האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

כיצד להתמודד עם חלודה בעיבוד מתכות

כיצד להתמודד עם חלודה בעיבוד מתכות

להתמודד עם חלודה בעיבוד שבבי מתכת?


עיבוד שבבי מתכת כולל חיתוך וכיסוי מסורתי, שחרור, כיפוף ויצירת שיטות ופרמטרים של תהליכים, כמו גם קור שונה. הַטבָּעָה מבנים למות ופרמטרים של תהליכים, עקרונות עבודה שונים ושיטות הפעלה וטכנולוגיות ניקוב חדשות. ותהליכים חדשים. מכונה עיבוד שבבי של חלקי מתכת מתכת עיבוד שבבי.

כיצד להתמודד עם חלודה בעיבוד מתכות

כיצד להתמודד עם חלודה בעיבוד מתכת -PTJ מכונות CNC חנות

חלודה תחלחל ממתכת לאחר פוספטציה, ולכן זו בעיה שמפעלים רבים צריכים לפתור בדחיפות. עם זאת, לפני שנוכל להבין את הסיבות לתופעה זו, נוכל לנקוט בצעדים מקבילים. ישנן שתי סיבות עיקריות לחלודה:

  • 1. החומצה בסדקים במהלך הכבישה אינה מנוטרלת או מנוטרלת באופן מוחלט, וסרט הפוספט אינו חלוד לחלוטין, והחלודה מתפשטת מהסדקים לפרק זמן לאחר הצביעה.
  • 2. כבישת חומצה חזקה, שומן שומני אלקליין חזק. התרופות שנותרו בסדקים נוטרלו זו עם זו ונשטפו ללא כביסה. לאחר האפייה נתפרו מוצרים לבנים. מוצרים לבנים אלה נצבעים לזמן מה. זה מגיב עם המדיום המאכל באוויר ומציף את הפער.

פתרון:

  • 1. להפחתת שומנים, השתמש בהשמנת אלקליין חלשה. אסור להכיל פרוטופין. יש לשלוט על TAL סביב 15POINT וה- ph לא יכול לעלות על 13.
  • 2. ניתן להשתמש בחומצה גופרתית לכבישה. זמן הכבישה לא צריך להיות ארוך מדי. מומלץ חומצה זרחנית.
  • 3. לאחר הכבישה, נטרל עם 1-2 נתרן פחמתי;
  • 4. התאמת פני השטח מומלצת לשימוש בחומצה אוקסלית, הריכוז הוא 1-2;
  • 5. החומציות של הטיפול בפוספט באבץ צריכה לקחת את הגבול העליון. ריכוז טיפול טבילה: מעל TA35, FA1.2AC8 (צינור תסיסה 20CC)
  • 6. אין צורך לשטוף את כל פרויקטים של שטיפת מים, ושטיפת המים צריכה לשמור על הצפה

קישור למאמר זה:  כיצד להתמודד עם חלודה בעיבוד מתכות

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


כיצד להתמודד עם חלודה בעיבוד מתכותPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק, מתכת והחתמה. מתן אבות טיפוס, ריצות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.