האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

כיצד להסיר קוצים מעיבוד שבבי

כיצד להסיר קוצים מעיבוד שבבי

מה זה קוצים?


בר – מתייחס לעיוות שחול של חומרי מתכת במהלך העיבוד. גרוטאות ברזל נוספות הנוצרות בקצה המוצר, הידוע בכינויו פלאש, נוצרות במהלך חיתוך, שחיקה, כרסום ועיבוד שבבים דומה אחר. שֶׁל.

כיצד להסיר קוצים מעיבוד שבבי

כיצד להסיר קוצים מעיבוד שבבי

1. בכל מקום ונזק של קוצים

קוצים הם מוצרים בלתי נמנעים לעיבוד מתכות וקשה להימנע מהם לחלוטין. קיומם של קוצים לא רק משפיע על מראה המוצר, אלא גם משפיע על ביצועי ההרכבה והשימוש של המוצר, מאיץ את השחיקה בין המכשירים ומקטין את חיי השירות. עם התפתחות הטכנולוגיה הגבוהה ושיפור ביצועי המוצר, הדרישות לאיכות המוצר הופכות מחמירות יותר ויותר, והסרת קירות של חלקים מכניים הופכת לחשובה יותר ויותר. לקיומם של קוצים יש השפעה רבה על איכות המוצר והרכבת המוצר, השימוש בו, הדיוק הממדי ודיוק הצורה. ברצינות, כל המוצר מושחת ולא ניתן להפעיל את המכונה כולה.

2. כיצד להסיר קוצים?

עד כה, שיטת פיתרון הקבר: רק לאחר סיום עיבוד המוצר, הגדל את תהליך הסרת הקבר. ישנם שני סוגים עיקריים של שיטות להסרת קוצים: הסרה כימית ו הסרה פיזית. כימיקלים משמשים בעיקר עבור עבודות ליבה מדויקות עם צורות מורכבות, עיוותים, דרישות דיוק גבוהות וביצועים גבוהים. המעמד הפיזי משמש לחלקים עם משטח מחוספס ודרישות דיוק ממדיות נמוכות וקלות להסרה על ידי הפעלה ידנית.כיצד להסיר קוצים מעיבוד שבבי

תהליך הטיוף הכימי הוא תהליך השרייה שמשיג את האפקט של הסרת קוצים על ידי השרייה. מקור התהליך מגרמניה. התהליך נמצא בשימוש נרחב ברכב, חלל, עיבוד חלקי מתכת וכו '. עבודות עבודה מתאימות הן בדרך כלל חלקי רכב; הַטבָּעָה חלקים; חלקי זרבובית משאבת שמן; חלקי טקסטיל; ציוד חלקים; מֵסַב חלקים; התקנים; מֵסַב חלקים; חלקי הילוכים; אֶטֶבs; עיבוד CNC חלקים וכו ', התהליך הוא בעיקר להשתמש בהבדל בין הקידה למבנה של החומר עצמו, באמצעות עקרון התגובה האנכית, כדי להשיג את האפקט של ניקוי. משמעות ההגדרה שלנו לקוצים היא שעובי הקידה הוא פחות מ -20 חוטים, מה שלא קשור לגובה הקדרה.כיצד להסיר קוצים מעיבוד שבבי
בהשוואה לביוב המסורתי, התהליך עדיף בהרבה על התהליך המסורתי מבחינת אמינות, חוזרות, יציבות והגנה על הסביבה; הוא יעיל וחוסך זמן, משפר את גימור פני השטח של המוצר, בטוח ואמין, וידידותי לסביבה. הפעולה פשוטה ויכולה לשפר את יכולת האנטי-קורוזיה והאנטי-קורוזיה של המוצר.

ליטוש פיזי כולל בעיקר: חיתוך גס (מגע קשה), שחיקה, משעמם, גרידה, כיתה כללית (מגע רך), שחיקה של חגורה שחיקה, השחזה, שחיקה אלסטית, ליטוש ועיבוד, ועוד דרגות שונות של אוטומציה. מְלָאכָה. איכות החומר העיבוד לעיתים אינה מובטחת; עלויות ייצור ועלויות כוח אדם גבוהות מאוד.
בבחירת שיטת ליטוש, עלינו לקחת בחשבון גורמים שונים, כגון מאפייני החומר, צורתם המבנית, גודל ודיוק החלקים, תוך שימת לב מיוחדת להשפעות של חספוס פני השטח, סובלנות ממדיות, עיוות ומתח שיורי.
כיצד להסיר קוצים מעיבוד שבבי

3. בואו נראה מה הגולשים ברשת אומרים על תקלה!

Netizen 1: לאלקטרולית שבגילוף האלקטרוליטי יש קורוזיביות מסוימת, ויש לנקות את החומר ולעבד אותו מפני חלודה. ליטוש אלקטרוליטי מתאים להסרת קוצים של חלקים מוסתרים או חלקים מורכבים בחלקים, יעילות ייצור גבוהה וזמן ליטוש קצר. שיטה זו מתאימה להילוכים, זבובים, מוטות חיבור, שסתום גופים וארכובהפיר פתחי מעבר שמן. כגון קוצים, כמו גם פינות מעוגלות וכן הלאה. החיסרון הוא שההצמדה של קשת החלק נתונה גם לאלקטרוליזה, והמשטח יאבד מהברק המקורי ואף ישפיע על דיוק המימד.

Netizen 2: תקלות, אנשים שנאבקו בתעשיית המתכת חייבים להכיר את זה. בעיבוד מוצרי מתכת הוא נמצא בכל מקום. לא משנה באיזה ציוד דיוק מתקדם תשתמשו, הוא יופק יחד עם המוצרים.

Netizen 3: שיטת ליטוש ידנית: 1. הכן כלים כגון חלקים וקבצי סגסוגת שיש לרטור. 2. החזיקו את הקובץ ביד וגעו בקצה הבר. הטיה 5-10 מעלות. המשטח יישרט בקלות. אם הזווית גדולה מדי, הקצה יועבר. 3. השתמש בכוח קטן כדי לטחון את הקירות ולהשלים את ליטוש החלקים בסדר מסוים, כמו מלפנים ומאחור. 4. בדוק אם הקירות הוסרו.

Netizen 4: מה שמכונה הקדרה, בעיקר העיוות הפלסטי של החומר ותיקי הברזל הנוספים הנוצרים בקצה החומר המעובד, במיוחד החומר בעל משיכות או קשיחות טובים, נוטה במיוחד לקדושים ובעיית הקידה היא אחת מהאתגרים שתעשיית עיבוד המתכות לא הצליחה לפתור עד כה.

Netizen 5: שיטת עיבוד אלקטרוליטית להסרת קירות של חלקי מתכת באמצעות אלקטרוליזה, כלומר הצבת קתודת הכלים (לרוב פליז) בסביבת קשת היצירה, המופרדת על ידי פער מסוים (בדרך כלל 0.3-1) מ"מ) . החלק המוליך של קתודת הכלים מיושר לקצה הקידה, ואת החלקים האחרים מכסים בשכבת בידוד לריכוז האלקטרוליזה בחלק הקדרה. במהלך העיבוד, קתודת החומר מחוברת לקוטב השלילי של אספקת החשמל DC, וחומר העבודה מחובר לקוטב החיובי של ספק הכוח DC אלקטרוליט בלחץ נמוך (בדרך כלל נתרן חנקתי או נתרן כלורי מימי) עם לחץ של 0.1 -0.3 MPa זורם בין העבודה לחלקה לקתודה. כאשר כוח DC מופעל, הקור נמס ומוסר, ונישא על ידי האלקטרוליט.

Netizen 6: לאחר הכביסה, המשטח לאחר הטחינה, למרות שהוא נראה שטוח מאוד, למעשה חלק מהבליטות החדות הבולטות יותר אינן נטחנות, אלא מכופפות ומשטוחות על פני החלק. מתחת לקצה הכפוף מכוסים הרבה שטח סגור, ובלתי נמנע שמים ואוויר יכללו בחללים אלה. הלחות במרחב הסגור גורמת להחלדת האוויר, ובתנאים מסוימים מרחיב את המרחב הסגור מחדש. זהו גורם חשוב לקורוזיה ולקילוף אחיד של הציפוי או שכבות הגנה אחרות לאחר תקופת זמן. תהליך Cullygrat, באמצעות התגובה של הסירופ עם החלקים, פועל בניצב לפני השטח, ובכך באופן בסיסי נמנע מהיווצרות חללים סגורים. יתר על כן, על ידי שיפור הגימור, גם יכולתו של משטח החלק לעמוד בעומס משתפרת משמעותית.

קישור למאמר זה: כיצד להסיר קוצים מעיבוד שבבי

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


כיצד להסיר קוצים מעיבוד שבביPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. שירותי עיבוד שבבי CNC מדויקים מהירים 3, 4 ו -5 צירים כולל כרסום, פנייה למפרט הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים השחזה, קידוח, CNC,למות הליהוק,מתכת והטבעה. מתן אבות טיפוס, ריצות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.