האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

כיצד מגיבות חברות לעיבוד פלסטיק לטרנספורמציה דיגיטלית?

כיצד מגיבות חברות לעיבוד פלסטיק לטרנספורמציה דיגיטלית?

נזכיר כי בינואר אשתקד, הכלכלה פרחה, המכונות פעלו יום ולילה, והדאגה הגדולה ביותר שלנו הייתה איך למצוא יותר כוח אדם. עם זאת, פחות מ-12 חודשים לאחר מכן, צצו סדרה חדשה לגמרי של סדרי עדיפויות וחששות.

בבית, שולחן המטבח שופץ כדי להתאים ללמידה מרחוק של ילדינו. אנו מזמינים באינטרנט, ממוצרי בית, מצרכים ועד מוצרים אחרים, הכל דרך האינטרנט.

אבל אי אפשר להשוות את השינויים בחיי המשפחה לשינויים במשרד, בסדנת הייצור ובמפעל כולו. אנו מבינים שסביבה כה צפופה תביא לסיכונים בריאותיים. מהמנהל הכללי ועד למפעיל המכונה, אף אחד לא חסין. למדנו איך זה מרגיש לעבוד מהבית. עם זאת, הוא גם מלא באתגרים לשיתוף פעולה של עמיתים, לקוחות וספקים.

לך דיגיטלי

כמו בעבר, מעבדי פלסטיק מתמקדים בציוד וטכנולוגיות חדשות כדי להגביר את מהירות הייצור והקיבולת. אנו מצפים להשתתף שוב בתערוכת הסחר כדי ללמוד ציוד ייצור חדש ומקווים בשקיקה לקבל התקדמות טכנולוגית, שיכולה לאפשר לעסק שלנו להשיג יתרונות תוך מיזוג עם ספקים ארוכי טווח. אבל מה היתרונות בחודשים האחרונים ומה גילינו?

למרות שמעבדי פלסטיק השיגו שיפורים רבים בשנה האחרונה, עדיין אין שימוש בכלים דיגיטליים במידה רבה או מתעלמים מהם לחלוטין. לעולם הדיגיטלי יש יתרונות עצומים והחזר גבוה על ההשקעה, תוך ניצול מלא של האינטראקציה הקולקטיבית והחלקה של שיתוף פעולה מבוסס רשת, מעקב אחר ייצור בזמן אמת של IT-PLC, יישומים עסקיים משולבים ופונקציות מקוונות של פורטל לקוחות B2B.

ברוב המקרים, הכלים הדיגיטליים אינם מנוצלים או מתעלמים לחלוטין.

למרות שתעשיות רבות קיבלו בקלות כלים ושיטות B2B דיגיטליות (עסק לעסק), מעבדי פלסטיק עדיין התמודדו עם פערים רציניים בחודשים האחרונים. למרות ששרשרת האספקה ​​משותקת ולעיתים לא מאוישת, מעבדי פלסטיק המספקים ערכות בדיקה, מסכות, חלקי הנשמה וחלקים אחרים נחשבים לספקי שירות חיוניים וממשיכים לתפקד לאורך כל המגיפה.

במהלך תקופה זו, אנשים רבים למדו שפונקציות התקשורת B2B שכבר היו להם היו מוצפות במהירות על ידי אינספור יכולות ונכשלו במידה רבה. לכן, מיילים רבים משוחזרים למיילים, הודעות טקסט, שיחות טלפון ותהליכים ידניים אינטנסיביים אחרים. התוצאה היא חיבורים לא אמינים, גישה מוגבלת למידע ותגובות מאוחרות.

עבור מעבדי פלסטיק, הסערה היא רק ההתחלה, ו"עסקים כרגיל" כבר לא קיימים. זריזות ותגובתיות הן מילות המפתח החדשות. והישרדות לטווח ארוך תהיה תלויה בקבלת כלים חדשים, רעיונות חדשים ושיטות עסקיות התומכות בפרדיגמה החדשה הזו. אנחנו חיים בעולם דיגיטלי. עידן הגיליונות האלקטרוניים, לוחות הזמנים מבוססי הנייר, המלאי, פגישות פנים אל פנים ועוד שיטות עבודה לא יעילות עסקיות לעסקים עומד לחלוף. מעבדי פלסטיק שמשקיעים בטכנולוגיות IT-Web חדשות יבלטו מהמתחרים.

בנוסף להבאת שיתוף פעולה פנימי ויתרונות תפעוליים לחברה, הפגנת יכולות ומחויבויות דיגיטליות תהפוך גם לגורם המבדיל העיקרי בעיני הלקוחות. למעשה, עבור יצרנים רבים שמעריכים ספקים, זה לא יותר מאשר משנה משחק. לקוחות מזהים את הערך של תקשורת, חיבורים אמינים וגישה מקוונת למידע בזמן אמת מרצפת החנות.

כיצד מגיבות חברות לעיבוד פלסטיק לטרנספורמציה דיגיטלית?

לכן, אם העניין שלכם בעידן הדיגיטלי מוגבל לטלפון הנייד שבכיסכם, זה הזמן לעלות מדרגה. הנה כמה שיקולים שיכולים לעזור לחברה שלך להצליח:

•עבודה מרחוק: למשרד הביתי יש את היתרונות שלו הן עבור העובדים והן עבור החברה. בניגוד לציפיות, מחקרים מראים שעבודה מהבית יכולה להגביר את הפרודוקטיביות. בממוצע, עובדים מרוחקים עובדים 1.5 ימים יותר בחודש מעובדי משרד. עוד שלושה שבועות נוספו לשנה. מנקודת מבט של החברה, אסטרטגיית עבודה זריזה זו יכולה לשפר את שביעות רצון העובדים, להפחית את תחלופת העובדים והיעדרויות לא מתוכננות, ולהפחית פגישות מבוזבזות, בזבוז זמן והוצאות הקשורות לשטח משרד מיותר.

יצירת סביבת עבודה מרוחקת לא חייבת להיות מסובכת או יקרה. עם זאת, זה דורש תשתית IT נאותה. ארכיטקטורת מערכת עסקית משולבת מבוססת אינטרנט אמינה תספק גישה מקיפה למידע בזמן אמת.

למרות שלא כל עבודה מתאימה לבית, היא אידיאלית עבור מחלקות חזית רבות. לדוגמה, גישה לאינטרנט מאפשרת לכל צוות שירות הלקוחות והנהלת חשבונות לעבור למקום מרוחק. בנוסף, מכירות, שיווק, רכש ומשאבי אנוש מועמדים גם למשרדים מרוחקים. בנוסף, כל המערכות הפנימיות (כגון הזנת הזמנות, תכנון וניטור ייצור, ניהול מלאי, רכש, חשבוניות והנהלת חשבונות) צריכות להיות נגישות מרחוק.

באופן דומה, לוחות מחוונים מאפשרים לבעלי עסקים ומנהלים לגשת מרחוק למגוון רחב של מידע בזמן אמת, לעקוב אחר התקדמות ולנטר את הביצועים. מחוץ למפעל ניתן לגשת ללוח המחוונים על מחשב נייד, טאבלט, טלפון נייד או כל מכשיר חכם. בעת השימוש, הטכנולוגיה יכולה לשמש למודרניזציה של הסדנה – ניתן להציג את לוח המחוונים של הייצור על תצוגת הסדנה הגדולה כדי להציג את תוכנית ייצור המכונה בזמן אמת.

יצירת סביבת עבודה מרוחקת לא חייבת להיות מסובכת או יקרה.

לדברי מומחים, האיום הביולוגי העתידי הוא עדיין אפשרות ממשית. כיצורים חיים, אנו תמיד פגיעים לווירוסים חדשים, לחיידקים אנטיביוטיים ולהתקפות הקשורות לבריאותנו. לכן, בעתיד הנראה לעין, מסכות חובה, בידוד חברתי ועבודה מרחוק צפויים להפוך להליכי הפעלה גלובליים סטנדרטיים. זה הזמן להתחיל לפתח אסטרטגיית תעסוקה מרחוק ארוכת טווח שתוכל לקיים את העסק שלך ולאפשר לך לפעול ביעילות, ללא קשר אם העובדים שלך נמצאים ברחבי אולמות או בין ערים.

• חיפוש ומכירות: במשך זמן מה נעלמו לאט לאט הימים של קפיצה על מטוס או נסיעה לביקור לקוחות פוטנציאליים. נסיעות עסקיות יקרות ועלולות לגרום לנזק פיזי ונפשי לאנשי הקו הקדמי. עם זאת, הגורם הגדול ביותר המוביל למגמה זו הוא היתרונות, הגיוון והזמינות הרחבה של ניהול משאבי הלקוחות העוצמתיים של היום (salesforce.com, Pipedrive וכו') וכלי פגישות שיתופיות.

WebEx, GotoMeeting, Microsoft Teams, Zoom, Facetime וכלי פגישות מבוססי אינטרנט דומים מאפשרים מכירות זולות ואפקטיביות בבית או במשרד. יישומי פגישות וירטואליים אלה תומכים בשיתוף מסך, וידאו ומצגות מרחוק. יחד עם זאת, כל הדוגמאות הפיזיות הנדרשות ניתנות בקלות למסירה ללקוחות פוטנציאליים על ידי שליחים לפני הפגישה.

ניתן לשלוח הצעות מחיר למייל באופן מיידי ו/או להציג באזור הלקוחות של האתר שלך. כמו כן, הצעות מחיר אלו יכולות להיות מובנות ולבצע אוטומטית בתוכנה עסקית פנימית כדי לזרז את זמן האספקה. הצעת מחיר אוטומטית יכולה לשפר את היעילות ולאפשר לצוות המכירות שלך לשלוח יותר הצעות מחיר מדי שבוע, ובכך להשיג יותר הזמנות.

• הזמנות מלאי בניהול ספקים; תארו לעצמכם שאם ללקוחות שלכם יש מלאי משלוחים ואתם שומרים על מלאי שמוכן למשלוח, לא תהיו כל כך פגיעים בחודשים האחרונים! שקול לשדרג את האתר כדי לתמוך בפונקציית משלוח B2B. סוג זה של פונקציונליות מאפשר ללקוחות ליצור דוחות שימוש עבור מלאי קונסיגנציה ולהפיק חשבוניות אוטומטית במערכת הפנימית.

ניתן לשלב פונקציות אלו ופונקציות נלוות באופן מלא במערכת הפנימית של הספק או המעבד הפלסטי. ביקור באזור B2B של האתר שלך מאפשר ללקוחות לבצע הזמנות ישירות על סמך מספר שבועות השימוש המחושב לפי הצריכה ההיסטורית שלהם. תארו לעצמכם את ההשפעה שתהיה לקשר הזה על נאמנות הלקוחות.

•מעקב הזמנות מקוון: הסביבה הדיגיטלית מאפשרת לעובדים לאשר את עצמם לשרת את עצמם בנסיבות מסוימות, כך שהעובדים יוכלו להתמקד בתחומי הליבה של העסק. כולנו ביצענו הזמנה מקוונת וחיכינו בקוצר רוח לבואה. נכנסנו לאתר UPS או FedEx, הכנסנו את מספר המעקב וצפינו בהתקדמות במהלך תהליך המימוש והמשלוח. מהזנת הזמנות ועד לתכנון, ייצור, הובלה, משלוח וחשבונית, התהליך לא רק מאפשר ללקוחות לבצע הזמנות אונליין, אלא גם לעקוב אחר סטטוס העבודה הנתונה בכל שלב. מעקב מקוון נוח מאוד ללקוחות וחוסך זמן בטלפון למעקב אחר מצב ההזמנה.

מתן גישה לסטטוס הזמנה ללקוחות לפי דרישה אינו יקר או מסובך במיוחד. עם זאת, כדי שתהליך זה יעבוד כראוי, הוא אכן דורש אינטגרציה חלקה ואמינה של אתרי B2B עם מערכות עסקיות פנימיות.

• מעקב אחר בעיות: כמו מעקב אחר הזמנות מקוון, מעקב אחר בעיות הוא יתרון נוסף של אתר אינטרנט ממוקד עסק. ספק ללקוחות דרך לעקוב אחר דיווחי בעיות במכירת כרטיסים, מה שיכול להפחית את השיחות למרכז השירות. ניתן לקשר מערכות כרטוס רבות למערכות פנימיות כדי להפיק דוחות בעיות, לעקוב אחר אמצעי אבטחת איכות (QA) שיש ליישם ולהגיב במהירות. התהליך גם מפיץ מידע על בדיקת איכות הייצור כדי לפתור בעיות.

מערכת תמיכת הלקוחות זמינה באינטרנט ויכולה לפתור בעיות במהירות בצורה יעילה ומאורגנת. למידע נוסף על תהליך בדיקת האיכות הנוכחי שלך. האם בעיות לא פתורות ייפלו לתוך הסדקים? האם הלקוחות מתלוננים על העלייה? האם התהליך אוטומטי וניתן להשתמש בו באינטרנט?

• לארגן צוות ייצור: לפני המגיפה, מעבדי פלסטיק רבים התמודדו עם מחסור מתמשך בצוות ייצור מוסמך. כדי להחמיר את המצב, עובדים מנוסים בודדו, מה שהגביל עוד יותר את מספר המתכנתים, מפעילי המכונות, המתזמנים ומשאבים דומים הזמינים.

תיאום משמרות וזימון מפעילים מצריך תזמון גמיש, במיוחד בזמנים אלו. השימוש בכלים מבוססי אינטרנט לזיהוי וסידור כוח אדם על סמך כישוריהם וצרכי ​​הייצור שלהם חיוני לחברות. קח צעד אחורה ותראה איך זה נעשה. מהו התהליך הנוכחי שלך לקביעת מפעילי ביקוש ושיגור?

עידן עסקים חדש

בעת תדלוק ציוד וחזרה לעבודה, הרעיונות שלך עשויים להתכלה על ידי בטיחות העובדים, תזרים מזומנים, ייצור, חישוב מחדש של תחזיות וכו'. עם זאת, כדאי גם להקדיש זמן למחשבה מתי, איפה ואיך להתחיל לנצל את היתרונות של היום כלים דיגיטליים.

למרות שרוב התעשיות אימצו את העידן הדיגיטלי, מעבדי פלסטיק רבים התקדמו איטית באימוץ הכלים, הפרקטיקות והמתודולוגיות שלהם. האתגר מתחיל במערכת עסקית משולבת שיש לה אלמנטים מרכזיים של אינטגרציה (כגון ארכיטקטורה מבוססת אינטרנט ופונקציות B2B מובנות).

כבני אדם, כחברה או כארגונים, כולנו רואים בבירור עד כמה אנו פגיעים בשנת 2020. ללא תקשורת דיגיטלית של תהליכים עסקיים ויכולות מרוחקות, מעבדי פלסטיק שדבקים בשיטות המסורתיות נמצאים בנחיתות בתכנון ויצירת הזמנות קריטיות ואספקה מוצרים ללקוחות. הנוף העסקי משתנה, ומעבדי פלסטיק הבקיאים בטכנולוגיה דיגיטלית יהיו מוכשרים ביותר להשיג את היתרון שלו.

קישור למאמר זה: כיצד מגיבות חברות לעיבוד פלסטיק לטרנספורמציה דיגיטלית?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


כיצד מגיבות חברות לעיבוד פלסטיק לטרנספורמציה דיגיטלית?דיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.