האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

כיצד מחושבת עלות חיתוך בלייזר?

כיצד מחושבת עלות חיתוך בלייזר?

כי חיתוך לייזר מכונות יקרות יחסית, בדרך כלל חברות רבות אינן צריכות להשתמש חיתוך לייזר מכונות לעתים קרובות. לעתים קרובות הם בוחרים לשלוח את המוצרים שלהם לחברות שיש להם חיתוך לייזר עיבוד לעיבוד. אז זה כרוך בבעיית עלות עיבוד? אז איך מחשבים את העלות של חיתוך לייזר? 

כיצד מחושבת עלות חיתוך בלייזר?

כיום, אין תקן אחיד לעלויות עיבוד חיתוך בלייזר. חישוב עלויות העיבוד הוא כאב ראש. אם היצרן מצטט ישירות, אני תמיד מרגיש שזה גבוה ואני לא שש לשלם. תן לי לחשב את זה לבד. מידה של סטנדרט, כי אני לא יודע אם המחיר הזה הוא המחיר האמיתי, ולאור בעיה זו אלמד אתכם סט שיטות מפורטות לחישוב עלות חיתוך בלייזר. זה עוזר. תוכלו גם לדעת מה יקר יותר לרכוש מכונת חיתוך בלייזר לעיבוד עצמי מאשר לעיבוד חיצוני, והאם יש צורך לחברה שלכם לרכוש מכונת חיתוך בלייזר. 

1. שיטת חישוב 1: עמלת עיבוד חיתוך בלייזר מחושבת לפי הקשר המרובה

בעת חישוב העלות, חברות רבות מציינות את המחיר לפי אורך קו החיתוך. לוחות פלדת פחמן הם בדרך כלל פי 1.5 מעובי הצלחת למטר, מה שאומר שדמי החיתוך למטר של לוחות פלדת פחמן בגודל 4 מ"מ = 4*1.5=6 RMB/מטר. להלן שיטת החישוב המפורטת:  

מחיר חיתוך 1 מטר = עובי החומר לחיתוך × 1.5 (המחיר אינו כולל את עלות החומר והלקוח לוקח את החומר לעיבוד)  

לדוגמה:

 • – המחיר של חיתוך לייזר 1 מטר של לוח פלדה דל פחמן 6 מ"מ הוא: 6 (עובי צלחת)×1.5=9 RMB/מטר;  
 • – המחיר של חיתוך לייזר פלדת פחמן דלת 8 מ"מ 1 מטר הוא: 8 (עובי צלחת)×1.5=12 RMB/מטר;  
 • – המחיר של חיתוך לייזר פלדת פחמן דלת 10 מ"מ 1 מטר הוא: 10 (עובי צלחת)×1.5=15 RMB/מטר;  
 • – לפי נוסחה זו, נוכל לראות את המחיר למטר של לוחות חיתוך בעוביים שונים. 

המחיר של נירוסטה שונה מאלה הרגילות. המחיר למטר של פלדת אל חלד הוא בדרך כלל פי 2.5 מעובי הפלטה, והמחיר למטר של פלטת אלומיניום הוא בדרך כלל פי 4 מעובי הפלטה. יחד עם זאת, אם יש לחתוך חור באמצע הצלחת, יגבו דמי ניקוב. עלות הניקוב נעה בדרך כלל בין 0.4-2 RMB בהתאם לעובי הצלחת. כמובן שלמחיר הספציפי יש קשר רב לגודל נפח העיבוד, לצורת החלקים (לא ניתן לחשב את כל החורים הקטנים לפי מספר המטרים), האם הוא כולל הובלה, האם הוא מעובד עם חומרים , וכו. 

2. שיטת חישוב 1: עיבוד חיתוך בלייזר נקבע לפי שעה ויש הבדלים באזורים.

בדרך כלל, זה נע בין 400-1000 RMB לשעה, וההבדלים האזוריים גדולים יחסית. חפיי וג'ג'יאנג זולים יותר, בייג'ינג, שנגחאי, צ'ונגצ'ינג ומקומות נוספים יקרים יותר יחסית. זה בבירור שונה מהאזור שלך, כי המחיר של מתכת החומרים באזור שונים, ועלות העבודה שונה, ולכן הצעת המחיר תהיה שונה, אבל תנודת המחיר היא בהחלט בטווח הזה, אבל היא חורגת מהטווח הזה. 

שתי שיטות החישוב הנ"ל שלמות יחסית כיום, ולמפעל הכללי או למפעל העיבוד יהיו כמה תנודות, וימדדו אוטומטית לפי הכמות. אני מאמין שזה יעזור לכולם.

קישור למאמר זה:כיצד מחושבת עלות חיתוך בלייזר?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


כיצד מחושבת עלות חיתוך בלייזר?PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.