האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

כיצד מייצרים רכיבי מטוסים מודפסים בתלת מימד

כיצד מייצרים רכיבי מטוסים מודפסים בתלת מימד

כיצד מייצרים רכיבי מטוסים מודפסים בתלת מימד

רוב החלקים המודפסים בתלת מימד של מטוסים קשורים להנחיית האוויר במידה מסוימת ויש להם גיאומטריות פנימיות מורכבות כגון להבים, תעלות אוויר ותריסים. מכיוון שהאוויר המונחה בדרך כלל עולה על 3 מעלות צלזיוס, שיטות עיצוב מבוססות משטח הן חיוניות.

המהנדס של בום, ביירון יאנג, הסביר: "אם אוויר שזז במהירות נוגע בו, יהיה אכפת לנו מהמשטח מנקודת המבט של יעילות וביצועים. לכן, בעת תכנון החלקים הללו, אנו בדרך כלל מתחילים בקווי מתאר אווירודינמיים ואז חותמים. , שיוף ועיבוי המשטח ליצירת החלק המוצק עצמו. החלק האחרון מורכב מאוד – מה שאומר שהם בהחלט צריכים להיות מיוצרים בהדפסת תלת מימד".

גיאומטריית ההסטה הייחודית של החברה תוכננה תוך התחשבות בהפחתת משקל מתכת או שיש להשתמש ביציקות, הרעיון הזה פשוט לא בר ביצוע. באופן זה, הקירות של רכיבים רבים דקים מאוד, בסדר גודל של 0.02 אינץ' או 750 מיקרון.

ג'ין מילר, מהנדס יישומים ב-VELO, אמר שמערכת הציפוי ללא מגע של ספיר מאפשרת יחס רוחב-גובה אפשרי: "מכיוון שהטכנולוגיה שלנו מספקת את היכולת להדפיס יחסי רוחב-גובה מאוד גבוהים בעיצוב הזה, אין צורך ביותר מדי כדי לשפר את הפנימיות חוזק המבנה, נוכל להצמיח את להבי הצינור הללו גבוה מאוד מבלי להיות מופרע על ידי מכונת הציפוי."

החלקים המודפסים בתלת מימד עשויים מטיטניום, שהוא המוצר העיקרי של תעשיית התעופה והחלל וידוע בחוזקו הגבוה ובעמידותו בטמפרטורות גבוהות. למרבה הצער, טיטניום יכול להפוך לשביר ולהיסדק בקלות כאשר הוא מתקרר מהר מדי. על פי הדיווחים, זה המקום שבו פונקציות בקרת התהליך המתקדמות של Sapphire מועילות, שכן המכונה יכולה לבדוק אוטומטית פרמטרים מרכזיים כמו יישור לייזר, יציבות קרן ואיכות מיטת אבקה בינונית.

לאחר ההדפסה, הודות לטכנולוגיית ההדפסה התלת מימדית SupportFree של Sapphire, ניתן לנסר את החלקים מהתבנית והעיבוד לאחר העיבוד קל יחסית. מרווחים ותעלות קטנים אינם נתמכים לחלוטין, בעוד חורים גדולים יותר דורשים פעולה ידנית מינימלית עם מברג או גלגל שחיקה. בסך הכל, המכניקה של החלקים השקיעה רק 3 דקות בעיבוד שלאחר כל חלק. גימור פני השטח הממוצע בפרופילר הוא כ-30 RA, שבום מרוצה עד כה.

לבסוף, טיפול בחום ולחיצה איזוסטטית חמה מבוצעים על הרכיבים כדי להגדיל את חיי העייפות שלהם – זה חשוב במיוחד עבור רכיבי טיסה מכיוון שיש להם אפקט הורדה תחת עומס מחזורי קבוע.

יאנגר סיכם: "טיסה על-פרסונית מציגה תופעות רבות ושונות והיא לחץ שלא נראה בדרך כלל בטיסות מסורתיות. הכוח העיקרי המופעל הוא בדרך כלל לא מעומס הלחץ שהורס את מחסום הקול. במקרים רבים, זה נגרם מהלחץ הנגרם מהמבנה הכללי של המטוס שמתכופף סביב החלקים שלך."

רכיבים חיוניים לטיסה בתעשיית ההדפסה התלת מימדית

בשנים האחרונות, הדפסת תלת מימד של רכיבי תעופה וחלל מרכזיים עומדת בקצב ההתפתחות של טכנולוגיית ייצור תוסף. חברת התעופה והחלל Honeywell Aerospace קיבלה לאחרונה את ההסמכה של מינהל התעופה הפדרלי (FAA) עבור רכיב המנוע הראשון שלה מודפס בתלת-ממד קריטי לטיסה. המספר 3/3 מֵסַב הדיור הוא המרכיב המבני העיקרי של מנוע הטורבו-מאן ATF3-6, אשר מגולם במטוס הסיור הימי דאסו פלקון 20G.

במקום אחר, מינהל האווירונאוטיקה והחלל הלאומי (NASA) הכריז לאחרונה על השלמת מוצלחת של 23 מבחני חום עבור שני רכיבי מנועי תעופה וחלל חשובים מודפסים בתלת-ממד. החלקים הבעייתיים הם תא הבעירה מסגסוגת נחושת וזרבובית סגסוגת העל מברזל ניקל שפותחה במיוחד.

קישור למאמר זה:כיצד מייצרים רכיבי מטוסים מודפסים בתלת מימד

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


כיצד מייצרים רכיבי מטוסים מודפסים בתלת מימדדיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.