האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

כיצד להשתמש בכלים נוספים לעיצוב תבניות?

כיצד להשתמש בכלים נוספים לעיצוב תבניות?

כלים נוספים מתייחסים לשימוש בהדפסת תלת מימד (כגון סינטר מתכת ישיר בלייזר או DMLS) לייצור תוספות תבניות ממתכת, שישמשו לייצור כמויות גדולות של 3 תבניות. כלי הייצור התוסף כולל גם תת-הוספה, שניתן להכניס לתבנית או בסיס תבנית גדול יותר, מסילת החלקה, סיכת מפלט, הוספת שער, ולבסוף יוצר חלל תבנית פלסטיק. כלי ייצור תוספים יכולים להבחין בכלי Class 101 בנפח גבוה ועמיד מכלי שרף פשוטים מודפסים בתלת מימד ליצירת אב טיפוס.

הליבה של עיצוב עובש תוסף הוא ההפך מבניית עובש. לדוגמה, פונקציות רבות של דוגמנות CAD נפוצות מתוכננות סביב כרסום וקידוח. לכן, ייצור עובש מסורתי מתחיל עם בילט פלדה, והחומר הנדרש נחתך מהבילט כדי להשיג את הצורה הסופית. במקום זאת, למעשה מוסיפים חומר כדי ליצור את צורת הכלי הדרושה לייצור החלק מהתבנית.

שינוי החשיבה הזה ישנה את האופן שבו המפעל מעצב תבניות, מעגלי קירור תיל, יספק מרווחים ומכונות גימור, ויפשט את זרימת העבודה כולה מתכנון ועד בניית תבניות.

צור יצירתיות באמצעות עיצוב פיזור חום

קירור קונפורמי נפוץ בייצור עובש. הכוח המניע העיקרי של קירור קונפורמי הוא היכולת של מעגל הקירור לעקוב אחר קווי המתאר של משטח חלל הפלסטיק כדי לייצר אפקט קירור עקבי. גורם מניע נוסף הוא הזרקת מים למקומות בהם אסור כרסום וקידוח קונבנציונליים. עם זאת, שני היתרונות הללו דורשים יצירתיות ביצירת קווי מתאר מורכבים, הימנעות ממבוי סתום וקידום מערבולות.

קירור קונפורמי הוא עדיין היישום העיקרי של ייצור תוסף בייצור תבניות, כלומר קירור קונפורמי של תבניות מודפסות תלת מימד או תבניות תוספים. יצרני תבניות רבים אימצו כלי ייצור תוספים כדי להבדיל את ביצועי התבניות שלהם מהמתחרים, אך מעצבים רבים מתעקשים על חשיבה חיסורית. לכן, למרות שתקע קו המים הקדוח צולב בוטל, מעגל הקירור עדיין נראה מסורתי מאוד. זהו גולת הכותרת של הכלי הנוסף, מכיוון שהוא יכול להשיג אילוצי עיצוב בלתי מוגבלים. עם זאת, קירור קונפורמי הוא איזון עדין בין יצירתיות לבין מוסכמות. תקני עיצוב תבניות קונבנציונליים עדיין חשובים כדי לשמור על משמעת עיצובית ליצירת מעגלי קירור יעילים.

כיצד להשתמש בכלים נוספים לעיצוב תבניות?

לדוגמה, כדי לשמור על אפקט קירור עקבי על כל משטח התבנית, שמור על מעגל הקירור במרחק מסוים. חשוב לציין כי כתמים קרים עשויים להופיע בתבנית, בדיוק כמו נקודות חמות, אשר עשויות להשפיע לרעה על ביצועי היציקה. עקביות היא המפתח.

כאשר משתמשים בפרופילי מעגלים, הדברים מתחילים להיות מעניינים מכיוון שאפשרויות רבות מסופקות כדי לקדם שטח פנים ומערבולת גדולים יותר. לפרופילים מסוימים יש חריצים פנימיים כדי למקסם את שטח הפנים, בעוד שלאחרים יש רמפות ספירליות לקידום מערבולות.

רוב העיצובים הללו אינם מתחשבים בתהליך הבנייה ויוצרים חלקים פונקציונליים שיש לתמוך בהם. חלקים תומכים אלו עלולים להגביל את זרימת מעגל הקירור או ליצור פינות חדות שבהן מתח מרוכז עלול לגרום לסדקים. מעגל קירור אליפטי או מוארך הוא הבחירה הטובה ביותר לזרימה מקסימלית, המאפשרת את העברת החום הטובה ביותר וסחיטה בין חלקי פלדה צרים הדורשים קירור מירבי.

עיצוב מעגל קירור שנוי במחלוקת הוא לחלק את המעגל למספר ערוצים קטנים יותר ולמסור להם את המעגל הגדול יותר מהתבנית. לדוגמה, דרך טובה למזער את מספר הלולאות בתבנית היא להשתמש בכניסה גדולה (1/4 אינץ' או 1/3 אינץ' קו מים NPT), ניתן לחלק אותו למספר קווי מים, ולאחר מכן לחבר מחדש בחיבור השקע .

עם זאת, עם עיצוב זה, המעגל עשוי להיות חסום ולא ניתן לזיהוי עד שהמעצב מייצר חלק פגום. בעת שימוש במעגל בודד, אתה יכול בקלות לעקוב אחר זרימת הקלט והפלט ולקבוע במהירות את הבעיה.

שיקול נוסף בעת שימוש במספר קווי ייצור הוא שאבקת ה-DMLS נכנסת לפס הייצור לאחר הבנייה. מכיוון שיש מספר קווי ייצור, קשה לקבוע אם לפנות את כל האבקה לפני טיפול בחום. אם האבקה נתקעת במעגל, על החנות לגרד את התוסף. על ידי הגבלת הפילוח לפחות משליש מאורך הלולאה הכולל, ניתן להפחית את הסיכון לקווי מים של פילוח פנימי. כלל אצבע זה עוזר לשמור על קצב זרימה גדול ולאחר מכן להפריד את המעגל רק במקומות הקריטיים הנדרשים, כך שניתן יהיה לפנות את האבקה ללא סכנת סתימה.

לאחר תכנון המעגל הטוב ביותר, ערכו מחקר סימולציית קירור כדי לאשר את יעילותו, ולאחר מכן הפעל ניתוח FEA כדי לאשר את שלמות התוסף ואת תנאי הפלדה המספיקים לעמוד בלחץ ההזרקה. שימוש בשיטה זו לתכנון מעגלים יכול לקבוע את הפתרון המתאים ביותר לתכנון תבניות לפני ייצור התוספת.

מקסימום אישור כדי למזער את העיבוד

שימוש בדפוסי חשיבה נוספים עוזר לקבוע במדויק מה דרוש ליצירת הפרטים של צורת החלק, תוך ביטול החומר בלהבים הנותרים, ובכך להפחית עלויות ולהימנע מעיבוד משני. עם זאת, למרות שתכונות פני השטח המיוצרות ברוב תהליכי ההדפסה התלת מימדיים מספיקות כדי לענות על הצרכים של תעלות הקירור, הן אינן יכולות לייצר את גימור פני השטח הדרוש. על מנת להתגבר על מגבלה זו, ניתן להוסיף חומרי עיבוד לדגם ה-CAD, ולבנות חלקים גדולים מדי כדי לסיים את החלקים בסובלנות מדויקת.

יצרני תבניות בדרך כלל מגדילים את הפער בין שתי פיסות פלדה כדי למזער בלאי, לשפר אוורור, להפחית את העברת החום או לסייע בהרכבה ופירוק של תבניות. אתה יכול להשיג כל אחד מהיתרונות שלעיל על ידי הדפסת 3D פערים מורכבים (במקום כרסום או קידוח מסורתי), עם כלים נוספים.

לדוגמה, הליבה או הכנס החלל בליבה משחררים כ-60% על משטח ההזדווגות. ייצור תוסף של הלהב ולאחר מכן גימור של 40% הנותרים משטח ההזדווגות יקטין את זמן העיבוד והבלאי של כלי החיתוך.

הוספת חומרי עיבוד לצורת החלק דורשת רק גימור, או EDM על פני החלל, ובכך מבטלת את עבודת החיספוס, הפגת מתח, קידוח EDM וחספוס אלקטרודות. בהשוואה לעיבוד שבבי קונבנציונלי באמצעות בילט, שיטה זו יכולה להפחית את זמן העיבוד והצריבה של האלקטרודות ב-50%.

השתמש בתוכנה כדי לפשט את זרימת העבודה של כלים נוספים

לתוכנה יש תפקיד חשוב בפישוט או אוטומציה של עיצוב וייצור תבניות. הכלים הנוספים אינם שונים מכיוון שהרבה זמן מושקע בתכנון מעגל הקירור. כלי התוכנה של ימינו לייצור תוסף (כגון Netfabb ו-nTop) מספקים תכונות ייעודיות של עיצוב קירור קונפורמי המפשטות את תהליך התכנון ומפחיתות את זמן עיצוב המעגל. תהליך פשוט זה מאפשר לתכנון להיכנס לתהליך הסימולציה מהר יותר, ובכך לאשר את התוקף לפני הדפסת התוסף בתלת-ממד.

התוכנה האדיטיבית של היום מספקת ביטחון בבנייה מוצלחת של כלים תוספים על ידי בדיקת יכולת ההדפסה של החלק, אוטומציה של מבנה התמיכה והדמיית החלק לזיהוי אזורי מתח או דפורמציה פוטנציאליים ולייעל אותם לפי הצורך.

קישור למאמר זה: כיצד להשתמש בכלים נוספים לעיצוב תבניות?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


כיצד להשתמש בכלים נוספים לעיצוב תבניות?מתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת 3D, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.