האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

כיצד לפתור את בעיית החתמת הרכב

כיצד לפתור את בעיית החתמת הרכב

כיצד לפתור את בעיית החתמת הרכב

בשנים האחרונות תעשיית הרכב המשיכה לעלות. עם ההתפתחות המתמשכת של השוק, לאנשים יש דרישות גבוהות יותר ויותר לביצועים ולאיכות של מכוניות. עם זאת, בתהליך ייצור הרכב, מסיבות שונות, מחזור המחקר והפיתוח של מכוניות התארך וגם הייצור קשה מאוד. יש לכך גם השפעה מסוימת על התקדמות הייצור הכוללת ורמת הרכב. 

ביניהם ייצור מכוניות הַטבָּעָה חלקים זה חוליה חשובה שמשפיעה על ייצור רכב, ולכן כל יצרני הרכב שמים לב בהדרגה למחקר וייצור של רכב הַטבָּעָה חלקים. בתהליך ייצור הרכב הַטבָּעָה חלקים, קישורים שונים צריכים להיות מתואמים באופן הדוק כדי למנוע ביעילות בעיות שונות שעלולות להתרחש בתהליך הייצור של הַטבָּעָה חלקים. 

הבעיות המתרחשות בתהליך הייצור כוללות בעיות קפיצה, כך כיצד להתמודד ביעילות עם הבעיות בעיית הקפיץ היא גם היבט לשיפור הדיוק הכללי של המכונית. להלן ינתח בקצרה את סוגי הבעיות הקפיצות של הטבעה ברכב, הסיבות לבעיות הקפיצה והגורמים המשפיעים על הקפיצה.

1. סוגי ליקויי קפיצה בחותמת רכב

הראשון הוא פגם העיוות, כולל עיוות צורה, עיוות ציור רדוד, עיוות צורה רב עקומות וכו 'בשל כוח החבטות בתהליך העיבוד, הוא יגרום לעיוות צורת חלק ההחתמה במהלך העיבוד. במהלך תהליך הניקוב, פער ההחתמה אינו סביר, כך שצד אחד של החומר נדחס, והצד השני נמתח, כך שצורת החלק ההטבעה תתעוות במהלך תהליך הייצור. קיים גם הפגם בשינויי עקומות גדולים. הסיבה לכך היא שהלחץ שונה בחלק העבה יותר של החומר. ישנם גם ליקויי עיוות, שעשויים להיות קצוות או משטחים. הסיבה לכך היא שכוח הפער וכוח התגובה אינם בקו ישר, וכתוצאה מכך מומנט, או שהפער של כמה תבניות גדול מדי. ישנן בעיות רבות אחרות, כגון פגמים קפיצים חיוביים ושליליים, לליקויים אלו תהיה השפעה מסוימת על איכותם ודיוקם של חלקי ההחתמה, חלקם אף אינם ניתנים לשימוש חוזר, לכן יש לשפר את תהליך הייצור כדי לברר את פגמי הקפיצה של חלקי הטבעה לרכב הסיבה מאוד נחוצה.

2. גורמים המשפיעים על ריבאונד

(1) ביצועים חומריים

בתוך הגבול האלסטי של החומר, ככל שמידת הדפורמציה של החומר גדולה יותר ומגבלת התשואה גבוהה יותר, כך גדל המודול האלסטי של החומר. באופן זה, במהלך עיבוד החומר, ככל שמודול האלסטי גדול יותר, כך גמישות החומר גדולה יותר. אם החומר גדול יותר, התקשות העבודה תהיה רצינית יותר. אם המודולוס האלסטי של החומר קטן יותר, מידת הריבאונד במהלך העיבוד תהיה קטנה יותר, והיכולת להתנגד לעיוות אלסטי תהיה חזקה יותר.

(שני) זווית מרכז כיפוף

ככל שערך הזווית המרכזית של הכיפוף גדול יותר, כך הערך המצטבר של ספרינגבק גדול יותר, מה שיגרום לקפיצה רצינית. אורך העיוות של החלק ההטבעה גדל עם הגדלת הזווית המרכזית של כיפוף.

(3) התאמת פינוי עובש

כאשר התבנית מעוצבת, יש צורך להשאיר רווח שהוא פי שניים מעובי החומר בחלק העבודה הנגדי, והמוצר כלול ברווח. על מנת להשיג זרימה טובה יותר של חומרים, יש לחקור ולהתאים חלקים מהתבנית לאחר עיבוד התבנית. במיוחד עבור כיפוף תבניות, ככל שהפער בין חלקי העבודה גדול יותר, כך הקפיצה גדולה יותר. אם הטווח המותר של שגיאות עובי הגיליון הוא, הקפיצה תהיה גדולה יותר, ופער התבנית לא יהיה טוב. בטוח.

(4) רדיוס כיפוף יחסי

הערך של רדיוס הכיפוף היחסי הוא פרופורציונלי לערך הריבאונד, כך שככל שהעקמומיות של החלק ההטבעה גדול יותר, כך קטן הסיכוי שהוא יתכופף ויווצר.

(5) צורת חלק

האפשרות לקפיצת גב היא שונה כאשר צורת החלק שונה. כאשר חלק ההחתמה המסובך לכפיפה כופף ויוצר בו זמנית, חלק ההחתמה ישתנה עקב הריסון ההדדי של החלקים השונים של חלק ההחתמה במהלך תהליך היצירה והחיכוך בין התבנית לחומר. מצב המתח של כל חלק, כך שכמות הקפיצה משתנה.

(6) תהליך דפוס

תהליך היצירה של החתמת חלקים הוא היבט חשוב המגביל את ערך הריבאונד שלו. באופן כללי, אפקט הריבאונד של כיפוף מתוקן טוב מזה של כיפוף חופשי. אם יש להשיג את אותו אפקט עיבוד בייצור של אותה אצווה של חלקי הטבעה, כוח הכיפוף הנדרש לתיקון כיפוף גדול בהרבה מזה של כיפוף חופשי. לכן, אם נעשה שימוש באותו כוח כיפוף בשתי השיטות, האפקט הסופי יהיה שונה. ככל שכוח התיקון הנדרש לתיקון הכיפוף גדול יותר, כך קפיצת החלק של החותמת קטנה יותר וכוח הכיפוף לתיקון ימתח את הסיבים החיצוניים באזור הדפורמציה כדי להשיג את האפקט היוצר. לאחר פריקת כוח הכיפוף, הסיבים הפנימיים והחיצוניים יתקצרו, אך כיוון הריבאונד של הצד הפנימי והחיצוני הוא הפוך, כך שניתן יהיה להקל במידה מסוימת על החזרה החוצה של חלקי ההחתמה.

שלוש, הפתרון לפגם הריבאונד

(1) חלק בעיצוב המוצר

קודם כל, מבחינת החומרים, לחומרים תפקיד חשוב בתהליך הייצור של החתמת חלקים. לחומר המשמש להחתמת חלקים יש השפעה רבה על איכותו. בהנחה של עמידה בדרישות המוצר, יש לבחור חומרים בעלי תשואה נמוכה או ניתן גם להגדיל את עובי החומר כראוי. השני הוא עיצוב צורת חלק ההחתמה. לצורת קפיצת החלק של החותמת יש השפעה חשובה מאוד. בכיפוף של חלק הטבעה מורכב, בשל המתח המורכב לכל הכיוונים, ישנם גורמים נוספים כגון חיכוך. קשה מאוד לבטל קפיצים, ולכן בעת ​​עיצוב צורת המוצר ניתן להשתמש בשילוב של מספר חלקים להטבעה מורכבת לפתרון בעיית הקפיצה. בנוסף, ניתן להגדיר צלעות נגד ריבאונד, שיכולות גם לפתור ביעילות את פגם הריבאונד. בהנחה של עמידה בדרישות של החתמת חלקים, ניתן להגדיר צלעות נוספות נגד ריבאונד בהתאם לדרישות המוצר ולדרישות כמות ריבאונד, מה שיכול לשנות את צורת המוצר. לבסוף, ניתן לפתור את פגם הריבאונד גם על ידי הפחתת הערך של זווית R של החלק המעוקל.

(2) עיצוב תהליך

הראשון הוא תהליך היווצרות מראש של עיצוב עובש. הוספת תהליך היווצרות מראש יכולה לגרום לחלקי ההחתמה החד-פעמיים מופצים בתהליכים שונים, מה שיכול לסלק את הלחץ הפנימי במהלך תהליך היצירה במידה מסוימת, ובכך לפתור את פגם הקפיצה. השני הוא לצמצם את הפער בין התבניות הקעורות והקמורות, שניתן להתאים אותן לעובי כפול של החומר כדי למקסם את ההתאמה בין החומר לתבנית. יחד עם זאת, התקשות התבנית יכולה גם להפחית ביעילות את תופעת החתמת החלקים. בלאי של התבנית. יש גם עיצוב של המוצר. אם לא ניתן לשנות את עיצוב המוצר כרצונו, ניתן לעצב את ההחתמה בסוף, שהיא גם המוצא האחרון. לבסוף, ישנן מספר שיטות אחרות לפתרון פגם הריבאונד, כגון שימוש בציוד החתמה הידראולי, כף הרגל של אגרוף, וכו ', יכול לפתור את פגם הריבאונד במידה מסוימת.

בסך הכל, בעיית הקפיצה של החתמת חלקים היא בעיה מרכזית בייצור מכוניות, והיא גם בעיה מורכבת מאוד. כיצד לפתור טוב יותר את בעיית הקפיצה דורשת מאמצים בלתי פוסקים של טכנאים. באמצעות חקירה מתמשכת ועבודה קשה ניתן להשיג תרגול. התנסה וערוך ניתוח מפורט של החוויה המסוכמת, גלה את הגורמים המשפיעים על הריבאונד ומצא שיטה מעשית ויעילה לפתרון פגם הריבאונד ותיקון מקיף של תהליך הייצור, כך שאיכות חלקי ההחתמה יכולה להיות משופרת.

קישור למאמר זה: כיצד לפתור את בעיית החתמת הרכב

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


כיצד לפתור את בעיית החתמת הרכבPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת והחתמה. מתן אבות טיפוס, ריצות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.