האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

כיצד לשלב הדפסת תלת מימד עם עיבוד CNC?

כיצד לשלב הדפסת תלת מימד עם עיבוד CNC?
הדפסת תלת מימד שינתה את הדרך בה חברות חושבות על אבות טיפוס. בעזרת העוצמה של ייצור תוספים, הפיכת עיצוב תלת-ממדי דיגיטלי לאובייקטים פיזיים קלה מתמיד. עלות ההפעלה נמוכה, עקומת הלמידה קצרה והתוצאות לעיתים קרובות עקביות ומשביעות רצון.
אבל לא הכל ניתן להדפיס בתלת מימד. צורות וחומרים מסוימים עדיין מתאימים יותר לתהליכי ייצור אחרים, כגון עיבוד CNC או הזרקה, ומדפסות תלת מימד מסחריות רבות פשוט לא יכולות לייצר חלקים עם הסובלנות הנדרשת ליישומים מעשיים.

כיצד לשלב הדפסת תלת מימד עם עיבוד CNC?

מה ההבדל בין הדפסת תלת מימד ועיבוד CNC?

ביצוע עיבוד שבבי Cnc 3דפוס
חוֹמֶר מתכת מעובדת בעיקר, יכולה לשמש גם לעיבוד שעם ועץ קשה, תרמופלסטים, אקריליק, דוגמנות קצף ושעווה וכו '. מתכת, קרמיקה, שעווה, חול ומרכיבים
מהירות מכונות כמות יכולות להסיר חלקים שעובדו מחדש במהירות רבה יותר מאשר מדפסות תלת מימד. עם זאת, נדרשת כמות גדולה של תכנון והגדרת תהליכים, במיוחד כאשר נדרשים שלבי עיבוד מרובים, לעתים קרובות יש למקם את החלקים מחדש. ניתן להשיג תבנית אחת, מה שאומר שהיא אינה תלויה בשלבי ייצור אחרים פרט לעיבוד לאחר. ייצור אצווה (כגון SLS ו- SLM) אפשרי לתהליכים רבים.
המורכבות הדיוק נקבע על ידי הגיאומטריה של הכלי, מכיוון שכל הכלים מסתובבים ויש להם רדיוס של זווית הכלים. ניתן לייצר תכונות צורות קטנות מגודל הכלי, כגון קירות דקים הקטנים מקוטר הכלי. משטח במכונה CNC עדיף על איכות משטח מודפס בתלת מימד גדלי תכונות קטנות נשלטים בדרך כלל על ידי הקוטר של מנגנון העברת חומרים (למשל, זרבובית ל- FDM או זרבובית להוצאת חומר) או נקודה של מכונה (למשל, לייזר sintered או מקור UV). עובי שכבת ההדפסה של FDM הוא 100-200 מיקרון, מדפסות סילון חומר יכולות להיות ברזולוציה של 16 מיקרון בלבד
צורה גיאומטרית מכונת CNC מסתמכת על נקודה לנקודה תהליך עיבוד שבבי שקובע מראש את נתיב הכלים להסרת חומר. לכן, המשטח שאליו יכולה להגיע מכונת ה- CNC מוגבל ואינו מצריך התאמה של החלק. ניתן להשתמש בהם במכונה של חלקים גדולים מאוד וקטנים מאוד משטח ההשעיה הדגם צריך להוסיף תמיכה, מה שמגדיל את עלות ההדפסה וזמן
תַהֲלִיך מפעילים או מהנדסים נדרשים לשקול בחירת כלים, מהירות ציר, קרבה, זווית ונתיב חיתוך. גורמים אלה השפיעו מאוד על איכות וזמן הבנייה של הרכיבים. לאחר שהמודל הועלה ונבחרו הכיוון, עובי השכבה ומיקום התמיכה, רוב מכונות ה- AM יכולות להדפיס חלקים שלמים ללא כל התערבות ידנית.

עבור פרויקטים מסוימים, התשובה היא לא בייצור תוספים או בעיבוד מסורתי, אלא בין לבין. השילוב בין שני התהליכים קל יותר ממה שחושבים, והוא מציע יתרון גדול.
אז מתי עליכם לבצע עיבוד CNC בחלקי הדפסת התלת מימד שלכם, מה עליכם לעשות? 


▶  מתי צריך לבצע עיבוד חלקים מודפסים בתלת מימד לפרויקטים החדשים שלך?

כיצד לשלב הדפסת תלת מימד עם עיבוד CNC?למרות שהדפסת תלת מימד ועיבוד CNC נחשבים בדרך כלל לתהליכים מנוגדים באופן דיאטרלי, ניתן למעשה לשלב אותם כדי לייצר תוצאות טובות. החלק מודפס תחילה בתלת ממד ואז החלק מיוצר במכונה CNC כדי להפחית או לשנות אזורים מסוימים.

  • 1. זמן דחוף: כאשר חלופות (בדרך כלל הזרקה או דומים) דורשות יותר מדי זמן, חברות צריכות לשקול עיבוד CNC של החלקים המודפסים בתלת מימד. בעוד שהתהליך הרציף של הדפסת תלת מימד ועיבוד CNC כולל מספר שלבים, הגישה המשולבת היא בדרך כלל מהירה יותר מיצירה ושימוש בכלי לעיבוד עובש.
     השילוב של הדפסת תלת מימד ועיבוד CNC מאפשר גם התאמה ניידת של המוצר או האב-טיפוס, שכן שינוי קל יותר של קבצים דיגיטליים מאשר שינוי בכלי ההזרקה.
  • 2. הדיוק הוא המפתח: הדיוק של מדפסות תלת-ממד גדל משנה לשנה, אך תעשיות רבות דורשות ממרכיבי השימוש הסופי הקריטיים סובלנות שכיום אינן ניתנות להשגה במדפסות תלת-ממד.
    על ידי שילוב של הדפסת תלת מימד ועיבוד CNC ניתן להשיג את הדיוק הנדרש תוך ניצול הדפסת תלת מימד, כולל עלות נמוכה וגיאומטריה פנימית מורכבת. מדפסות תלת ממד מתקדמות בדרך כלל משיגות סובלנות של ± 3 אינץ ', בעוד שמכונות CNC יכולות לדחוס אותן ל ± 3.

▶  דברים שיש לקחת בחשבון בעת ​​עיבוד חלקים מודפסים בתלת מימד

כיצד לשלב הדפסת תלת מימד עם עיבוד CNC?תהליך שילוב הדפסת תלת מימד ועיבוד CNC דורש שתי מומחיות מעשית וניתן לנקוט בכמה צעדים בכדי להבטיח ייצור חלק.

  • 1. הערות: על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר בעת עיבוד חלקים מודפסים בתלת מימד ב- CNC, חשוב לציין בדיוק מה עליכם לעשות. זה צריך לכלול ציון אילו אזורים דורשים סובלנות קפדניות ומאפשר למכונאי לעבוד כראוי. כאשר מוגדרים סובלנות אלה, המכונאי עשוי להציע כמה התאמות עיצוב לחלקים המודפסים בתלת מימד כדי להקל על העבודה.
  • 2. לִמְדוֹד: המלצות אלה עשויות לכלול הוראות לשימוש בחומר עודף. מכיוון שעיבוד CNC יפחית למעשה את איכות החלק על ידי חיתוך חלקים מסוימים, ייתכן שיהיה צורך להדפיס חומר נוסף בכדי לבצע התאמות אלה. אם מספר השכבות אינו מספיק, ייתכן שעיבוד העיבוד אינו מייצר את הגודל הנכון.
  • מיקום: יש למקם את אזורי החלקים המודפסים בתלת ממד שיש צורך לעבד, כך שהכלי יכול להגיע אליהם.

PTJ מצא כי הדפסת תלת מימד היא השלמה חשובה לשיטות העיבוד המסורתיות. תפקידו העיקרי הוא לא להחליף אלא להשלים. לכן, הדפסת תלת מימד ושילוב CNC הם צורה טובה מאוד.

קישור למאמר זה: כיצד לשלב הדפסת תלת מימד עם עיבוד CNC?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


כיצד לשלב הדפסת תלת מימד עם עיבוד CNC?PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. שירותי עיבוד שבבי CNC מדויקים מהירים 3, 4 ו -5 צירים כולל כרסום, פנייה למפרט הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים השחזה, קידוח, CNC,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.