האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

כיצד לחשב את המהירות הליניארית של עיבוד כלי מכונה

כיצד לחשב את המהירות הליניארית של עיבוד כלי מכונה
כיצד לחשב את המהירות הליניארית של עיבוד כלי מכונה

נוסחת חישוב

V=Pi*D*n/1000; אין לזה שום קשר להזנה (F). תהליך הגזירה הספציפי הוא כדלקמן: מה שנקרא מהירות ליניארית היא המהירות היחסית של מיקום המגע של הלהב וחומר העבודה, ואין לה שום קשר להזנה (F). המהירות הליניארית נקבעת על פי הכלי, חומר העבודה והניסיון. עבור המחרטה, הכלי אינו זז (מהירות ההזנה נמצאת כאן) (ניתן להתעלם ממנו) החומר מסתובב, כך שמהירות מיקום המגע בין החומר לכלי היא מהירות הליניארית החיתוך. הוא: V=Pi*D*n/1000 כאשר Pi הוא יחס ההיקף, D הוא הקוטר המסתובב של נקודת המגע בין הכלי לחומר העבודה, ו- n הוא מהירות הציר. היחידה של n היא סיבובים/דקה, היחידה של D היא מילימטרים, ויחידת התוצאה הסופית V היא מטרים/דקה.

מידע מורחב

מהירות הקו מחולקת גם לערך ממוצע ולערך מיידי. אם מרווח הזמן שנלקח קטן מאוד, המהירות הליניארית המיידית מתקבלת בדרך זו. שימו לב שכאשר △t קטן מספיק, הקשת AB הופכת כמעט לקו ישר, ואורך קשת AB כמעט זהה לאורכו של קטע קו AB. בשלב זה, △l הוא העקירה של העצם מ-A ל-B. לכן, ה-v כאן הוא למעשה המהירות המיידית בתנועה ליניארית, אך הוא משמש כעת לתיאור תנועה מעגלית. המהירות הלינארית היא וקטור בעל גודל וכיוון. עבור אובייקטים הנעים בתנועה מעגלית, מהירותו הלינארית משתנה כל הזמן ומצביעה תמיד על כיוון המשיק של הנקודה.

נוסחה קשורה

בתנועה מעגלית אחידה, המהירות הליניארית שווה לאורך הקשת (S) שהחלקיק הנע עובר ולזמן (△t) שלוקח לעבור את אורך הקשת הזה. כלומר, v=S/△t, וגם v=2πr/T. בתנועה מעגלית אחידה, למרות שהמהירות הליניארית אינה משתנה, הכיוון שלה משתנה כל הזמן. הקשר בינו לבין המהירות הזוויתית הוא v = ω*r. V=ωr=2πrf=2πnr=2πr/T כאשר חלקיק נע מבצע תנועה מעגלית תוך כדי תרגום מסוג אחר, כגון נקודה מסוימת על גלגל מכונית, המהירות הליניארית של החלקיק בזמן זה היא המהירות הליניארית של התנועה המעגלית (w*r) וה- תנועת תרגום. סכום הווקטור של המהירות (v): v = w*r+v.

קישור למאמר זה: כיצד לחשב את המהירות הליניארית של עיבוד כלי מכונה

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


כיצד לחשב את המהירות הליניארית של עיבוד כלי מכונהדיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.