האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

כיצד מהנדסים מתכננים חלקים הדורשים טיפול בחום?

כיצד מהנדסים מתכננים חלקים הדורשים טיפול בחום?

כיצד מהנדסים מתכננים חלקים הדורשים טיפול בחום?


כמהנדס תכנון מכני, בעת תכנון חלקים הדורשים טיפול בחום, יש צורך לבטל את לחץ היציקה של החומר ולשפר את ביצועי החיתוך, קשיחות ועמידות ללבוש של החלק. דרישות הטיפול בחום ברוב החלקים מתוכננות סביב שלושת ההיבטים העיקריים לעיל. להלן נציג בפירוט את השיטה למהנדסים לתכנן חלקים הדורשים טיפול בחום.

כיצד מהנדסים מתכננים חלקים הדורשים טיפול בחום?
חלקי תכנון הדורשים טיפול בחום

1. חישול

אחרי שמסר את הליהוק, הדבר הראשון שעלינו לעשות הוא חישול. מטרת החישול היא ביטול המתח הפנימי השיורי של היציקה ושיפור ביצועי החיתוך של החלק. כמובן שחלק מהיצרנים אינם מבצעים חישול כאן. על מנת לחסוך בעלויות, לעיתים קרובות הם מאריכים את זמן הקירור של היציקה כדי להסיר חלק מהמתח הפנימי. זה נחשב גם כדרך ספקולטיבית, אך על פי השיטה הרגילה יש לחסל את החלקים הגסים לאחר היציקה.

2. הזן את תהליך העיבוד המחוספס של החלק

המחוספס תהליך עיבוד שבבי לחלק אין דרישות קפדניות מדי לגבי גודל החלק, ולכן המפעל משתמש בחיתוך בנפח גדול. במהלך החיתוך בנפח גדול, ההשפעה של חותך הטחינה על החלק משמשת ליצירת מידה מסוימת של רטט. תהליך של שחרור מתח, אך זהו גם תהליך של יצירת מתח מחדש, הכפפת החלק לחישול משני.

3. טיפול חישול שני

מטרתו היא גם לייצב את מבנה החומר, לשפר את ביצועי החיתוך ולהסיר את הלחץ הפנימי של החלק, מכיוון שעלינו להבטיח כי סובלנות הגודל והצורה של החלק לאחר העיבוד הם יציבים, ולא משתנים כל הזמן עם הזמן. בתהליך בפועל בתהליך הדיוק הממדי וסבילות הצורה והמיקום של החלקים המעובדים אכן משתנים. זו אחת הסיבות לכך שכלי עבודה מכונת דיוק גבוהים בארצנו הם תמיד גרועים, ואפילו אחת הסיבות החשובות ביותר. היציבות גרועה מדי.

4. חלקים מוגמרים למחצה

מכיוון שעיבוד הגימור למחצה של החלק הוא כבר תהליך עיבוד שבבי עם כמות קטנה של חיתוך, תהליך העיבוד בדרך כלל אינו מייצר מתח עיבוד מוגזם, אך אם הדיוק הממדי של החלק גבוה וסבילות הצורה והמיקום קפדניות , אנו עדיין בחום מומלץ לסיים את החלק לאחר שעזבנו אותו לתקופת זמן, כך שהחלק יוכל לשחרר חלק מהלחץ במצב טבעי כדי להבטיח כי המוצר המוגמר הסופי יציב. אנשים רבים לא שקלו תהליך זה, ומסדרים את טכנולוגיית עיבוד החלקים באופן לולאה אחר לולאה. זה נראה יעיל מאוד, אך למעשה האיכות אינה מובטחת היטב.

5. תהליך גימור חלקים

לאחר שהוצב לתקופה מסוימת, החומר של החלק הפך יציב יחסית, ונראה שהוא בודק את רמת המפעיל בשלב הגימור. במקרים רבים, דיוק הגימור לא נובע בדיוק מדיוק cnc עיבוד מכונה, זה עשוי להגיע משיטת ההידוק שלך, במיוחד עבור חלקים שאינם חזקים וקשיחים במיוחד, שים לב במיוחד בעת הידוק, אל תשתמש בכוח מת כדי לדחוס את החומר. לאחר עיוות העבודה, תשחרר אותה לאחר עיבוד החומר. כשהוא מהודק, החומר יצליח לחזור למצבו המקורי באופן מיידי, ודיוק העיבוד ישתנה בשלב זה. לכן, כוח ההידוק חשוב במיוחד בתהליך הגימור.

קישור למאמר זה: כיצד מהנדסים מתכננים חלקים הדורשים טיפול בחום?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


כיצד מהנדסים מתכננים חלקים הדורשים טיפול בחום?PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.