האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

כיצד להתמודד עם שפכים המוזרמים מתעשיית המתכת?

כיצד להתמודד עם שפכים המוזרמים מתעשיית המתכת?

המקור העיקרי לאבץ במתכת cnc עיבוד מי שפכים הם חומרי ציפוי או כבישה של נוזל גרירה. המזהמים מועברים למי השטיפה בתהליך שטיפת המתכת. תהליך הכבישה כולל טבילת המתכת (אבץ או נחושת) בחומצה חזקה להסרת תחמוצות על פני השטח ולאחר מכן טבילתה בחומר הבהרה המכיל חומצה כרומית חזקה לטיפול בהבהרה.

כיצד להתמודד עם שפכים המוזרמים מתעשיית המתכת?

שפכים כלליים מכילים כמות גדולה של חומצה הידרוכלורית, אבץ, נחושת ועוד יוני מתכות כבדות ומבהירים אורגניים וכו', שהם רעילים יותר, וחלקם מכילים גם חומרים רעילים מאוד מסרטנים, טרטוגנים ומוטגנים, המזיקים ביותר לבני אדם. . לפיכך, יש למחזר את מי שפכי האלקטרוניקה ולטפל בזהירות כדי למנוע או להפחית את הזיהום הסביבתי שלהם.

שיטת טיפול בציוד לטיפול בשפכים

ציוד לטיפול בשפכים מעורבים בגלגול מורכב ממיכל כוונון, מיכל מינון, מיכל הפחתה, מיכל תגובת נטרול, מיכל כוונון PH, מיכל קצף, מיכל שיקוע צינור משופע, מכבש מסנן תא, מיכל נקי, תגובת ציפה אוויר, מסנן פחם פעיל וכו'. הרכב .

זרימת תהליך של ציוד לטיפול בשפכים

טיפול בשפכים בגלגול מאמץ תהליך טיפול אלקטרוליטי פנימי של סתימות ברזל. טכנולוגיה זו משתמשת בעיקר בפסולת ברזל תעשייתית פעילה לטיהור שפכים. כאשר מי השפכים במגע עם חומרי מילוי, מתרחשות תגובות אלקטרוכימיות, תגובות כימיות והשפעות פיזיקליות, כולל קטליזה, חמצון והפחתה. , החלפה, משקעים משותפים, צניפות, ספיחה ועוד פעולות מקיפות להרחקת יוני מתכת שונים בשפכים, על מנת שניתן יהיה לטהר את השפכים.

קישור למאמר זה: כיצד להתמודד עם שפכים המוזרמים מתעשיית המתכת?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


כיצד להתמודד עם שפכים המוזרמים מתעשיית המתכת?דיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.