האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

כיצד לטפל בסבב זה של עליית מחירי מתכות אל-ברזליות?

כיצד לטפל בסבב זה של עליית מחירי מתכות אל-ברזליות?

מתחילת שנה זו, מחיר המתכות הלא ברזליות עלה בחדות. הגורם החשוב ביותר הוא שהמחיר הקודם ירד יותר מדי, והעלות החציונית ירדה בדרך כלל מתחת לעלות החציונית. לכן, ישנה דרישה אובייקטיבית לשיקום כלפי מעלה. מצד שני, לא חסר הון ספקולטיבי בעליית המחירים של מתכות אל-ברזליות, מה שגרם לעלייה מהירה מדי ומוגזמת מדי, מה שמשפיע לרעה על כלכלת סין. לשם כך יש צורך לחזק את הפיקוח על פעילות השוק ולהתמקד בבלימת בועות ספקולטיביות. כמובן, אין זה אומר דיכוי מוחלט של שוקי המתכות הלא-ברזליות והסחורות בתפזורת, או אפילו הידוק המדיניות המוניטרית של סין, אשר מערער את המטרה העיקרית של צמיחה כלכלית.

כיצד לטפל בסבב זה של עליית מחירי מתכות אל-ברזליות?

1. סבב זה של עליות מחירים הוא תמורה סבירה

מתחילת השנה הזו, מחירי המתכות הלא ברזליות במדינה עלו בחדות. מנתוני ניטור השוק עולה כי באפריל 2016 עלתה קטגוריית המתכות הלא ברזליות במדד מחירי הסחורות הלאומי (CCPI) ב-8.1% מתחילת השנה הנוכחית. לאחר כניסת חודש מאי, המשיכו מחירי המתכות הלא-ברזליות הלאומיים לפעול ברמה גבוהה. בין זני המתכות הלא-ברזליות החשובים, בהשוואה לשפל של הרבעון השלישי של השנה שעברה בתחילת מאי השנה, מחיר החוזים העיקריים של חוזים עתידיים על נחושת מקומיים עלה בכ-15%, מחיר הניקל עלה בכ-16% , ומחיר האלומיניום עלה בכ-30%. מחיר תרכיז הטונגסטן המקומי התאושש מאז סוף דצמבר אשתקד, ועליית המחירים כעת קרובה ל-30%. גם המחירים של מתכות לא ברזליות אחרות וחומרי גלם להתכה עלו בדרגות שונות. ההסתברות לכך שהמחיר הממוצע של מתכות לא ברזליות מרכזיות ברחבי הארץ יהיה גבוה מהרמה של השנה הקודמת השנה תלך ותגדל, ולכן תחזית התחזית לדצמבר האחרון נותרת ללא שינוי.

למרות שהסבב הזה של מחירי מתכות אל-ברזליות עלה מעט באלימות, בסך הכל, עדיין מדובר בתשואה סבירה. ישנן שתי סיבות עיקריות:

  • – ראשית, המחיר התאושש מרמה נמוכה במיוחד. הגורם החשוב ביותר שמניע את הסבב הזה של מחירי מתכות אל-ברזליות הוא שהמחיר הקודם ירד יותר מדי, בדרך כלל ירד מתחת לעלות החציונית, מה שגרם להתכווצות חדה של הרווחים של חברות קשורות, ואף להפסדים רציניים. על פי הסטטיסטיקה, בשנת 2015, תעשיית המתכת הלא-ברזלית הלאומית הבינה ירידה ברווח של 15%. ביניהם ירד הרווח של מפעלי הכרייה ב-25%, והרווח של מפעלי ההיתוך ירד ב-35%. במקרה זה, החברות הרלוונטיות יכולות רק לצמצם את ההשקעה והתפוקה, ובכך לתרום לשיפור היחס בין היצע וביקוש, ולעורר שינויים בתיאבון הסיכון תחת המחיר הנמוך של הון ספקולטיבי. ברבעון הראשון של השנה, התפוקה הלאומית של 10 מתכות לא ברזליות עמדה על 12.06 מיליון טון, ירידה של 0.4% בהשוואה לשנה, וקצב הצמיחה ירד ב-8.1 נקודות אחוז לעומת התקופה המקבילה אשתקד. ביניהם, תפוקת האלומיניום האלקטרוליטי ירדה ב-2%, וקצב הצמיחה ירד ב-9.4%; תפוקת הנחושת גדלה ב-8.5%, ירידה של 5.9%; תפוקת האבץ ירדה ב-1%, ירידה של 15.4%. במקביל, כמה חברות כרייה ואנרגיה בעלות גבוהה ברחבי העולם ספגו הפסדים חמורים עקב קריסת המחירים, ונסוגו מהשוק בזו אחר זו. ההשקעה הקשורה לכושר הייצור ירדה במהירות, ולבסוף נוצרה בקשת תיקון למחיר מכירה כלפי מעלה. הרי מחיר המכירה של הסחורות הנ"ל אינו יכול להיות נמוך מהעלות לאורך זמן, ולא תמיד ניתן למכור את "מחיר הכרוב". ניתן לראות שחוק הערך של כלכלת השוק מחייב את מחיר המתכות הלא ברזליות לחזור לרמה סבירה.
  • – שנית, זה עדיין נמוך יחסית בהיסטוריה. למרות שמחיר המתכות הלא ברזליות עלה השנה בחדות, הוא עדיין ירד בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד. מנתוני ניטור השוק עולה כי ברבעון הראשון של השנה ירדו מחירי הנחושת בשוק המקומי ב-14.7% משנה לשנה, מחירי האלומיניום ירדו ב-14.5% ומחירי האבץ ירדו ב-16.2%. בהשוואה לשיא ההיסטורי בשנים קודמות, הוא נחתך או כמעט נחתך בחצי. לכן, לא ניתן להסיק שהמחירים עלו יותר מדי.

2. עליות מחירים מהירות ומוגזמות מדי מזיקות לכלכלת סין

ראוי לציין כי למרות שסבב ​​זה של עליות מחירי מתכות אל-ברזליות מהווה תשואה סבירה מבחינת אופי הכוח המניע העיקרי שלה והוא דרישה אובייקטיבית של חוק השווי הכלכלי בשוק, עדיין לא חסר הון ספקולטיבי. להדליק את הלהבות. אם יתאפשר לה לעורר יותר מדי בועות, ולגרום למחיר המתכות הלא ברזליות לעלות מהר מדי ויותר מדי, תהיה לכך השפעה שלילית על הכלכלה הסינית:

  • – האחת היא לרסן את דיבידנד עודפי סחר החוץ של סין. במשך תקופה מסוימת, מחירי המתכות הלא ברזליות וסחורות אחרות בשוק הבינלאומי המשיכו להיות איטיים, מה שחסך לסין כמות גדולה של עלויות יבוא ויצר עודף סחר חוץ גדול. זהו גורם חשוב להאטה החדה ביצוא סחר החוץ של סין אך סחר החוץ עדיין שומר על עודף. סין היא המדינה הגדולה בעולם לייבוא ​​מתכות אל-ברזליות, ויבוא המתכות הלא-ברזליות במדינה המשיך לצמוח חזק ברבעון הראשון של השנה. ביניהם, היקף היבוא של נחושת וחומרי נחושת עמד על 1.43 מיליון טון, עלייה משנה לשנה של 30.1%; היקף יבוא האלומינה עמד על 1.24 מיליון טון, גידול של 32.9%; היקף היבוא של עפרות נחושת ותרכיזים היה 4 מיליון טון, גידול של 34%. שווי היבוא של הסחורות הנ"ל הוא כ-12.2 מיליארד דולר. בחישוב על סמך ירידת מחיר ממוצעת של 15%, ייחסכו כמעט 2 מיליארד דולר בעלויות יבוא. אם מחירי המתכות הלא ברזליות הנוכחיות והעתידיות בשוק הבינלאומי יעלו מהר מדי או יותר מדי בגלל ספקולציות, דיבידנדים מסוג זה יופחתו משמעותית, ויחלשו את יתרות המט"ח של סין ויגבר הלחץ על פיחות הרנמינבי.
  • – השני הוא הגדלת עלויות המחירים המקומיים. סין היא גם הצרכנית הגדולה בעולם של מתכות אל-ברזליות, ומתכות אל-ברזליות שונות מהוות את עלויות חומרי הגלם החשובות של סין. עליות מוגזמות ויותר במחיר של מתכות אל-ברזליות יעלו את עלות מוצרי ההשקעה וחומרי הגלם לייצור תעשייתי וחקלאי, יעלו במישרין או בעקיפין עלויות שונות, ובכך ייצרו דחיפה כלפי מעלה לרמת המחירים בסין.
  • – השלישית היא להשפיע על רפורמות מבניות בצד ההיצע. בשלב זה, עודף הקיבולת של מתכות לא ברזליות ברחבי הארץ עדיין עצום. ככל שמחירי המכירה שלו חוזרים אל מעל לקו העלות החציוני והרווחיות של החברות משתפרת במהירות, גם חברות רלוונטיות חייבות להגדיל באופן אקטיבי ולחדש את הייצור, וגם השקעות שונות יחזרו. זה בלתי ניתן לעצירה. לפי מידע רלוונטי, נכון להיום רק לתעשיית האלומיניום האלקטרוליטי יש כ-700,000 טון של כושר ייצור המוכן להפעלה בעתיד הקרוב. שחרור מהיר של עודף כושר ייצור של מתכות לא ברזליות והגדלת ההשקעה בכושר הייצור ישפיעו בהכרח על הרפורמה במבנה צד ההיצע של תעשיות קשורות.
  • – הרביעי הוא לייצר סיכוני שוק עתידיים. מחיר המתכות הלא ברזליות עלה מהר מדי, קצב העלייה גדול מדי ורמת המחירים הסבירה שנקבעת על פי יחסי ההיצע והביקוש של הכלכלה הריאלית גדולה מדי, כלומר, היא בהריון עם תנודות גדולות ב. תנאי השוק העתידיים. ניתן לומר שככל שעליית המחירים גדולה יותר כיום, כך הרווחיות טובה יותר, וככל ששיעור העבודה של החברה גבוה יותר, כך גדל הלחץ על השוק למשוך לאחור בעתיד. וסוג זה של סיכון סחורות יגלוש דרך מספר ערוצים, ויהפוך את סיכוני ההשקעה, הסיכונים הפיננסיים, סיכוני היצע יתר, סיכוני אמון השוק והיבטים אחרים.
  • – החמישי הוא לצמצם את המרחב לבקרת מאקרו. בגלל סיכוני השוק שהוזכרו לעיל וזעזועים שליליים בהיבטים רבים, במיוחד גורמי התשומה של המחיר והעלות שנגרמו לערוץ כלפי מעלה, הדאגות בעתיד עשויות לדחוס את המקום לבקרת המאקרו של סין, לרבות האם האם היא יכולה להמשיך להוריד את ה-RRR והריבית? האם אנחנו יכולים להגדיל את ההשקעות והאם נוכל להמשיך לקצץ מיסים וכו', עדיין צריך להמשיך להקפיד.

מכיוון שמחירי המתכות הלא ברזליות הנוכחיות והעתידיות עולים מהר מדי ומוגזם עקב ספקולציות נמרצות, שאינן תורמות לכלכלה הסינית, עלינו לחזק את הפיקוח על שוק המתכות הלא ברזליות תוך שמירה על צמיחה כלכלית יציבה, במיוחד כדי לבלום ספקולציות. הייפ את הבועה כדי למנוע ממנה לסטות מהר מדי ויותר מדי מרמה סבירה. כעת, לאחר שרשויות הרגולציה המקומיות נקטו בפעולה, בורסות החוזים העתידיים על סחורות הרלוונטיות הציגו ברצף אמצעים רגולטוריים וצינון, כגון הגדלת עמלות העסקאות, הגדלת המרווח ופגיעה במסחר בתדירות גבוהה. כל אלה נחוצים מאוד. כמובן שחיזוק ההנהלה יכול לכוון רק לבועות ספקולטיביות, ואין זה אומר ששוק המתכות הלא ברזליות והמפעלים ידוכא לחלוטין, או אפילו הידוק המדיניות המוניטרית של סין. נוהג זה הוא למעשה לחנק מאוכל, לזרוק "ילדים ומים מלוכלכים", ובסופו של דבר לערער את המטרה הראשונה של צמיחה כלכלית יציבה.

קישור למאמר זה:כיצד לטפל בסבב זה של עליית מחירי מתכות אל-ברזליות?


כיצד לטפל בסבב זה של עליית מחירי מתכות אל-ברזליות?מתכת, כרסום נחושת, פלדת פחמן,באינטרנט חיתוך לייזר שירות, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.