האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

כיצד להחזיק במהירות אוטובוס CAN במחשב תעשייתי

כיצד להחזיק במהירות אוטובוס CAN במחשב תעשייתי

עם התפתחות המדע והטכנולוגיה של סין, יותר ויותר תחומים דורשים מחשב תעשייתי כדי לבצע איסוף ובקרה של נתונים קשורים. בשל תעשיות כמו רכבת מהירה, רכבת תחתית וחלל, מחשבים תעשייתיים נדרשים להחזיק באוטובוס CAN. מכיוון שהמחיר של ממשק CAN bus גבוה או נמוך, ליצרני מחשבים תעשייתיים רבים עם ממשק סטנדרטי אין CAN bus. אם לקוח צריך מחשב תעשייתי עם CAN bus, מה הוא צריך לעשות?

למחשב התעשייתי יש אפיק CAN ויכול לאמץ 8 שיטות. זה תלוי בעיקר אם למחשב התעשייתי יש את הממשקים הבאים.

כיצד להחזיק במהירות אוטובוס CAN במחשב תעשייתי

1. ממשק USB לאפיק CAN

  • – כרטיס ממשק USB לרב-ערוצי CAN-bus בעל ביצועים גבוהים, התואם למפרט USB2.0 אפיק מהירות מלא, משלב 1-8 ממשקי CAN-bus, וערוץ ה-CAN משלב מעגל הגנת בידוד חשמלי עצמאי. כרטיס הממשק מחבר את המחשב לרשת ה-CAN דרך יציאת ה-USB ליצירת צומת בקרת CAN-bus.
  • – כרטיס ממשק CAN USBCAN-I-mini בעל ביצועים גבוהים תואם למפרט המהירות המלאה של אפיק USB2.0, והוא משלב כרטיס ממשק תקשורת CAN-bus בעל ביצועים גבוהים עם 1~2 ממשקי CAN. באמצעות כרטיס ממשק CAN בעל ביצועים גבוהים USBCAN-I-mini, ניתן לחבר את המחשב לרשת CAN-bus דרך אפיק ה-USB כדי ליצור עיבוד נתונים, צומת בקרת רשת CAN-bus לרכישת נתונים.

2.ממשק PCI לאפיק CAN

כרטיס CAN כללי מסדרת PCI, תואם למפרט PCI 2.2, כרטיס ממשק CAN בעל ביצועים גבוהים עם 1~4 ממשקי CAN. באמצעות כרטיס ה-CAN של ממשק PCI, ניתן לחבר את המחשב לרשת ה-CAN דרך ממשק ה-PCI ליצירת רכישת נתונים ועיבוד נתונים בתחומי רשת ה-CAN כגון מעבדות, בקרה תעשייתית וקהילות חכמות.

3. ממשק CPCI לאפיק CAN

כרטיס ה-CAN bus של ממשק CPCI הוא כרטיס ממשק CAN בעל ביצועים גבוהים התואם למפרט PICMG 2.1 R2.0, תומך במפרט CompactPCI Hot Swap (החלפה חמה), ובעל 2 ממשקי CAN. באמצעות כרטיס ה-CAN של ממשק CPCI, ניתן לחבר את המחשב התעשייתי לרשת ה-CAN דרך ממשק CPCI ליצירת רכישת נתונים ועיבוד נתונים בתחומי רשת ה-CAN כגון רכבת מהירה, מעבר מסילה, ניווט ובדיקות.

4. ממשק MiniPCIe כרטיס CAN

כרטיס CAN ממשק MiniPCIe בעל הביצועים הגבוהים יכול להרחיב את לוח האם עם חריץ כרטיס MiniPCIe לשני ממשקי CAN. הוא מאמץ את גודל לוח ה-MiniPCIe הסטנדרטי וניתן להתקין אותו בקלות על מחשב נייד או מחשב תעשייתי עם ממשק MiniPCIe. זהו אחד מאוטובוסי ה-CAN הנפוצים ביותר עבור מחשבים תעשייתיים חסרי מאווררים.

5. מודול אתרנט ל-CAN

ממיר ה-Ethernet-CAN מממש את הפונקציה של שידור הדדי של נתוני CAN-bus ונתוני Ethernet. הוא משלב 1, 2, 4 ממשקי CAN-bus ו-1, 2 ממשקי Ethernet או ממשקי סיבים אופטיים, ומגיע עם ערימת פרוטוקול TCP/IP או UDP, המשתמשים יכולים להשתמש בו כדי להשלים בקלות את החיבור והאינטרקומוניקציה של רשת CAN-bus ו רשת Ethernet, הקמת ארכיטקטורת רשת דו-שכבתית Ethernet-CAN, מימוש שליטה מרחוק, והרחיב מאוד את טווח היישומים של רשת CAN-bus.

6. מודול WiFi ל-CAN

ממיר ה-WiFi מממש את הפונקציה של שידור הדדי של נתוני CAN-bus ונתוני WiFi. הוא משלב 2 ממשקי CAN-bus, ממשק WLAN אחד וממשק LAN אחד, ומגיע עם ערימת פרוטוקול TCP/IP או UDP. זה יכול בקלות להשלים את החיבור וההתקשרות בין רשת CAN-bus ורשת WiFi, ולהרחיב מאוד את טווח היישומים של רשת CAN-bus.

7.RS232/485/422 למכשיר CAN

ממיר הפרוטוקול החכם בדרגה תעשייתית יכול לחבר במהירות ציוד תקשורת RS-232/485/422 לאפיק השדה CAN-bus כדי לממש תקשורת דו-כיוונית.

8.PCIe ממשק כרטיס CAN

כרטיס CAN ממשק PCIe הוא כרטיס ממשק CAN במפרט PCI Express x1, כרטיס ממשק CAN בעל ביצועים גבוהים עם 2 ממשקי CAN. ניתן לחבר את המחשב לרשת CAN דרך ממשק PCIe ליצירת איסוף נתונים ועיבוד נתונים בתחומי רשת ה-CAN כגון מעבדות, בקרה תעשייתית וקהילות חכמות.

קישור למאמר זה: כיצד להחזיק במהירות אוטובוס CAN במחשב תעשייתי


כיצד להחזיק במהירות אוטובוס CAN במחשב תעשייתימתכת, כרסום נחושת, פלדת פחמן,באינטרנט חיתוך לייזר שירות, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.