האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

כיצד לשפוט אם כלי המכונה חסכוני ברמה גבוהה או רמה בינונית

כיצד לשפוט אם כלי המכונה חסכוני ברמה גבוהה או רמה בינונית

כלי מכונת CNC בדרך כלל אינם מסווגים, אלא מסווגים. הסיווג הנפוץ הוא: סיווג כלי מכונות CNC

כיצד לשפוט אם כלי המכונה חסכוני ברמה גבוהה או רמה בינונית

הסיווג לפי שיטת העיבוד ושימוש בתהליך

1. כלי מכונת CNC רגילים

כלי מכונת CNC רגילים מתייחסים בדרך כלל לכלי מכונה אוטומטיים שמממשים שליטה דיגיטלית בתהליך בתהליך העיבוד, כגון מכונות כרסום CNC, מחרטות, מכונות קידוח cnc, מכונות טחינה cnc ו cnc ציוד כלי מכונה לעיבוד. כלי מכונת CNC רגילים אינם אוטומטיים לחלוטין מבחינת אוטומציה, ועדיין יש לבצע את החלפת הכלים והידוק החלקים באופן ידני.

2. מרכז מכונות

מרכז העיבוד הוא כלי מכונת CNC עם מגזין כלים ומחליף כלים אוטומטי. הוא משלב את הפונקציות של מכונת כרסום CNC, מכונת CNC משעממת ומכונת קידוח CNC. לאחר שחלק נצמד, ניתן לטחון ולשעמם את רוב משטחי העיבוד שלו. , קידוח, הרחבה, החתלה, הקשה ועוד עיבוד רב-תהליכי. מכיוון שמרכז העיבוד יכול למעשה להימנע משגיאות מיקום הנגרמות על ידי התקנות מרובות, הוא מתאים למוצרים עם החלפת מוצרים תכופים, צורות חלקים מסובכות, דרישות דיוק גבוהות, קבוצות ייצור קטנות ומחזורי ייצור קצרים.

מידע הקשור לספורט עיתונות

1. כלי מכונת CNC לבקרת נקודות

בקרת מיקום הנקודות היא שמערכת בקרת האינדקס שולטת רק במיקום המדויק של הכלי או שולחן העבודה מנקודה אחת לאחרת, ולאחר מכן מבצעת עיבוד בנקודות קבועות, ואין צורך לשלוט בנתיב בין הנקודות. ישנן מכונות קידוח CNC, מכונות משעממות CNC ומכונות משעממות ג'יג המשתמשות בבקרת מסוג זה.

2. כלי בקרת ליניארי CNC מכונה

בקרת נקודות לינארית היא שמערכת בקרת האינדקס לא רק שולטת במיקום המדויק של נקודות ההתחלה והסיום של הנתיב הליניארי, אלא גם שולטת בחיתוך הליניארי בין שתי הנקודות הללו בקצב הזנה שצוין. ישנן מכונות כרסום CNC, מחרטות CNC ומטחנות CNC המשתמשות בבקרת מסוג זה.

3. בקרת מתאר כלי מכונת CNC

ידוע גם כבקרת מסלול רציפה, שיכולה לשלוט ברציפות בתנועת המפרק של שני כיוונים מתואמים או יותר. על מנת לאפשר לכלי לעבד את קווי המתאר של עקומת החומר בהתאם לנתיב שצוין, יש למכשיר הבקרה המספרי פונקציה של חישוב אינטרפולציה, כך שנתיב התנועה של הכלי מתקרב לעקומת המתאר שצוין עם השגיאה הקטנה ביותר, ו מתאם את מהירות התנועה של כל כיוון קואורדינטות כדי להקל על תהליך החיתוך קצב ההזנה שצוין נשמר תמיד במהלך התהליך. ישנן מכונות כרסום CNC, מחרטות CNC, מטחנות CNC ומרכזי עיבוד המשתמשות בסוג זה של בקרה.

המסווג לפי שיטת הבקרה

1. מערכת בקרת לולאה פתוחה

מערכת בקרת לולאה פתוחה מתייחסת למערכת הבקרה ללא התקן משוב, המורכבת ממעגל כונן מנוע צעד ומנוע צעד, כפי שמוצג באיור 1-4. מכשיר הבקרה המספרי שולח אותות דופק באמצעות חישובי בקרה, וכל אות דופק גורם למנוע הדריכה לסובב זווית מסוימת, ובורג הכדור דוחף את שולחן העבודה כדי לנוע מרחק מסוים.

מנגנון סרוו מסוג זה הוא פשוט יחסית, יציב בעבודה, קל לשלוט בו ולהשתמש בו, אך שיפור הדיוק והמהירות מוגבל.

2. מערכת בקרת לולאה סגורה למחצה

מערכת השליטה בלולאה למחצה סגורה מצוידת במכשיר לאיתור תזוזה זוויתית במנגנון הסרווו של מערכת הבקרה בלולאה פתוחה. התזוזה של החלקים הנעים מזוהה בעקיפין על ידי זיהוי זווית בורג הכדור של מנגנון הסרוו, ולאחר מכן ניזונה בחזרה למשווה של מכשיר הבקרה המספרי. משווים את ערך העקירה של הפקודה, וההפרש המשווה משמש לבקרה, כך שהחלק הנע משלים את העקירה עד שיבוטל ההפרש.

הדיוק, המהירות והמאפיינים הדינמיים שמנגנון סרוו מסוג זה יכול להשיג הם טובים יותר ממנגנון סרוו בלולאה פתוחה, שאומץ על ידי רוב מכונות CNC קטנות ובינוניות.

3. מערכת בקרת לולאה סגורה

מערכת הבקרה בלולאה סגורה מצוידת ישירות במכשיר לזיהוי עמדות לינאריות על מיקומם של החלקים הנעים של כלי המכונה, והתזוזה בפועל המתגלה מוחזרת אל המשווה של מכשיר הבקרה המספרי, ומשווה למקור הקלט. ערך העקירה של הפקודה, וההפרש המשווה משמש לבקרה החלקים הנעים מבצעים תזוזה משלימה ומפסיקים לזוז עד לחיסול ההבדל, תוך השגת מערכת בקרת מיקום מדויקת.

דיוק המיקום של מערכת הבקרה בלולאה סגורה גבוה מזה של בקרת הלולאה הסגורה למחצה, אך המבנה מסובך יותר, וקשה יותר לאתר באגים ולתחזק אותו. הוא משמש לעתים קרובות לכלי מכונות CNC בעלי דיוק גבוה וגדול.

הסיווג במספר ציר ההצמדה

מערכת הבקרה המספרית שולטת בכמה צירי קואורדינטות לתיאום תנועה בו זמנית בהתאם לקשר הפונקציונאלי הנדרש, שנקרא הצמדה של קואורדינטות, אותן ניתן לחלק ל:

1. הצמדה דו ציר

כלי מכונת ה- CNC יכול לשלוט בו זמנית על הצמדה של שני צירי קואורדינטות המתאימים לעיבוד מחרטות CNC של משטחים מסתובבים או מכונת כרסום CNC לטחינת קווי מתאר של מטוסים.

2. קישור למחצה דו-ציר

תנועת ציר Z מתווספת על בסיס שני צירים. כאשר צירים X ו- Y של מערכת הקואורדינטות של כלי המכונה קבועים, ציר Z יכול לבצע הזנה תקופתית. עיבוד חצי ציר למחצה יכול לממש עיבוד בשכבות.

3. הצמדה של שלושה צירים

כלי מכונת ה- CNC יכול לשלוט בהצמדה של שלושה צירים מתואמים בו זמנית, המשמש לעיבוד משטחים מעוקלים כלליים. ניתן לעבד תבניות חלל כלליות על ידי עיבוד שלושה צירים.

4. הצמדה מרובת קואורדינטות

כלי מכונות CNC יכולים לשלוט בהצמדה של יותר מארבעה צירים מתואמים בו זמנית. לכלי מכונת CNC מרובי קואורדינטות יש מבנה מורכב, דרישות דיוק גבוהות ותכנות מורכב, המתאימות לעיבוד חלקים בעלי צורות מורכבות, כגון להבי אימפלר.

בדרך כלל כלי מכונה תלת ציר יכול לממש עיבוד דו-ציר, שני צירים וחצי וציר; מכונת חמישה צירים יכולה להשתמש רק בעיבוד הצמדה תלת-ציר, בעוד ששני הצירים האחרים אינם מקושרים.

קישור למאמר זה:כיצד לשפוט אם כלי המכונה חסכוני ברמה גבוהה או רמה בינונית

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


כיצד לשפוט אם כלי המכונה חסכוני ברמה גבוהה או רמה בינוניתדיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.