האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

כיצד לשפר את היציבות של הזרקה מהירה של מכונת יציקה ביתית

כיצד לשפר את היציבות של הזרקה מהירה של מכונת יציקה ביתית

I. סקירה כללית

ייצור חלקי יציקה דורש מכונות וציוד ליציקה. מכונות יציקה הן הבסיס לייצור חלקי יציקה. הרמה הטכנית של ציוד ליציקה קובעת את האיכות והרמה של חלקי היציקה. לכן, אם ברצונכם לקדם את פיתוח תעשיית החלקים ליציקה, עליכם לתת עדיפות לפיתוח ציוד ליציקה. . המדינה שלי היא מדינה גדולה ביציקות יציקה, אבל יש לשפר את רמת טכנולוגיית הייצור והציוד בתעשייה. תכנית החומש ה-XNUMX של ארצי מציינת בבירור שהמשימה העיקרית לפיתוח תעשיית היציקה היא לתת עדיפות לפיתוח ציוד טכני מרכזי, והמטרה היא לספק ציוד לשדרוג טכנולוגי של מפעלי יציקה. תמיכה. פיתוח הטכנולוגיה והציוד ליציקה יסייעו לשפר את רמת המכונות והציוד ליציקה, ובכך לשפר את האיכות והרמה הטכנית של היציקות, ולקדם את התפתחות תעשיית היציקה.

2, הבעיות של הזרקה מהירה של מכונות יציקה מקומיות

בשנים האחרונות, הטכנולוגיה של מכונות יציקה במדינה שלי התפתחה במהירות, עם שיפורים ברמת העיצוב, הרמה הטכנית, מדדי הביצועים, המבנה המכני ואיכות הייצור. במיוחד עבור תא קר למות הליהוק מכונות, באמצעות חידושים טכנולוגיים בשנים האחרונות, של ארצי למות הליהוק טכנולוגיית ציוד המכונות עשתה פריצות דרך גדולות בטכנולוגיה המקורית. כיום, רוב חלקי ההזרקה של הבית למות הליהוק המכונות שאנו משתמשים בהן הן כפולות מערכת הדם שונה ממערכת ההזרקה החד-מעגלית בכך שמנגנון הגדלת הלחץ של מערכת ההזרקה הדו-מעגלית מצויד בנוסף בצובר לחץ עצמאי להנעת בוכנת הלחץ, כלומר המהירה הזרקה ועליית הלחץ הם אחסון אנרגיה עצמאי. נכון לעכשיו, רוב מכונות יציקת המות משתמשות במערכת הזרקה כפולה. מבחינת עקרון העבודה, עיקרון הידראולי זה אמור לקבל אפקט הזרקה יציב מאוד. אבל אם לשפוט על פי השימוש בפועל, התוצאה אינה המקרה, ומהירות ההזרקה המהירה לרוב אינה יציבה. בעיקר כך:

1. התקפות לא סדירות, מהירות הזרקה מהירה לפעמים מהירה ולפעמים איטית, איכות המוצר לא יציבה וניתן לשמוע הבדלים ברורים מהסאונד.

כיצד לשפר את היציבות של הזרקה מהירה של מכונת יציקה ביתית

2. התקפים בשלבים, שלב מסוים מאוד יציב, שלב מסוים מאוד לא יציב, ולפעמים הוא לא תקין לכמה שעות.

3, ניתוח סיבה

ניתוח סיבות:

על פי תצפיות ארוכות טווח, נמצא שהוא נגרם בעיקר משימוש בהחזר שמן מרוכז עבור הכיוון האלקטרומגנטי שסתום השולט על הפריקה המהירה שסתום. ראה תמונה 1

סטטוס לפני שיפור:

מכיוון שהעיצוב המקורי מאמץ החזרת שמן מרכזית, הזרימה הגדולה המיידית של השמן חוזרת במהלך הזרקה מהירה, וכתוצאה מכך לחץ חזרה שמן גבוה יותר ביציאה של שסתום הניקוז המהיר. הסליל של שסתום הניקוז המהיר מתנודד ומתאושש תחת פעולת הלחץ האחורי של החזרת השמן, המשנה את זרימת השמן החוזרת וגורם לתנודות רבות של מהירות ההזרקה המהירה. במיוחד בתום ההזרקה המהירה, המהירות תרד משמעותית. גורם למילוי המוצר או לפגמים פנימיים. לפעמים אפילו קשה לקבוע אם מדובר בבעיית מכונה או בעיית עובש.

4, תוכנית השיפורים

בתגובה לבעיות לעיל, שופרה מערכת ההזרקה המקורית:

הפרד את מעגל שמן בקרת שסתום הכיוון הסולנואיד של שסתום הניקוז המהיר ממעגל החזרת השמן המרכזי ושנה להחזרת שמן נפרדת, כך שניתן יהיה לפתוח את הסליל של שסתום הניקוז המהיר בצורה חלקה עד למקסימום מבלי להפריע ללחץ האחורי. של מחזיר השמן, מהירות ההזרקה המהירה חייבת להישאר יציבה.

מסקנה

באמצעות שיפור מערכת בקרת מעגל שמן ההזרקה המהירה של מכונת יציקת המות הדו-מעגלית המקומית, יציבות ההזרקה שופרה מאוד, ושיעור ההסמכה למוצר השתפר מאוד. ערכת הטרנספורמציה פשוטה וקלה ליישום, והעלות נמוכה.

קישור למאמר זה: כיצד לשפר את היציבות של הזרקה מהירה של מכונת יציקה ביתית

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


כיצד לשפר את היציבות של הזרקה מהירה של מכונת יציקה ביתיתPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר, קידוח, יציקת מתכת, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.