האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

כיצד לשפר את ההחזר על ההשקעה של גרוטאות נירוסטה וסגסוגת ניקל?

כיצד לשפר את ההחזר על ההשקעה של גרוטאות נירוסטה וסגסוגת ניקל?

יצרני הטבעה המייצרים גרוטאות פלדת אל חלד וסגסוגת ניקל גבוהה יכולים בקלות להגדיל את ההחזר על השקעתם בחומר. על ידי ביצוע כמה הנחיות פשוטות, הם יכולים לקבל ערך גבוה יותר מהפסולת.

שרשרת אספקת גרוטאות פלדת אל חלד, מסגסוגת ניקל

באופן מסורתי, כאשר ה הַטבָּעָה מפעל היצרן מייצר גרוטאות נירוסטה וסגסוגת ניקל, סוחר הגרוטאות אוסף את החומר במקום. המפיצים פועלים כמתווכים למכירת שאריות אלה למעבדי נירוסטה וסגסוגת ניקל. המעבד הוא התחנה האחרונה בשרשרת אספקת הגרוטאות. הגרוטאות מומסות במפעל לסלילים, צלחות וסורגים חדשים של נירוסטה, סגסוגת ניקל וסלילי יציקה.

כאשר מכינים גרוטאות למפעלים, המעבדים הולכים רחוק יותר מסוחרי גרוטאות. הוא משתמש בתוכנת ערבוב כימית קניינית כדי לשלוט באיכות החומר. המעבד מבטיח אספקה ​​רציפה של חומרי גלם העומדים במפרט הכימיקלים והצפיפות המוסכמים למפעלים ולמפעלי יציקה. המעבד עובד עם המפעל לקביעת הנחיות אלו בהתאם לצרכי הייצור של המפעל בכל זמן נתון. מומחיות המעבד בערבוב מבדילה אותו מסוחרי גרוטאות בשרשרת האספקה ​​ומאפשרת לו לספק ישירות למפעלים ומפעלי יציקה.

ערבוב הוא נוהג שבו מעבדים מערבבים חומרי פסולת המכילים ניקל בעלי תכונות כימיות, גדלים וצורות שונות כדי ליצור חום אחיד. כאשר נמס על מכבש מתגלגל, חום זה יפיק את תכולת הניקל, הכרום, המוליבדן והברזל הנדרשים.

חשוב מכך, מומחיות הערבוב של המעבד מאפשרת לו לשלוט בשאריות המזיקים. אלמנטים שיוריים כוללים נחושת, בדיל, זרחן, עופרת, בורון וגופרית. השאריות נשמרות בסובלנות הדוקה, בדרך כלל לא עולים על אחוז של מאה. אם השאריות לא נשלטות, הנירוסטה או סגסוגת הניקל החדשה המופקת מהתערובת תייצר ביצועים גרועים ופגמים מבניים. על מנת לשלוט בחומרי הגלם המעורבים והמחוממים, המעבד משתמש בטכנולוגיית רנטגן ובמעבדה מטלורגית מקצועית פנימית לסיווג ובדיקת כל הסחורה הנכנסת.

אי עמידה במפרטים של מפעל הגלגול תגרום לדחיית כל המשלוחים או לשחרור חום. בשלב הבא של תהליך מיחזור המתכות, נוצר חום (המכונה גם מטען). בתהליך זה, הגרוטאות מחוממות בכבשן הגלגול לתערובת מותכת, ממנה נוצר סליל או יריעה חדשה (ראה איור 1).

אם אצווה של חום מכילה יותר מדי מזהמים מסוימים (כגון עופרת), או שאחוז המרכיבים הכלולים בהרכב (כגון נחושת) גבוה מדי, החום "נושף".

הפסולת הנרכשת על ידי המעבד שונה לא רק בתכונות הכימיות, אלא גם בצורות פיזיקליות שונות. החומרים נעים בין צלחות עבות לדקות, ניקוב וסיבוב. באמצעות מכבש, מספריים ולפיד חיתוך כדי לחתוך את החומר לגודל מסוים, המעבד יכול להבטיח שהתערובת אחידה ועומדת בדרישות הצפיפות.

על המעבדים לשמור על ציוד בטיחות מתאים כדי להבטיח שלא ישתחררו חומרים מזיקים לסביבה או לבריאות במהלך תהליך הלפיד.

עמוד בציפיות החומריות של המעבד

מעבדים מוכנים לרכוש גרוטאות פלדת אל חלד וסגסוגת ניקל ישירות מהתבנית. עם זאת, עליהם לזכור כמה אמצעי זהירות עבור חותמות שאמורות להימכר ישירות ולהשיג תשואות גבוהות יותר.

איור 1 חום (נקרא גם טעינה) הוא שלב בתהליך שחזור המתכות, שבו גרוטאות מחוממות בכבשן של מכבש מתגלגל לתערובת מותכת שממנה נוצרים סלילים חדשים.

חשיבותה של כימיה. פעולות המעבד מתמקדות בכימיה. הם מאמינים שכל סוג של גרוטאות נירוסטה וסגסוגת ניקל היא תערובת ייחודית של ניקל, כרום, מוליבדן וברזל, וכל סגסוגת היא התערובת שלה.

מעבדים מעדיפים פסולת נקייה המסווגת לפי סוג סגסוגת. בידוד וניקיון מאפשרים למעבדים לחשב במהירות ובדייקנות את היחידות הכימיות המשולבות בתערובת. אם חומרי פסולת מעורבבים יחד, הדיוק של הכימיקלים עשוי להיות מופחת, ולכן נדרשת בדיקה קפדנית יותר. סגסוגות מופרדות תמיד יקבלו את הערך הגבוה ביותר ממכונת העיבוד.

עקביות של זרימת הפסולת. המעבדים מבטיחים לספק ברציפות אלפי טונות למפעלים וליציקה מדי חודש. היכולת שלהם לספק חומרים באופן עקבי בכמות ובאיכות היא הסיבה שיש להם הסדרי אספקה ​​בלעדיים עם מפעלי נירוסטה ומפעלי יציקה מקצועיים.

לכן, המעבד תמיד יודע את כמות ואיכות הפסולת ממקורה. עקביות זו מאפשרת למעבד להבין ולחזות טוב יותר את יכולתו לעמוד בביקוש. אם המעבדים יודעים שמתקבלות כמויות ידועות של חומרים בעלי טוהר גבוה, סביר יותר שהם ישלמו מחירים גבוהים יותר עבור חומרים אלה.

 כיצד לשפר את ההחזר על ההשקעה של גרוטאות נירוסטה וסגסוגת ניקל?

ארבעה שלבים להכנת גרוטאות למעבד

תבניות דחיסה חייבות לפעול לפי כמה קווים מנחים פשוטים כדי לעמוד בציפיות של מעבדים כדי שיוכלו למכור ישירות אליהם:

1. בידוד. כאשר התבנית מגולגלת מפס הייצור, יש להבחין בכל גרוטאות הנירוסטה והניקל לפי שם הסגסוגת. ניתן לעשות זאת על ידי שימוש במיכלים ייעודיים, מגשים, מכשירי פריקה ומגשים, עם תוויות ברורות לזיהוי הסגסוגת הספציפית שיש למקם בה או מספר החלק או מזהה העבודה המתאימים לסגסוגת הספציפית.

עליהם לשים תוויות על קו החיתוך, מכונת ניקוב, שולחן לייזר ומכונת CNC, המציינים את סוג הפעולה והסגסוגת המופעלת

2. להקים תרבות נקייה. הקוביה צריכה לבסס תרבות אחראית ונקייה במפעל.

מחוללי פסולת צריכים לחנך את מפעילי המכונות לגבי החשיבות של שמירת חומרים מבודדים וכיצד תחנות העבודה שלהם משפיעות על הבידוד.

התבנית מטילה את האחריות של מפעיל המכונה על מפעיל המכונה לנקות היטב את המכונה ואת אזור העבודה שלו לפני המעבר לעבודה חדשה באמצעות סגסוגות אחרות. על המפעילים לנקוט משנה זהירות כאשר מחליפים עבודות הכוללות חומרים המזיקים לייצור של נירוסטה וסגסוגות ניקל, כגון סגסוגות של נחושת, פליז, ברונזה, אלומיניום ועופרת.

בעת השלכת חומרים מהמכלים או מפחי האשפה של עמדות העבודה שלהם לנקודות איסוף גדולות יותר (כגון רול-אוף), יש לבקש ממפעיל המכונה לחתום על הרשימה, תוך ציון הזמן, כמות וכמות החומרים המושלכים. זה יעזור לעקוב אחר מקור הזיהום ולקבוע אילו אמצעים ניתן לנקוט כדי למנוע זיהום בעתיד.

3. השתמש ב- checklist, checklist למשלוח. יצרני הטבעה יכולים להשתמש ברשימות אריזה מפורטות וברשימות משלוח כדי לשמור על בהירות.

כל הופר, תיק יד, קופסה או החלקה צריכים להיות מסומנים בבירור לפי סוג הסגסוגת שהוא מכיל, כמו גם משקל ברוטו, משקל נטו ומשקל טרה.

לכל מיכל או משטח פסולת יוקצה מספר זיהוי ייחודי.

יש לחלק את רשימת האריזה לפי סוג סגסוגת ולפרט את מספר הזיהוי והמשקל הייחודי של כל פריט בודד והמיכל שלו. זה עוזר למעבד לדווח על אי התאמות לחותמת. לאחר מכן, החותמת יכולה להתייחס להנפקתו כדי לברר היכן התרחשה השגיאה במפעל.

4. היו שקופים לגבי זיהום. החותמת אמורה לתקשר את בעיית הזיהום הבלתי נמנעת למעבד כאשר היא מתרחשת. יש להם את המערכת המתאימה לטפל בזה.

התבנית צריכה לתאר את סוגי הסגסוגות המעורבבות יחדיו, ואם אפשר, נא לספק אחוז משוער מכל סגסוגת.

יש לשלוח פריט זה כקטגוריה נפרדת ברשימת האריזה לטיפול זהיר.

אם יש שאלות כלשהן, המט יכול ליצור קשר עם כל צוות מיומן של צוות העיבוד. הם שמחים לענות על כל שאלה ולסייע בתכנון נהלי ניהול פסולת כדי לאפשר ליצרני חותמות להיכנס לשרשרת האספקה.

קישור למאמר זה: כיצד לשפר את ההחזר על ההשקעה של גרוטאות נירוסטה וסגסוגת ניקל?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


כיצד לשפר את ההחזר על ההשקעה של גרוטאות נירוסטה וסגסוגת ניקל?דיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.