האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

כיצד ניתן למנוע פגמים בתהליך הריתוך?

כיצד ניתן למנוע פגמים בתהליך הריתוך?

עם התפתחות המדע והטכנולוגיה, יותר ויותר טכנולוגיות ריתוך חדשות, ציוד ריתוך ותהליכי ריתוך מתקדמים מומצאים ללא הרף ומשמשים אנשים. טכנולוגיית הריתוך הפכה לנפט, כימיקלים, חשמל, מתכות, תחבורה, אלקטרוניקה, הגנה לאומית ושימוש אזרחי. כשיטה החשובה והבסיסית ביותר לעיבוד מתכת בכל תחומי החיים, ריתוך נמצא בשימוש נרחב בתהליך ייצור ותיקון מנגנונים וציוד מבני. לריתוך יש יתרונות מוכרים ובדרך כלל מחליף חיבורי יציקה ו לְטִישָׁהס. יתרונות אלו מגדילים את האפשרות להפחית את צריכת היין ממתכת, להפחית את עוצמת העבודה, לפשט את מבנה הציוד ולקצר את מחזור הייצור, להרחיב מאוד את יכולת המיכון של פעולות תהליך הריתוך ולפתוח סיכוי טוב לאוטומציה.

למעשה, תהליך הריתוך הוא תהליך מורכב אקראי, וגם תנאי העבודה גרועים מאוד. במקרה זה, קשה להשיג שליטה אוטומטית בתהליך הריתוך באמצעות שיטות ריתוך מסורתיות. בשל התפתחות טכניקות בקרה מודרניות, כגון טכנולוגיית חיישנים, אלקטרוניקה הופעת הטכנולוגיה וטכנולוגיית בקרת המחשב יכולה לממש תיקון אוטומטי של סטיות בתהליך הריתוך ולגרום לתהליך ריתוך מורכב להתקדם באופן אוטומטי לפי תוכנית שנקבעה מראש.

1. ריתוך בלייזר

ריתוך בלייזר היא טכנולוגיה חדשה שפותחה בשנים האחרונות. הוא משתמש בלייזר בעל צפיפות אנרגיה גבוהה כמקור חום כדי להמיס את המתכת ליצירת מפרק ריתוך. כלומר, לייזר ממוקד בצפיפות הספק גבוהה (10*-10W/a2) על מתכת הריתוך, דרך האינטראקציה של הקרן והחומר לריתוך, אנרגיית האור נאספת על ידי החומר, ולבסוף מומרת ל אנרגיית חום, משיטת הריתוך המיוחדת הממיסה את חומר המתכת

2. ריתוך נפץ

ריתוך נפץ היא שיטה לריתוך בין מתכות עם חומרי נפץ כאנרגיה. שיטה זו משתמשת בגל ההלם כאשר חומרי הנפץ מתפוצצים כדי להפוך את כל הריתוכים לנתונים לזעזועים במהירות גבוהה, כך שהם משולבים בתהליך מתכתי קצר מאוד, ואין ממשק. או שיש רק כמות קטנה של עשן, אין אזור מושפע חום, ריתוך פאזה, ריתוך פיצוץ מתאים למגוון רחב של שילובי חומרים, בעל חיבור טוב ותכונות מכניות, והוא משמש בעיקר לייצור חומרים מרוכבים ממתכת ו חיבור של מתכות שונות בהנדסה

3. אולטרסאונד

ריתוך אולטראסוני היא שיטת ריתוך מיוחדת המשתמשת באנרגיית הרטט המכנית של הקצב האולטראסוני (מעל 16kH) כדי לחבר מתכות זהות או שונות. במהלך ריתוך קולי, אנרגיית חום בטמפרטורה גבוהה אינה מוזנת לחומר העבודה, אלא אנרגיית הרטט האלסטית מומרת בלחץ סטטי. להרעיד את חומר העבודה כדי לשלב את חומרי העבודה. סוג זה של קשר בין המפרקים ללא כימיקלים נקרא ריתוך במצב מוצק.

כיצד ניתן למנוע פגמים בתהליך הריתוך?

כיצד ניתן למנוע פגמים בתהליך הריתוך?

נקבוביות מתרחשת בריתוך כאשר מזהמים או גזים נכנסים לבריכה המותכת. ריתוכים לא טהורים אלה נקראים לעתים קרובות חללים. הנקבוביות בריתוך הבסיסי חלשות, והריתוך המלא בקצף אינו עומד במפרט. חשוב מכך, זה יכול לגרום לחלק מפרויקט להיות שביר ולקריס במקרים מסוימים. אם אתה מוצא את זיהומי הריתוך שלך יש לעבד מחדש באופן מיידי. אלו הם 4 טיפים למניעת חורים בריתוך ולחסוך לעצמך זמן וכסף כדי לבצע מחדש פרויקט.

1. שמרו על ניקיון

לפני הכנת פני השטח של החומר לריתוך, זה יכול להתגלות כחשוב כמו ריתוך נקי של הריתוך עצמו. לאחר הפקת האפקט, אם לא מקפידים על ניקוי זה מוביל לזיהום פני השטח ולנקבוביות. זה בתורו יכול להוביל לריתוכים גרועים עם תכונות מכניות גרועות, הדורשות עיבוד מחדש או החלפה על חשבון זמן וכסף. על מנת למנוע את הדאגה לזיהום באזור הריתוך ולהבטיח ריתוכים באיכות גבוהה, ניתן לפתח מגבונים. נוזל הניקוי המרוכז של מגבונים לחים יכול להסיר בקלות שמן סיכה של נוזל חיתוך, שמן, דיו, שומן וכמה דבקים.

2. בדוק את זרימת האוויר שלך

עקוב אחר הגנת גז מהזרימה שלך. ככל שזרימת האוויר חזקה יותר, כך האוויר מופרע יותר. זה יכול לגרום למזהמים להתערבב עם הבריכה המותכת, ולהוביל לריתוכים לא טהורים. למרות שקצב הזרימה יכול להשתנות, חשוב לבחור את קצב הזרימה הנכון עבור כל יישום. פעולה זו יכולה לשפר את היעילות ולהבטיח איכות ריתוך. אם אינך יודע מהו קצב הזרימה הנכון, עליך להתייעץ עם ספק הגז שלך.

3. בדוק את הציוד שלך

עם הזמן, הצינור עלול לדלוף או שהקו עלול לגעת או להתבלות. בדיקת כל החיבורים בקשת בולטת תעזור להבטיח שתקבל את הזרימה המדויקת של מגן הגז שלך. בדוק את קצה לפיד הריתוך כדי לתת לך קצה נקי, לפעמים הקצה עלול להיסתם, מה שיוביל בסופו של דבר לזיהומים בריתך. בדוק את המתח של גלגלת ההנעה או הרכזת המתפתלת. מתח ירוד יגרום לביצועי הזנת חוט גרועים.

4. תנאי עבודה

בחנות הריתוך יהיה חם מאוד, אבל כדאי לפתוח את הדלת ולתת לבריזה לחשוב פעמיים. עליך לפקח על מקום העבודה שלך שבו זרמי אוויר או מים חזקים עלולים להשפיע על הבריכה המותכת או על הגנת הגז. ראה את המתח/אורך הקשת שלך. האקדח הרחוק הוא מחלק הריתוך, יותר אוויר וגז יחדרו לתוך הבריכה המותכת ויגרמו להיווצרות קצף שהופך את הריתוך לחלש יותר.

קישור למאמר זה: כיצד ניתן למנוע פגמים בתהליך הריתוך? 

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


כיצד ניתן למנוע פגמים בתהליך הריתוך?דיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.