האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

כיצד ניתן לפתור בחוכמה את בעיית החמצון בצד האחורי של ריתוך צינורות נירוסטה?

כיצד ניתן לפתור בחוכמה את בעיית החמצון בצד האחורי של ריתוך צינורות נירוסטה?

בעת ריתוך צינורות נירוסטה בבנייה פטרוכימית, פני השטח של חרוז הריתוך והאזור המושפע מחום מועדים לחמצון ושינוי צבע. על מנת להבטיח את עמידות בפני קורוזיה של נירוסטה, הריתוך כבוש ופסיבי לאחר הריתוך ליצירת שכבה צפופה על פני השטח. עם זאת, לרוב לא ניתן לכבוש ולהפסיק את הקיר הפנימי של צינור הנירוסטה, מה שמפחית ברצינות את עמידות הקורוזיה של הקיר הפנימי של צינור הנירוסטה. עם זאת, תהליך הריתוך הכללי ואמצעי הבנייה מתקשים להבטיח את איכות הריתוך של החרוז האחורי והאזור המושפע מחום (ראה איור 1 ואיור 2), ולכן יש לשפר את תהליך הריתוך ולנקוט באמצעים למניעת גב משטח מחמצון ושינוי צבע.

1. ניתוח הגורמים לחמצון קל על גב ומשטח ריתוך צינורות נירוסטה

1) כאשר החלק האחורי מלא בארגון, קשה לנקז את האוויר לחלוטין בתנועת מערבולת בצינור. גם אם זמן ההחלפה הוארך, תכולת החמצן יכולה להגיע ל <0.01% (חלק נפח) כאשר הפה הפנימי אטום במלואו, אך המדרון נפתח. לאחר שהפה יתחיל לרתך, תכולת החמצן תעלה ל -0.05% (חלק נפח) ואף גבוה יותר. תכולת החמצן הגבוהה גורמת בסופו של דבר למשטח האחורי של חרוז הריתוך להתחמצן ולהפוך לכחול או סגול.

2) בבנייה באתר, ריתוכים משתמשים בדרך כלל בלפיד ריתוך קשת ארגון פשוט השורט ופוגע בקשת. לפיד זה גורם לחרוזת הריתוך בטמפרטורה גבוהה לאבד את הגנת הארגון מיד לאחר שבירת הקשת, מה שגורם לחמצון של המפרקים של כל קשת בקלות. דִהוּי.

3) בכל פעם שמתחילים את מפרק הקשת, מכיוון שאוויר נכנס לפתח הפנימי דרך חריץ הריתוך הפתוח, קורה שתכולת החמצן בפתח הפנימי גבוהה יותר בשלב זה, וחרוז הריתוך בטמפרטורה גבוהה קל להיות מקומי מחומצן.

4) בעת מילוי וריתוך של שכבת הכיסוי, זרם הריתוך גדול, כניסת חום הריתוך גדולה, או שהטמפרטורה בין השכבות גבוהה, החלק האחורי של חרוז הריתוך יחמצן וישנה את צבעו.

5) הטוהר הנמוך של גז הארגון ותכולת החמצן הגבוהה יפחיתו את אפקט ההגנה של הריתוך.

6) המוליכות התרמית של נירוסטה ירודה, שהיא 1/3 מזה של הפלדה. לא ניתן לפזר את החום במהלך הריתוך, וכתוצאה מכך טמפרטורות גבוהות יותר בחרוז הריתוך ובאזור המושפע מחום, מה שמקל על התחמצנות.

2. שיטת הריתוך של נירוסטה

הדרך הטובה ביותר לרתך נירוסטה היא ריתוך קשת ארגון DC, ריתוך קשת ידני, הלחמה והלחמה רכה. שלוש השיטות הנ"ל הן שיטות ריתוך נירוסטה נפוצות. לשימוש אזרחי כללי, כגון דלתות וחלונות מנירוסטה, עיטורי נירוסטה וכו ', ניתן להשתמש במכונות ריתוך קשת ארגון DC DC לריתוך.

עם זאת, ריתוך חשמלי ידני של נירוסטה משמש בדרך כלל כאשר נדרש חיבור חשמלי של ארגון למוצרים מבניים בקנה מידה גדול או לריתוך צינורות בקנה מידה גדול.

הלחמה והלחמה משמשים כאשר בסיס החוזק אינו גבוה מדי, והוא משמש כאשר יש לו אפקט איטום, במיוחד הלחמה רכה, כגון פגמים קטנים בריתוך נירוסטה המשמשים לעתים קרובות בתיקונים, או חוסר חוזק של יצירות אמנות מיוחדות בקשו מוצרים.

כיצד ניתן לפתור בחוכמה את בעיית החמצון בצד האחורי של ריתוך צינורות נירוסטה?

1. קודם כל, עלינו לנקות את התפר המרותך, להסיר את השמן, המים וכו ';

2. ארגון הגז המגן צריך להיות טהור, כך שלאפקט הריתוך אין הבדל צבע;

3. צמצם ככל שניתן את הפער בין הריתוכים. ככל שהפער גדול יותר כך האפקט טוב יותר;

4. אם אתה רוצה להשתמש בחוט ריתוך למילוי, חוט הריתוך חייב להיות דק, 0.8 מ"מ זה בסדר;

5. הזרם צריך להיות קטן, קטן ככל האפשר כדי להמיס את חוט הריתוך. זרם הדופק של מכונת הריתוך הקרה הוא פחות מ -20;

6. גם כיצד לבחור מכונת ריתוך קרה ריתוך היא מיוחדת. באופן כללי, נעשה שימוש במכונת ריתוך קרה בצלחת דקה עם סוג דופק אחסון אנרגיה כגון מכונת ריתוך קרה גולמית, והזרם יציב יחסית. למרות שמחירו של מכונת ריתוך קרה כל כך מעט יקר יותר, אפקט הריתוך ברור לכולם.

7. בהתחלה, טכניקת הריתוך לא מספיק מיומנת כדי לייצר את האפקט, אבל תרגול יוצר מושלם, פשוט מתאמן יותר.

3. שיפור תהליך הריתוך

1) החמצן בגז המגן בתוך הפה הוא הגורם העיקרי לחמצון ושינוי צבע של חרוז הריתוך והאזור המושפע מחום, כך שניתן לפתור את בעיית החמצון על ידי הסרת החמצן בגז המגן. לאחר התהליך המשופר, ארגון בטוהר גבוה עם טוהר של 99.999%משמש כגז הריתוך, גז מעורב (5%H2+95%Ar) משמש כגז המגן האחורי והתגובה הכימית של מימן וחמצן גבוה הטמפרטורות משמשות להפחתת תכולת החמצן בצינור.

2) צפיפות הארגון גבוהה מזו של האוויר. בעת החלפת האוויר בצינור יאומץ העיקרון של טעינה נמוכה ופריקה גבוהה, ובמקביל, זמן הטעינה והחלפה יורחב כראוי.

3) השתמש במכונות ריתוך ובתותחי ריתוך קשת בתדירות גבוהה שיש להם את הפונקציות של עליית זרם איטית, הנחתת זרם, אספקת גז מוקדמת ועצירת גז מתעכבת. כאשר רק הקשת מתחילה, הקשת הבוערת משמשת לראשונה לשריפת החמצן בגז המגן, מה שמונע מחמצון של חרוז הריתוך בעת הפעלת הקשת. לאחר שבירת הקשת, הריתוך בטמפרטורה גבוהה עדיין נמצא תחת הגנה יעילה של גז ארגון, המונע את החמצון והשינוי הצבעוני המקומי.

4) הגדל את קוטר הזרבובית ואמץ חרירי של φ10 ~ φ12 מ"מ כדי להגדיל את טווח ההגנה.

5) סרט נייר עם ביצועי איטום טובים משמש לאיטום החריץ, לא נייר.

6) כאשר המפרק הסופי סגור, הפחית את זרימת גז הארגון. עדיף לשמור על קצב הזרימה של גז ארגון ללא שינוי ולפתוח את הפליטה בצד אחד לקבלת אפקט הריתוך הטוב ביותר.

7) בקרת הטמפרטורה בין המעברים והבין שכבות לא תעלה על 60 ℃. במהלך הריתוך קירור צינורות נחושת עטופים במים במחזור משני צידי הריתוך או בד כותנה עטוף סביב שני צידי חרוז הריתוך כדי להתקרר, הפחית את הטמפרטורה הגבוהה של זמן השהייה של חרוז הריתוך.

8) שלוש השכבות הראשונות מרותכות באמצעות ריתוך קשת ארגון עם קלט חום קטן, ובמקביל ממשיכים למלא את הפה הפנימי בהגנה על גז ארגון, ולאחר מכן להשתמש במוט ריתוך לריתוך לאחר שהגיע לעובי מסוים. לא משנה אם מדובר בריתוך קשת ארגון או ריתוך קשת אלקטרודה, הזרם צריך להיות קטן ככל האפשר, ושיטת הקשת של הליכה ישרה או מיקרו-נדנדה מאומצת. ככל שמהירות הריתוך מהירה יותר, כך ייטב ההנחה להבטיח את איכות הריתוך, ובכך להפחית את קלט חום הריתוך ולהימנע מריתוך. טמפרטורת הכביש גבוהה מדי ומחומצנת.

ארבעה. הערות לסיום

בבניית מפעל כימי, לא ניתן לכרות ולצמצם את צינור הנירוסטה לאחר ריתוך, ואסור לחמצן את המשטח הפנימי של חרוז הריתוך במהלך הריתוך. צבע פני השטח של חרוז הריתוך והאזור המושפע מחום חייב להיות לבן כסוף. לאחר ריתוך האמצעים הטכנולוגיים שהוזכרו לעיל בבנייה, התקיימו העיצוב ודרישות הבעלים, והעמידות בפני קורוזיה של צינור הנירוסטה מובטחת.

קישור למאמר זה:כיצד ניתן לפתור בחוכמה את בעיית החמצון בצד האחורי של ריתוך צינורות נירוסטה?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


כיצד ניתן לפתור בחוכמה את בעיית החמצון בצד האחורי של ריתוך צינורות נירוסטה?PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.