האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

כיצד להימנע מ"בערה "ו"פיצוץ" קלים בעת עיבוד CNC סגסוגות מגנזיום

כיצד להימנע מ"בערה "ו"פיצוץ" קלים בעת עיבוד CNC סגסוגות מגנזיום

 עיבוד שבבי CNC סגסוגות מגנזיום בְּעָיָה


על בסיס מגנזיום מתכת עיבוד בשלב עיבוד החלקים המדויק, השבבים העדינים וכתוצאה מכך והאבקה העדינה יכולים להגיע בקלות לטמפרטורת ההצתה ולגרום לתאונות שריפה או פיצוץ. גודל השבבים שנוצר בשלב העיבוד הראשוני גדול. בשל המוליכות התרמית הגבוהה של מגנזיום, ניתן לפזר את חום החיכוך שנוצר במהירות, כך שקשה להגיע לטמפרטורת ההצתה. בשלב זה התאונה מתרחשת פחות.

כיצד להימנע מ"בערה "ו"פיצוץ" קלים בעת עיבוד CNC סגסוגות מגנזיום

חלקי סגסוגות מגנזיום

כיצד למנוע "שריפה" קלה של סגסוגות מגנזיום ו"פיצוץ ", טכנאי PTJ Shop חולקים את ניסיונם המעשי:

1. לשלוט על מהירות החיתוך.

חום החיתוך של חלקי דיוק מסגסוגת מגנזיום יגדל ביחס למהירות החיתוך, ולכן למהירות החיתוך יש השפעה רבה על טמפרטורת החיתוך. בעבודה בפועל, חום החיתוך שנוצר על ידי מהירויות חיתוך שונות ישנה את צבע סרט תחמוצת המשטח של השבבים. לכן, ניתן להעריך מהירות חיתוך בטוחה על ידי חיתוך צבע סרט התחמוצת על ידי סגסוגת המגנזיום במהירויות חיתוך שונות.

2. בחירה נכונה של נוזל החיתוך.

אלא אם כן בניית המכונה עצמה מוגבלת, יש לספק תמיד את נוזל החיתוך בתהליך סגסוגת המגנזיום ויש להפחית את טמפרטורת השבב. בהתחשב בתכונות הכימיות של מגנזיום, על בחירת נוזל החיתוך להימנע משימוש בנוזלים דליקים, מחמצנים מאוד ובתכולת מים גבוהה, ובכך למנוע את צריכת נוזל הקירור באבק מגנזיום בטמפרטורה גבוהה או להגיב לאש אקסותרמית.

בנוסף, שמן סיכה, שמן הידראולי, שמן מוליך ושמן ציר המשמשים במכונות הם לרוב נוזלים דליקים, ויכולת אחסון השמן הכללית אינה קטנה. לכן, יש לבדוק במיוחד סגסוגות מגנזיום לפני עיבוד חלקי דיוק, והאם יש דליפת שמן בכל מיקום של כלי המכונה. לחלח שמן, למנוע אותו מראש.

קישור למאמר זה: כיצד להימנע מ"בערה "ו"פיצוץ" קלים בעת עיבוד CNC סגסוגות מגנזיום

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


כיצד להימנע מ"בערה "ו"פיצוץ" קלים בעת עיבוד CNC סגסוגות מגנזיוםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.