האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

כיצד לקוחות ארה"ב בוחרים את הספק המתאים ביותר לעיבוד שבבי CNC בסין?

כיצד לקוחות ארה"ב בוחרים את הספק המתאים ביותר לעיבוד שבבי CNC בסין?

בשנת 2018 האחרונה ראינו כי מספר החלקים שנרכשו על ידי לקוחות ארה"ב בסין הוכפל לעומת השנים הקודמות.

בחירה בספק עיבוד cnc מרוצה תביא לך יתרונות רבים. לקוחות ארה"ב רבים בוחרים במפעל לעיבוד CNC. הסיבה החשובה ביותר היא לא יותר משלוש נקודות.

  1. מחירים תחרותיים
  2. בינוני דיוק עיבוד שבבי רכס
  3. איכות מקובלת בדרך כלל

אולי זה משפר את התחרותיות של המוצרים שלהם, ו חסכון בעלויות לקוח.
עבור רובם, בחירה במפעל לעיבוד שבבי סיני נוטה להיות בלתי מתקבל על הדעת – במיוחד עבור אֲמֶרִיקָאִי מלא באנגלית ג'נטלמניות. זה די מובן, אחרי הכל אתה בוחר להתמודד עם גורם זר; עם זאת, כשמדובר בשירותי עיבוד שבבי כדי להיות ספציפיים, תגלה שהוא לא מאתגר כמו שחשבת בתחילה.
זה עשוי להיות קשה ללקוחות בארה"ב שמחפשים ספקים סיניים בפעם הראשונה. כדי להבטיח שתבחר את השותף הנכון בפעם הראשונה, ייתכן שתצטרך להכין שיעורי בית ולדעת מספיק על הספקים הסיניים שחשוב לך, ואז לקנות כמה שירותי דוגמה. להלן נבחן כמה שיטות כיצד תוכל למצוא את הזכות עיבוד CNC ספק בסין.

1. כמה זמן הם עוסקים בתחום העיבוד שבבי?

על ידי בחירה לעבוד עם ספק מנוסה לעיבוד cnc, אתה יכול לחסוך לעצמך הרבה טעויות שאתה עלול לעשות במהלך תהליך שיתוף הפעולה. איכות השירותים והמוצרים שלהם נקבעת על פי פרק הזמן שהם עסקו. באופן כללי, סביר יותר לחברה שתמלא את הדרישות הספציפיות שלך אם הם עסקו זמן רב יותר, מכיוון שמשמעות הדבר שיש לה ניסיון רב בפעולות עיבוד דיוק CNC. מומלץ לבחור במפעל הפועל כבר עשור לפחות כשמדובר בתעשיית עיבוד שבבי CNC.

2. כמה מכונות דיוק יש להם?

לאחר שתקבע כמה זמן הם עוסקים בעסקים, עליך להעריך היטב את יכולות עיבוד ה- CNC של החברה הנבדקת והאם תוכל לייצר את החלקים שלך בסדנה שלה.
באופן כללי, אתה יכול לבקש מהם שני הקבצים הבאים:

  1. רשימת ציוד מפעל בזמן אמת
  2. כמה מכונות הכי בסדנה שלה

הם צריכים להיות לפחות עם הציוד הבסיסי הדרוש להתמודדות עם סוג זה של עבודה. מכיוון שסטנדרטים איכותיים, בקרות תהליכים וציוד בשימוש משתנים בין מתקן עיבוד אחד למשנהו, בחירת יצרן שיש לו את היכולת הדרושה תעזור לכם ליהנות ממסגרת מהירה יותר של הפרויקט, מרכיבים באיכות גבוהה ומחירים נמוכים יותר.

3. מערכות בקרת איכות נהדרות

הסמכת מערכת ISO9001 היא תצורה סטנדרטית של מפעלים לעיבוד CNC. אם יש אישורים נוספים, אין ספק שזה חדשות טובות מאוד עבור לקוחות בריטניה.

בנוסף, לקוחות צריכים לקבל אישורים ודיווחי עיבוד מיצרנים סיניים. כמובן שרוב הלקוחות אינם זקוקים להם, אך יש להקפיד על אישורי ISO9001.

4. מחקרי המקרה של עיבוד שבבי CNC באתר

אני יודע שלקוחות זרים רבים אוהבים אתרים פשוטים, אינם זקוקים למחקרי מקרה רבים של חלקי עיבוד שבבי CNC, אך לעתים קרובות זה יגרום לך לטעות.

  1. אתר חברת עיבוד שבבי CNC המכיל סטים רבים של תמונות מוצר אינו בדרך כלל חברת סחר מכיוון שהם יצרנים ואת כל החלקים ניתן לצלם בכל זמן ובכל מקום.
  2. מחקרים נוספים על חלקים יתנו לך הבנה טובה יותר של חוזק המפעל ויבינו את הכיוון שהם עושים.
  3. יתכן שתגלה שיש לך תחומי פרויקט דומים במחקרי המקרה שלה.

5. אל תגיד "מדגם חינם" לספק הסיני שלך בשיתוף פעולה ראשון

באופן כללי, רוב הספקים הסינים רוצים להיות מסוגלים לשתף פעולה לאורך זמן ולכבד זה את זה עם הלקוח.
כאשר הם פוגשים לקוחות אומרים "מדגם חינם" בשיתוף פעולה ראשון people אנשים סינים יעריכו לקוחות בלבם. בשיתוף הפעולה העתידי לא תהיו העמדה מספר 1.
לכן, שיתוף פעולה מתחיל בכבוד הדדי, שהוא גם התרבות הארגונית של החברה שלנו.

6. ענייני שירות לקוחות

לאחר תהליך האב-טיפוס, כדאי שיהיה לך מושג כמה קל או קשה לתקשר עם החברה המדוברת. האם זה היה תענוג לעבוד איתם? האם הם סיפקו בזמן?
התשובות לשאלות חשובות אלו מהוות אינדיקציה לאופן שבו החברה מתייחסת ללקוחותיהם.
חברות עיבוד שבבי סיניות שואפות להתאים לכל תאריך תקציבי, מסירת פרויקטים וכל חשש מהותי אחר שיש ללקוחותיהם; כל אלה מדגימים את שירות הלקוחות הנהדר שלהם.
כדי לספק את דרישות האיכות הייחודיות שלך, הם בדרך כלל פתוחים לנסות דברים חדשים.

קישור למאמר זה: כיצד לקוחות ארה"ב בוחרים את הספק המתאים ביותר לעיבוד שבבי CNC בסין?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


כיצד לקוחות ארה"ב בוחרים את הספק המתאים ביותר לעיבוד שבבי CNC בסין?PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. שירותי עיבוד שבבי CNC מדויקים מהירים 3, 4 ו -5 צירים כולל כרסום, פנייה למפרט הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים השחזה, קידוח, CNC,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.