האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

כיצד לפתור בעיות נפוצות בפוליש?

כיצד לפתור בעיות נפוצות בפוליש?

כיצד לפתור בעיות נפוצות בפוליש


בעת תכנון, מיפוי או ציור של מכונה או רכיב, עליך לצייר ציור חלק. דיוק ציורי החלקים משפיע ישירות על ביצועי המכונה או הרכיב. אז עבור המעצב שמצייר את שרטוט החלקים לעיבוד שבבי, הדרישות גבוהות מאוד. מאמר זה יציג את שיטת הציור של עיבוד חלקים בפירוט.

כיצד לפתור בעיות נפוצות בפוליש?
בעיות נפוצות בפוליש

שירותי פוליש של החלל בתהליך ייצור החלק הוא תהליך חשוב מאוד. זה קשור לאיכות וחיים של החלק, וקובע גם את איכות החלק. שליטה בעקרון העבודה ותהליך הפוליש, ובחירת שיטת ליטוש סבירה יכולה לשפר את איכות וחיי החלקים, ואז לשפר את איכות המוצרים.

1. ליטוש מוגזם

הבעיה הגדולה ביותר שנתקלה בתהליך ההברקה היומי היא "ליטוש יתר", כלומר ככל שזמן הליטוש ארוך יותר כך איכות פני השטח של החלק גרועים יותר. ישנן שתי תופעות של ליטוש מוגזם: "קליפת תפוז" ו"גמירה ". ליטוש מוגזם מתרחש לעיתים קרובות בפוליש מכני.

2. סיבות ל"קליפת תפוז "על חומר העבודה

המשטח הלא סדיר והמחוספס מכונה "קליפת תפוז". ישנן סיבות רבות ל"קליפת תפוז ". הסיבה השכיחה ביותר נגרמת על ידי התחממות יתר או התקרבות של משטח החלק. לחץ ליטוש מוגזם וזמן ליטוש נגרמים הסיבה העיקרית ל"קליפת תפוז ". לדוגמא: ליטוש גלגל ליטוש, החום שנוצר על ידי גלגל הפוליש יכול לגרום בקלות ל"קליפת תפוז ". פלדות קשות יותר יכולות לעמוד בלחצי ליטוש גבוהים יותר, ופלדות רכות יחסית נוטות לליטוש יתר. מחקרים הראו כי הזמן לייצר ליטוש יתר משתנה עם קשיות הפלדה.

3. אמצעים לחיסול "קליפת התפוז" של החומר

כאשר נמצא כי איכות המשטח ירודה, אנשים רבים יעלו את לחץ הפוליש ויאריכו את זמן הפוליש, מה שלעיתים קרובות מחמיר את איכות המשטח.

ניתן להשתמש בשיטות הבאות לתיקון:

  • (1) הסר את המשטח הפגום. גודל הגרגירה של הטחינה מעט יותר גס מזה של מספר החול הקודם ואז מבצעים את הטחינה. חוזק הפוליש נמוך מהקודם.
  • (2) בצע הפגת מתחים בטמפרטורה הנמוכה מטמפרטורת הרפיה של 25 מעלות צלזיוס. טוחנים עם מספר החול המשובח ביותר לפני הברקה עד להשגת תוצאות מספקות, ולבסוף משייפים בעוצמה קלה יותר.

4. סיבות ל"קורוזיה מגולגלת "על משטח העבודה

בשל זיהומים שאינם מתכתיים בפלדה, בדרך כלל תחמוצות קשות ושבירות, הם נשלפים מפני השטח של הפלדה בתהליך הליטוש ליצירת מיקרופולים או קורוזיה. הגורמים העיקריים הגורמים "קורוזיה בורות" הם הבאים:

  • (1) לחץ הליטוש גדול מדי וזמן הליטוש ארוך מדי.
  • (2) טוהר הפלדה אינו מספיק ותכולת הזיהומים הקשים גבוהה.
  • (3) משטח החלקים חלוד.
  • (4) העור השחור אינו מוסר.

5. אמצעים לחיסול בורות של חתיכות עבודה

  • (1) טוחנים את המשטח בזהירות מחדש. גודל גרגיר החול מעט יותר גס מגודל התבואה ששימש בעבר. אבן הגירוש הרכה והמושחזת משמשת לשלב הסיום של השחזה לפני תהליך ההברקה.
  • (2) יש להימנע מכלי הליטוש הרך ביותר כאשר גודל חלקיקי החול קטן מ -1 מ"מ.
  • (3) השתמש בזמן ההברקה הקצר ביותר האפשרי ובעוצמת ההברקה המינימלית.

קישור למאמר זה: כיצד לפתור בעיות נפוצות בפוליש?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


כיצד לפתור בעיות נפוצות בפוליש?PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.