האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

כיצד לסנן את מיכל הציפוי?

כיצד לסנן את מיכל הציפוי?

הסינון מתחלק לסינון מחזורי וסינון רגיל, ורוב הסינון הרגיל עושה שימוש בסינון מיכל הפוך. לא משנה כמה טוב הפילטר, כמה נפח הפילטר גדול ועד כמה חומר הפילטר עדין, אי אפשר לסנן את כל החלקיקים המוצקים באמצעות סינון במחזור, מכיוון שהתמיסה המסוננת תמיד מעורבבת עם התמיסה לפני הסינון במהלך המחזור. סִנוּן.

כאשר סינון מיכל הפוך, אם הדיוק של מדיום המסנן הוא 5μm, ניתן לסנן חלקיקים מוצקים גדולים מ-5μm נקיים, מכיוון שהתמיסה המסוננת לא תתערבב עם התמיסה לפני הסינון במהלך סינון מיכל הפוך. עם זאת, סינון רגיל אומר שהתמיסה אינה מסוננת במהלך העבודה. בשלב זה, חלקיקים מוצקים מצטברים בהדרגה, ולאחר מכן מסננים עד שהתמיסה כמעט נגמרת. אין ספק שמצב הפתרון לא תמיד במצב הטוב ביותר. על מנת שהתמיסה תהיה תמיד במצב עבודה טוב יותר, נעשה שימוש יותר ויותר בסינון במחזור.

בעת שימוש בסינון במחזור, תחילה החליטו כמה פעמים לסנן את התמיסה בשעה. לדוגמה, אם נפח התמיסה הוא 1000L ונפח הסינון הוא 1000L/h, התמיסה מסוננת פעם בשעה. ניתן לסנן תמיסות אלקליות חזקות 1-2 פעמים בשעה, כגון תמיסת הסרת שומנים ותמיסת ציפוי אבץ אלקליין. מצד אחד לפתרונות אלו דרישות סינון נמוכות, ומצד שני לפתרונות אלו צמיגות גבוהה וקשה לסינון. יש לסנן את תמיסות ציפוי הנחושת והניקל חומצית 3 עד 5 פעמים בשעה. יש לסנן את תמיסת ציפוי הניקל ללא חשמל 10 פעמים בשעה כדי להפחית את הסיכון של חלקיקים מוצקים לפירוק התמיסה. כאשר בוחרים את קיבולת המסנן לפי כמה פעמים התמיסה מסוננת בשעה, יש צורך להבין תחילה האם קצב זרימת המים הנקיים של המסנן מתייחס לקצב הזרימה המקסימלי של המשאבה או לקצב הזרימה המקסימלי של המסנן. וזרימת מים נקיים אינה זרימת תמיסה, כי הצפיפות והצמיגות של השניים שונים. כושר הסינון בפועל של המסנן קשור גם להתנגדות הצנרת ולזיהום מדיום המסנן. ספק השיקויים ימליץ על מספר הפעמים שהפתרון עובר סינון בשעה, אך לכל חברה דרישות מוצר שונות, וערך זה ישתנה. ספק השיקויים ממליץ לפעמים על ערך גבוה יותר כדי להפחית את הבעיות שעומדות בפני הפתרון.

כיצד לסנן את מיכל הציפוי?

אמצעי סינון כוללים אלמנטים מסנן פצעים, שקיות סינון לא ארוגות, אלמנטים לסינון נייר, חומרי סינון למינציה ואלמנטים של סינון צינורות מיקרו-נקביים, כמו גם סוגים היברידיים. מדיית הסינון המרובדת ואלמנט מסנן הצינורות המיקרו-נקביים הם בעלי דיוק סינון טוב יותר, אך הראשון קשה יותר לתפעול ואת השני קל יותר לחסום. רכיבי מסנן פצעים הם הנפוצים ביותר אך קשים לניקוי ושימוש בהם פחות פעמים. שקיות סינון לא ארוגות קלות לניקוי ושימוש בהן יותר פעמים, אך למקור המוצר יש השפעה רבה על דיוק הסינון. בקיצור, לכל אחד יש את היתרונות והחסרונות שלו שיש לבחור לפי המצב. קיים גם אלמנט מסנן פחם פעיל, שניתן לטפל בו בפחם פעיל עדין במהלך העבודה.

ישנם שני סוגים של משאבות לקצב סינון: אנכית ואופקית. היתרון של המשאבה האנכית הוא שהפער הגדול מתאים יותר לסינון תמיסת ציפוי ללא אלקטרו, אך שיטת ההתקנה מעט יותר מסובכת מזו של המשאבה האופקית. משאבות אופקיות כוללות משאבות מכניות ומשאבות מגנטיות. הראשון מתאים יותר לשימוש כאשר יש יותר חלקיקים מוצקים, ולאחרון אין פיר אוטם ויש פחות סיכוי לדלוף. בנוסף, ניתן להשתמש במשאבות PP מתחת ל-80 מעלות צלזיוס, אך הן אינן עמידות לחומצה כרומית. כדי להיות עמידים בפני חומצה כרומית, ניתן להשתמש במשאבות PVC, אך הטמפרטורה אינה יכולה לעלות על 50 מעלות צלזיוס. אם נדרשת עמידות לחומצה כרומית, והטמפרטורה עולה על 50 מעלות צלזיוס, ניתן להשתמש במשאבות PVDF. ישנן גם משאבות מנירוסטה ומשאבות סגסוגת שניתן לבחור בהתאם למצב.

קישור למאמר זה: כיצד לסנן את מיכל הציפוי?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


כיצד לסנן את מיכל הציפוי?פח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. היא מספקת גם שירותי ליטוש מתכת, צביעה, השחזה משטח ויישור פירים. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.