האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

כיצד לקבוע את גודל המכונות והכלים המשמשים לחלקים תעשייתיים?

כיצד לקבוע את גודל המכונות והכלים המשמשים לחלקים תעשייתיים?

מכונות הנשיפה התעשייתיות של היום הן יעילות וצפויות, ובדרך כלל יכולות לסמוך עליהן כדי לייצר חלקים מדויקים מההתחלה. עם זאת, זה עדיין חכם לדעת כמה קווים מנחים בסיסיים שיעזרו לך להתחיל עם ציוד וכלים בגודל מתאים, במיוחד אם אתה מייצר חלק מסוים בפעם הראשונה.

ראשית, שקול היטב את מאפייני החלק. האם אתה צריך מהבהב רק בחלק העליון והתחתון? אולי הדרך היחידה ליצור חלקים טובים היא תמיד להבהב? הקרן את המשקל הסופי של החלק, ולאחר מכן הערך את נפח ההזרקה, כולל הבזק.

רק מהבהב בחלק העליון והתחתון של החלק פירושו שמשקל הזריקה המלא גבוה ב-25% עד 40% ממשקל החלק הגזום הסופי. אם הפלאש נשמר בסביבה, הדבר עלול להגדיל את משקל העדשה ביותר מ-60%.

נפח ההזרקה וזמן המחזור ישפיעו גם על התפוקה הנדרשת על ידי המכבש. הערך את קיבולת הפלט הנדרשת של המכבש עם 80% ממהירות הבורג המרבית. המכבש חייב לפעול היטב כדי להבטיח טמפרטורת התכה נמוכה. ככל שהחומר חם יותר, כך זמן המחזור ארוך יותר.

עובי הקיר המוגמר של החלק משחק תפקיד חשוב בזמן המחזור. אם עובי הדופן הוא 0.060 אינץ' או פחות, זמן המחזור יהיה בטווח של 40 עד 50 שניות. עובי דופן של 0.080 עד 0.100 אינץ' יביא למחזור של כ-60 עד 70 שניות. חלקים עם עובי דופן של 0.120 עד 0.180 אינץ' יכולים לגרום למחזוריות של עד 180 שניות. אלו הן רק הנחיות להערכה; לדוגמה, בהתאם למסמרים, הידיות והאזורים העבים מאוד של החלק ישפיעו על כל המחזור.

כיצד לקבוע את גודל המכונות והכלים המשמשים לחלקים תעשייתיים?

דבר נוסף שיש לשקול היטב הוא גודל ראש המצבר הנדרש לחלקים ולתהליך. הנה כמה קווים מנחים:

1. קבע את גודל כלי הראש הדרוש. ייתכן שתזדקק לקיבולת ראש גדולה יותר מהראש הנדרש לדרישות פלט אינדיבידואליות על מנת לקבל את גודל כלי הראש הנכון עבור החלק.

2. לפי קוצי החלקים העליונים/תחתונים או שמסביב, מצא את הצלחת השטוחה הדרושה. (הנחת שטוחה = קוטר הכלי x 3.14÷2). משוואה זו אינה מחשיבה את הרחבת הקוביות או הפריצה המוקדמת.

3. גורמים של התרחבות בית הכנסת. בדרך כלל, לקטרים ​​גדולים יותר של עובש יש התרחבות קטנה יותר. כלים קטנים יפיקו חלק גדול יותר של התרחבות.

4. אנא זכור כי עבור גודל תבנית נתון, מפקחים מתחרים עשויים לייצר גדלים שונים.

5. קבעו האם יש גבול לכמות החומר הממוחזר שניתן להחזיר לחלק המוגמר.

6. קבעו את נפח הראש הנדרש בהתאם לנפח ההזרקה המרבי. אנא שקול אילו רכיבים אחרים יכולים להפעיל במחשב זה.

7. בחרו את גודל הכלי לפי גודל הראש. קבע אם אתה צריך כלי ראש מתכנס או סוטה. עבור ראשים כפולים, נא לקבוע את מרחק מרכז הראש הנדרש.

לאחר מכן, עליך לקבוע את גודל התבנית, כולל כל הרגליים, הגליל של התבנית המפוצלת, מחבר המים ופין המכה. זה חשוב מאוד אם אתה מפעיל ראש כפול עם תבניות זה לצד זה על קו מרכז קבוע של ראש. גודל לוחית הלחץ חייב להתאים לגודל התבנית על קו מרכז הראש.

כעת אתה יכול לקבוע את טונאז' ההידוק הנדרש עבור החלק היצוק. השתמש בזה כמדריך:

HDPE: כוח של 500 עד 600 פאונד לאינץ' ליניארי.

HMW-HDPE: 600 עד 700 lbf/in.

הומפולימר PP: 500 עד 600 lbf/in.

קופולימר PP: 600 עד 700 lbf/in.

לאחר מכן, חשב את כוח ההידוק הנדרש כדי לאטום את הפריזון: אורך הידוק x lbf / אינץ' ליניארי ÷ 2000.

חשב את כוח הידוק הנשיפה (שמור את התבנית סגורה במהלך תהליך הניפוח): השטח המוקרן של קטע הנשיפה x לחץ הנשיפה (כ-100 psi) ÷ 2000.

זכור כי לאחר ההידוק, כוח ההידוק ההידוק יסתיים וכוח ההידוק הנושב ישתלט. אל תחבר את שני הערכים הללו יחד.

קישור למאמר זה: כיצד לקבוע את גודל המכונות והכלים המשמשים לחלקים תעשייתיים?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


כיצד לקבוע את גודל המכונות והכלים המשמשים לחלקים תעשייתיים?דיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.