עולה כי היצרן מאמין שהתוכנה שימושית רק לחלקים מורכבים. חלקים רגילים יכולים להיות מתוכנתים בקלות בבלם הלחיצה, כי זה לא דורש כל כך הרבה זמן.

כעת, יצרני מתכת רואים את האור. כמעט הכל חדש הַטבָּעָה בעלי בלמים לא רק קונים תוכנה למכונות הכיפוף החדשות שלהם, אלא גם מתכננים להשתמש בכלי תכנות רבים ככל האפשר.

ככל שמהירויות הייצור גדלו והתמודדו עם זמני אספקה ​​קצרים יותר, יצרני מתכת ראו את החשיבות של תוכנה בהבטחת הבלמים שלהם ליצירת חלקים.

תוכנת כיפוף היא המפתח לשכנוע יצרני מתכת שהם יכולים להזיז חלקים ולמעשה להגדיל את הזמן הרגיל של בלמים.

אם החנות רוצה למזער פעילויות שאינן בעלות ערך מוסף הקשורות לכיפוף ולהבטיח שמכונת הכיפוף מייצרת חלקים בצורה יעילה ככל האפשר, ההנהלה צריכה להיות מודעת לאופן שבו תוכנת כיפוף יכולה להשיג מטרה זו.

1. הפק את המרב ממפעילים מוכשרים

כל מנהל בעסקי עיבוד המתכות יודע שקשה מאוד למצוא מישהו שמסוגל לעבוד על מכונת כיפוף, שלא לדבר על מישהו שעובד בפועל על מכונת כיפוף. יש מעט מפעילים שיכולים לראות כיצד נוצרים אובייקטים תלת-ממדיים, לדעת איזה שילוב של אגרוף ומתים כדי להשיג את מטרותיהם, ולמיין כלים בצורה היעילה ביותר. אם אינכם משתמשים בתוכנת כיפוף, תוכלו להמליץ ​​על הכלים המתאימים וליצור אוטומטית רצף כיפוף לחלק טיפוסי, ואז לוקח למומחה מכונות כיפוף כ-3 עד 15 דקות להגדיר את מכונת הכיפוף.

תארו לעצמכם כמה זמן לוקח לטירון, בערך 30 עד 60 דקות. המגנטים במכונת הכיפוף יתמכו בשרטוט. המפעיל יבהה בו, ינסה להבין את השילוב הנכון של אגרוף וקובייה לשימוש ואת רצף הכיפוף שיוצע. במקרה זה, מכונת הכיפוף לא תנוע למעלה ולמטה.

זו הסיבה שהחנות זקוקה למפעילי מכונות הכיפוף הטובים ביותר שלהם כדי לתכנת חלקים במצב לא מקוון. עכשיו זה נשמע מדהים, במיוחד לאחר שדיברנו על המהירות שבה האנשים האלה באמת יכולים לייצר חלקים. אבל המטרה שלנו היא לגרום לכל מפעילי הבלמים לעבוד בצורה יעילה ככל האפשר, לא רק למפעילים מנוסים.

תוכנת הכיפוף תטפל בחלקים פשוטים כמו חריצי כובעים. ותיקי מכונות כיפוף מנוסים יכולים לשים לב לדברים כמו יכולת ייצור ותכנון לוח זמנים, אבל התוכנה תעשה את רוב העבודה על חלקים אלה.

לעבודה מורכבת של 10% עד 20%, נדרשות לפחות 6 כיפופים. למעשה, הוותיק ימצא את הדרך הטובה ביותר לכופף את החלק הזה. המוח החכם ביותר ליצירת מתכת לא יבזבז זמן על העבודה המונוטונית של תכנות חלקים פשוטים. אפילו בהתחשב באפשרות שייתכן שיהיה צורך בכלים חדשים, הוא יכול לסקור את הניסיון שלו כדי לקבוע את הדרך המתאימה ליצירת החלק. תוכנת מכונת הכיפוף שומרת על אלה בחשבון, כך שניתן לפתח את התוכנה כדי לערוך באופן ידני את פעולת מכונת הכיפוף המוצעת.

לאחר השלמת תוכנית החלק, המתכנת יכול לשמור אותה במסד הנתונים כך שניתן יהיה לשתף אותה עם מחלקת הכיפוף. כעת, מפעילים פחות מנוסים יקבלו את ההדרכה הטובה ביותר. הם קוראים לתוכנית, מוודאים שיש להם את הכלים הנכונים במכונה, ועוקבים אחר ההנחיות במסך הבקר.

קשר ישירות את פרודוקטיביות הכיפוף למפעיל ספציפי של בלם לחץ. גם אם המפעילים המבינים ביותר ייקחו חופשת מחלה באותו יום, כעת אנשי מקצוע פחות מנוסים יכולים להגביר את הפעילות שלהם ולעקוב אחר הנהלים שנוצרו על ידי מומחים לייצור מתכות. ידע ניתן לחלוק עם כולם.

כיצד להבטיח שמכונת הכיפוף מייצרת חלקים בצורה יעילה ככל האפשר?

2. צור תוכנית כיפוף שמובילה לייצור עקבי

אם חנות לא מסתמכת על תוכנת כיפוף ותכנות לא מקוונות, אז היא באמת יודעת כמה זמן תיקח עבודת הכיפוף? אם יש לה צוות של מפעילי בלמים מנוסים, אולי זה יכול, אבל זה לא הנורמה בענף.

אם מישהו בחנות מנסה להבין איך לכופף חלק, אז האדם הזה יצטרך קצת זמן כדי לתקן את זה. אם לאותו אדם עדיין יש זיכרון מהדרך שבה זה נעשה בפעם הקודמת, אז הוא עשוי להשלים את אותה עבודת כיפוף מהר יותר. אם מפעילים שונים יצטרכו להתכופף לאותה עבודה, ראש המחלקה יראה זמני ייצור שונים לחלוטין. עקב חוסר יעילות בייצור, עבודה בתהליך במחלקה ספציפית יכולה להלחיץ ​​את הדברים עוד יותר.

תכנות לא מקוון של תוכנית הכיפוף יכול לבטל גורמים לא ודאיים רבים. המשרה נוצרה ונשמרה, כך שמפעילים בכל רמת מיומנות יכולים להתקשר אליה ולהתחיל לעבוד. מפעילי בלמים מנוסים עשויים להשלים את העבודה מהר יותר, אבל גם לאנשים פחות מנוסים יש תוכנית ברורה יותר להמשיך.

3. בחר את הכלי הנכון

בקביעת הכלים הדרושים למכונת הכיפוף, מציאתם והתקנתם בסדר הנכון, המפעיל היה פעם מקבל ההחלטות העיקרי בתהליך ההתקנה של מכונת הכיפוף. זוהי אחריות גדולה, והיא אכן מדגישה את החשיבות של מפעילים בעלי ידע אלה בחנויות ללא תוכנה מתקדמת ואוטומציה.

תוכנת הכיפוף עוזרת להפחית את האחריות של מפעיל מכונת הכיפוף. התוכנה מתייחסת לרשימת הכלים העדכנית, הכוללת את כל הניקובים, ה-dies והכלים המיוחדים של החברה, והתוכנה קובעת את הכלי הטוב ביותר לעבודה. לאחר מכן שמור את הגדרות הכלי כדי למנוע עבודה עתידית.

כמה חבילות תוכנות כיפוף יכולות גם להמליץ ​​על הגדרות כלי כללי לעיבוד חלקים שונים בעובי וברדיוסים שונים. התוכנה דואגת לספק את הכלים הנכונים למשימות שונות, ולכלים יש גובה סגור משותף, מה שאומר שניתן להשתמש בו זמנית בקווי הטבעה שונים ובצורת V בצורת V, לרבות במות כיווץ.

חבילת התוכנה יכולה גם לגשת לרשימת הכלים הראשיים שיוצרו על ידי אותו יצרן של מכונת הכיפוף. בסביבה וירטואלית, מתכנתים המשתמשים בתוכנת כיפוף יכולים לתפוס כלים שאולי אינם ברשימה הנוכחית ולראות כיצד הם עובדים בעבודה. אם אתה צריך כלי חדש, אתה יכול להזמין אותו בשלב זה ולכלול את העלות בעלות החלק.

4. בדוק את כוונת העיצוב

דיונים רבים התמקדו במפעילי בלמים חסרי ניסיון, אך מהנדסים ללא ניסיון בתחום מתכת עיבוד יכול גם לגרום לבעיות, אם כי לא בכוונה. לדוגמה, מהנדסים תמיד מחפשים את הדרך הקלה ביותר לעשות דברים, שהיא הדרך הנכונה לעצב בייצור. עם זאת, כאשר עושים זאת, מהנדסים מסתמכים בדרך כלל על גורם K המומלץ. זה סטנדרט, נכון? ברוב המקרים, זה אפשרי, אך אם מפעיל מכונת הכיפוף חייב להשתמש במת V בגודל שונה כדי להתאים את האוגן הקצר, ייתכן שגורם K הנדרש על ידי המהנדס אינו ההמלצה הטובה ביותר.

סימולציה כחלק מחבילות תוכנת כיפוף מודרניות יכולה לעזור ליצרנים להימנע ממצב זה. התוכנה יכולה לנתח את מודל התלת-ממד של חלק או מכלול ולקבוע את כוונת התכנון של שיטת הייצור.

מנקודת מבט של כיפוף, התוכנה בודקת האם ניתן לייצר את החלקים כמפורט. האם הכלים יתנגשו? האם האוגן קצר מדי? שגיאות ייצור אלו לעולם לא יגרמו למחלקת הכיפוף אחריות.

מנקודת מבט כוללת של הייצור, ניתן להשתמש באותם כלים כדי לשפר את יעילות הייצור במורד הזרם. לדוגמה, התוכנה עשויה להציע רצף כיפוף חדש כדי למנוע ריתוך מסוים במורד הזרם. אם ריתוך ידני מסולק מתהליך הייצור, מהלך כזה יכול להוזיל את עלות החלק ולשפר את האיכות הכוללת של החלק. סוג זה של כוח מחשוב, בשילוב עם הכישורים של ותיקי מכונות כיפוף מנוסים בתכנות מושבים, הופכים את תוכנת הכיפוף לכלי רב עוצמה לשיפור מתמיד והפחתת עלויות עיצוב חלקים.

5. צור אבות טיפוס ללא מונופול על זמן המכונה

החנות עם יחידת האב-טיפוס היא מאוד ייחודית. הוא תופס מקום שאין ברוב החנויות, והציוד שבבעלותה אינו תלוי במיוחד בדרישות הייצור. זה האחרון חשוב כי ההנהלה לא רוצה להקדיש את המכונה היעילה ביותר לעבודה שאף אחד לא מוציא עליה כסף באותו רגע מסוים.

זה המקום שבו תוכנה יכולה להיכנס לתמונה. לדוגמה, פונקציית הסימולציה יכולה לקבוע את הדרך הטובה ביותר לייצור חלקים ללא צורך לאגד את מכונת הכיפוף. כמו כן, אף אחד לא עומד מול הבלמים, תוהה באיזה כלי להשתמש וברצף הכיפוף הנכון.

ברגע שהסימולציה מוכיחה את כוונת התכנון והתוכנה יוצרת את מתכון הייצור, ניתן להוכיח זאת תוך דקות ספורות, ואף לשלב אותו עם הפעלת היום.

בנוסף, הלקוחות תמיד מעריכים את המענה המהיר בהצעת המחיר. פונקציית הדמיית הכיפוף של תוכנת הכיפוף עוזרת להשיג מטרה זו.

יעילות הייצור לא נעצרת שם

תוכנת הכיפוף מסוגלת לבצע את כל פעולות הקדם-כיפוף הללו ולדחוס אותן כך שמכונת הכיפוף תוכל להתחיל לכופף את החלק. אבל הטכנולוגיה התפתחה עד כדי כך, יש עדיין הזדמנויות רבות במחלקת הכיפוף לשיפור יעילות הייצור.

תארו לעצמכם אם למפעל עיבוד הייתה מכונה שיכולה להגדיר את הכלי באופן אוטומטי תוך מספר דקות. כעת, לחנות יש תוכנה שיכולה להרחיב מודלים תלת מימדיים, לבחור כלים, ליצור רצפי כיפוף ולשתף אותם עם מכונת הכיפוף המחוברת למרכז הכלים האוטומטי. בשלב זה, למפעיל באמת אכפת רק מלמלא אחר הוראות העבודה ולשמור על בטיחות האצבעות. לאנשים הידידותיים ביותר לסביבה על בלם הלחיצה יש הזדמנות להיות פרודוקטיביים יותר מהמפעיל המנוסה ביותר של בלם הלחיצה.

זה לא נגמר שם. בעזרת טכנולוגיית האינטרנט של הדברים התעשייתית, מנהל הסדנה יכול להבין את המצב בפועל של מחלקת הכיפוף. מכיוון שהמכונה מחוברת ומספקת מידע ישירות לדלפק הקבלה, המנהלים אינם סומכים עוד על מפעיל מכונת הכיפוף שייכנס למידע הנכון. המכונות יחלקו את העובדות הבאות: כמה זמן נמשכה עבודת ההגדרה, כמה זמן נמשכה עבודת הכיפוף וכמה זמן הושקע בעבודה במהלך המשמרת.

באמצעות נתונים אלה, מנהלים יכולים לשאול שאלות נכונות בהתבסס על תנאים בפועל, במקום תצפיות אינטואיטיביות או שגויות. לדוגמה, ניתן להשוות עבודה דומה שנעשתה על ידי מפעילים שונים, וניתן להשוות עבודה דומה שנעשתה במשמרות שונות. לכן, פעילויות שיפור מתמיד יכולות להיות ממוקדות יותר ולהשפיע יותר, מכיוון שמספרים אלו מצביעים על תחומי השיפור הגדולים ביותר.

כמובן שמסלול האופטימיזציה של תהליך זה מתחיל משלב אחד. חנויות צריכות להבטיח שהן משתמשות בתכונות של תוכנת הכיפוף במידה המרבית האפשרית.

קישור למאמר זה: כיצד להבטיח שמכונת הכיפוף מייצרת חלקים בצורה יעילה ככל האפשר?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


כיצד להבטיח שמכונת הכיפוף מייצרת חלקים בצורה יעילה ככל האפשר?דיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.