האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

כיצד לתכנן חלקי ציוד אוטומציה מדויקים שאינם סטנדרטיים

כיצד לתכנן חלקי ציוד אוטומציה מדויקים שאינם סטנדרטיים

תכנון ציוד אוטומציה לא סטנדרטי


ציוד לא סטנדרטי מתייחס לציוד מיוחד שאינו סטנדרטי שאין למדינה ייצור המוני, ומחלקות הכלכלה הלאומית זקוקות לו.

כיצד לתכנן חלקי ציוד אוטומציה מדויקים שאינם סטנדרטיים

תכנון ציוד אוטומציה לא סטנדרטי

בסביבת התחרות העזה שהולכת וגוברת בשוק, ארגונים תעשייתיים ביצעו חידושים טכנולוגיים מוסדיים, והחליפו ציוד מסורתי בציוד אוטומציה נשלט על ידי מחשב, החליפו פעולות ידניות בפעולות ציוד מכני והגדילו את הביקוש לציוד אוטומציה לא סטנדרטי. אופן ביצוע עבודת התכנון של ציוד אוטומציה לא סטנדרטי הפך לדאגה נפוצה של יחידות ואנשי צוות רלוונטיים. בואו נדבר על זה עם כולם למטה.

תהליך התכנון של ציוד אוטומציה לא סטנדרטי

 • (1) לזהות פרויקטים של פיתוח ולהבין את צרכי הלקוחות, כולל דרישות איכות המוצר, דרישות יעילות ייצור ציוד, סביבת עבודה של ציוד.
 • (2) לנתח את המוצר, להבין את תהליך הייצור של המוצר, להבין את הדרישות הממדיות והחומרים הנכנסים של כל היבטי המוצר, לתקשר עם הלקוח את אמצעי הזהירות בתהליך הייצור של המוצר, ואת הפרמטרים הטכניים של המקום. איפה משתמשים בציוד.
 • (3) גיבוש התוכנית. תוכנית הציוד נדונה ומנותחת על ידי צוות ההנדסה. התוכנית כוללת: סכמטי ציוד, הקדמה קצרה של כל חלק, תיאור פעולה ופרמטרים טכניים של ציוד.
 • (4) סקירת תכנית. צוות הביקורת מורכב מאנשי הנדסה לבדיקת התוכנית. הביקורת כוללת: הערכת כדאיות ציוד, הערכת עלויות ציוד, הערכת יעילות ייצור ציוד והערכת כדאיות מבנית של כל חלק.
 • (5) תיקון תכנית. תקן את הנושאים הנדונים בסקירת התוכנית.
 • (6) הלקוח קובע את תוכנית התכנון. תוכנית העיצוב מועברת ללקוח, והלקוח מסיים את התוכנית בהתאם לצרכים.
 • (7) תכנון ופיתוח. מחלקת ההנדסה מארגנת מהנדסים לתכנן את המכונה, להכין ציורי הרכבת מכונות, רישומי חלקים, לבחור את רכיבי הביצוע, אביזרי בקרה אלקטרוניים ולפרט את רשימת חלקי העיבוד והוראות דרישה לחלקים והוראות הפעלה.

כיצד לבצע את התכנון של ציוד אוטומציה לא סטנדרטי

למרות שלציוד אוטומציה לא סטנדרטי אין כמות גדולה של ציוד סטנדרטי, יש לו מגוון רחב של מוצרים והוא משרת מגוון רחב של מחלקות. מדעי החברה של ימינו מתפתחים במהירות, והמהפכה הטכנולוגית החדשה מציבה דרישות גבוהות יותר לתכנון מכני. בשל מגוון ציוד האוטומציה הלא סטנדרטי, עבודת התכנון קשה יותר. זה דורש ממהנדסי תכנון לא סטנדרטיים להיות בעלי איכויות מקצועיות טובות, ידע רחב, גמישות ומקוריות טובים, טובים בהסקות, רעיונות נוספים, תובנות ייחודיות ויכולת השתלת מוסדות אחרים. ושלב אותו בכוונת העיצוב שלך.

 • (1) ייצור ציוד לא סטנדרטי מתבצע במנות קטנות בחתיכה אחת, ובעל ניסיון רלוונטי ודרישות טכניות למעצבים רלוונטיים. מבחינת העיצוב, ציוד לא סטנדרטי מאמץ בעיקר מערכת סטנדרטית סינית ומערכת סטנדרטית של ציוד לא סטנדרטי, ועוקב אחר העיקרון של "מתח ראשוני של סרט או מתח ישיר מקסימלי לא יעלה על מתח מותר". בגורם הבטיחות, תכנון ציוד לא סטנדרטי מתחשב בעיקר בריכוז מתח. וסוגו, המורכבות של שיטת הערכת הלחץ, אי-הומוגניות חומרית, גורמים גיאומטריים, פגמים במפרקים המולחמים וגורמים אחרים.
 • (2) בעיצוב ציוד לא סטנדרטי, קודם כל, בבחירת חלקים סטנדרטיים, נסה להשתמש בחלקים מוגמרים, על מנת להפחית ביעילות את עלות המוצרים הלא סטנדרטיים בצריכת חומרי גלם, עלויות ניהול, תשואה. וכן הלאה. השימוש בחלקים מוגמרים יכול גם לאפשר לציוד להיות אמינות טובה יותר לאחר שיצאו לשוק, להאריך את מחזור התכנון והייצור של הציוד ולשפר את יעילות התכנון. שנית, עיצוב הציוד הלא סטנדרטי חייב ללמוד היטב גם את הפתרונות הטכניים של הציוד על בסיס סיפוק תנאי עיצוב התהליך, ולקבוע את הציוד המתקדם, הסביר והיציב שאינו סטנדרטי. ציוד סטנדרטי, עלינו לעקוב גם אחר תפיסת העיצוב ההומנית, ולמדוד שוב ושוב אם השימוש בציוד עומד בהרגלי העובדים ולשים לב יותר לפרטים.
 • (3) בעת תכנון ציוד לא סטנדרטי, בנוסף לשקול האם התכנון עומד בדרישות הלקוח והייצור, הוא גם נשקל אם מבנה הציוד הלא סטנדרטי סביר, בטוח ויציב, קל לייצור, והתקנה ותחזוקה. . על המעצבים ליישם בקפדנות את המפרט הסטנדרטי הרלוונטי, להבין באופן מקיף את דרישות התהליך, הפרמטרים הפיזיים והפונקציות של ציוד לא סטנדרטי, וכן לערוך השוואות מרובות כדי לקבוע את הפתרון הטוב ביותר. מצד שני, על המעצבים לשים לב לרציונליות של עיצוב חלקי ציוד לא סטנדרטיים. בעת התכנון יש לבדוק האם החלקים עומדים בדרישות הקשיחות, החוזק וכו ', וכן לבחור באופן סביר את החומרים, סוגי ההתאמה ושיטות העיבוד של החלקים. .
 • (4) סטנדרטיזציה בעבודת העיצוב היא תנאי מוסדי לקידום התפתחות חלקה של עבודות העיצוב ולהקל על הכנסת וקליטת טכנולוגיה זרה מתקדמת. איכות עבודת העיצוב קשורה ישירות לרמת ואיכות הציוד הלא סטנדרטי. עבודות תכנון סטנדרטיות צריכות לפתח תהליך תכנון קפדני, להדגים באופן שיטתי פתרונות טכניים, רישומי תכנון ובנייה, לבחון את ביצועי התהליך והתקינה. בתקינה של רישומים ומסמכי תכנון יש לבדוק האם הם תואמים לתקנות הלאומיות הרלוונטיות. בדוק היטב את המונחים כגון שמות עצם, מונחים, סמלים, פורמטים, פורמטים, שמות, קודים וכו ', ויישם את הסטנדרטים והנורמות הרלוונטיים של עבודת העיצוב.

כדי לתכנן ציוד לא סטנדרטי, עלינו לשקול לא רק את התהליך ואת הסוגיות הטכניות, אלא גם לתת עדיפות להשפעותיו ויתרונותיו, ולהשתמש בהם כקריטריונים העיקריים לשיפוט ההצלחה של ציוד לא סטנדרטי. ציוד לא סטנדרטי צריך להיות מתוכנן לתחזוקה קלה ולעיבוד נוח. 

בעת תכנון, שקול את בעיית העיבוד. לדוגמה, נסה לא לקדוח חורים על פני הקשת העגולה. אם עליך לקדוח, עברו במרכז או קדחו קודם כל את החור. . חלקי וחלקי המוצרים המיועדים לציוד לא סטנדרטי נחקרים בשוק, והחלקים משמשים ככל האפשר על מנת להקל על התחזוקה והחלפה.

קישור למאמר זה:  כיצד לתכנן חלקי ציוד אוטומציה מדויקים שאינם סטנדרטיים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


כיצד לתכנן חלקי ציוד אוטומציה מדויקים שאינם סטנדרטייםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.