האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

כיצד סדנת העיבוד יכולה למנוע איום של פיצוץ אבק מתכת דליק?

כיצד סדנת העיבוד יכולה למנוע איום של פיצוץ אבק מתכת דליק?

האבק הנוצר בתהליך הטחינה הוא בעל פוטנציאל מסוכן, והוא עלול לגרום לאנשים להחליק וליפול, והוא גם עלול לגרום לאבק מתכת דליק להתלקח ולהתפוצץ. כדי להימנע מכך, יצרני מתכת צריכים לחקור ציוד למניעת אסונות הקשורים לאבק.

גם אם מעולם לא גרמתם לשריפה במפעל עקב אבק מתכת בעירה, האם אתם מודעים לחלוטין לסכנות ולהפסדים שעלולים להיות כרוכים באירועים מסוג זה?

לא צריך הרבה כדי להצית אבק מתכת דליק. ללא קשר לסוג, אבק על הרצפה, הציוד, הצינורות, המשטחים, החלקים וחומרי הגלם מהווה סכנה בטיחותית.

למרבה הצער, למרות ההתרחשות התכופה של שריפות ופיצוצים של אבק מתכת דליק, לא קשה לפתור את בעיות הבטיחות התעשייתיות שצריכות להיפתר.

התרחש פיצוץ

במקרה אחד, עובדים במפעל בדרום קליפורניה השתמשו בכלים ידניים כדי להבריק חישוקי אלומיניום. למרות שהעובדים לובשים מסכות N95, אין מערכת אוורור או איסוף אבק בבית המלאכה. אבק אלומיניום למעשה חודר באוויר, מכסה את הפנים והבגדים. לאחר שנים של הצטברות, ספגה החברה פיצוץ אבק אלומיניום, שגרם למספר עובדים להיפצע ולכוויות קשות.

בחברה אחרת, עובד השתמש בשואב אבק בחנות כדי לשאוב מעט מים ביום שישי אחר הצהריים כדי להסיר אבק אלומיניום. העובד הגיע ביום שני בבוקר, פתח את ארובת החנות, והיא התפוצצה. התערובת של מים ואבק אלומיניום מייצרת מימן. ניצוצות מהפעלת המנוע גרמו לפיצוץ.

אלו רק שתי דוגמאות ספציפיות. ישנן שריפות רבות של אבק מתכת דליק המתרחשות מדי יום ברחבי העולם. הם לא דווחו מכיוון שניתן לשלוט בהם ולכבות אותם ללא נוכחות מכבי האש המקומיים.

למעשה, כל אבק בתנאים הנכונים עלול להתלקח ועלול להתפוצץ. סוגים שונים של אבק דורשים נהלי משק בית שונים, ציוד לאיסוף אבק, שיטות אחסון וטיפול. לדוגמה, אבק מתכת בעירה (כגון אלומיניום, מגנזיום וטיטניום) ואבק עץ דורשים ציוד שונה לאיסוף אבק, חומרי כיבוי אש, ונהלים ותקנות ניקוי חדרים, אך שניהם דליקים מאוד.

כיצד סדנת העיבוד יכולה למנוע איום של פיצוץ אבק מתכת דליק?

"אנו משתמשים בקולט אבק רטוב בפעולת הגרנולציה. אנו משתמשים במערכת נפרדת נפרדת להסרת אבק כדי לסמן ולצבוע בבירור הן ברזל והן חומרים מתכתיים שאינם ברזליים. בנוסף, אנו משתמשים גם בטבלת זרימת אוויר כלפי מטה לטחינה. גילוח ו פעולות שחרור בור", אמר טוני וארלה מ- Metal Fab Inc., פורטלנד, אורגון. .

עם הופעתן של טכנולוגיות ייצור חדשות, הגיע גם האתגר של הפחתת האבק. הדפסת תלת מימד משתמשת לרוב במתכות כוח, כגון אלומיניום, טיטניום ומגנזיום, מה שמעלה את הטיפול, האיסוף והבטיחות של אבק מתכת בעירה לרמה חדשה לגמרי, שהיא כבר נושא מורכב מאוד.

שולחן יניקה רטוב כלפי מטה הוא שיטה ללכידת אבק מתכת דליק.

ספסל עבודה רטוב זה מבית AT Industrial Products הוא דוגמה למכשיר שיכול לאסוף אבק מתכת בעירה שנוצר על ידי פעילויות כגון פירוק, חיתוך וטחינה.

כעת, מטופלות הסכנות ההולכות וגדלות. החל מספטמבר 2020, מתקנים מעודדים לבצע ניתוח סכנת אבק (DHA) בהתאם לפרק 7 של NFPA 652 (עקרונות בסיסיים של אבק דליק). למעשה, האפשרות של חברת ביטוח להגיש תביעה נגד חנות שאין לה תקני NFPA מצטמצמת מאוד.

DHA מזהה את מאפייני השריפה והפיצוץ הפוטנציאליים של אבק בחנויות. יש לטחון, ללטש, ללטש, לחתוך ולנסר אבק שונים ממתכות ומצעים שונים, ולאחר מכן לבדוק.

ארגוני סחר כגון הוועדה לבטיחות כימית ו-OHSA יכולים להיות משאבים שימושיים עבור נהלי בטיחות והנחיות להכשרת עובדים. ניתן לשכור יועצים לתעשייה להתמחות בכל הקשור לאבק בעירה. מובילי תעשייה ומומחים מספקים כנסים וירטואליים, פודקאסטים וסרטוני You Tube העוסקים בבטיחות אבק בעירה, הדרכת עובדים וציוד.

לבסוף, שחרור ה-NFPA 652 (תקן בסיסי לאבק דליק) ו-NFPA 484 (תקן למתכות בעירה) העדכניים מבטיח שלכל העובדים תהיה הזדמנות לקרוא ולהכיר את דרישות התקן. תקנים אלה מתעדכנים כל כמה שנים כדי לשקף טכנולוגיות חדשות, דרישות חדשות ומהווים קווים מנחים חשובים הזמינים.

כמה זה עולה?

מהי העלות של הפחתת אבק דליק, כולל הבדיקות והציוד הנדרש לעמוד בתקנים אלו? מחיר הציוד נע בין 3,000 דולר ארה"ב עבור שואבי אבק תעשייתיים קטנים ועד אלפי דולרים עבור קולטי אבק רטוב גדולים, מערכות שואב מרכזי, שולחנות רטיבות פליטה וחדרי אבק רטובים.

אבל זכור את העלויות הפוטנציאליות של אי ציות:

1. מהי אגרת האחריות לנפגעי עבודה?

2. האם פגיעה כלשהי תחליף זמנית או לצמיתות עובדים יקרים?

3. מהי עלות הציוד שאבד בשריפה או פיצוץ?

4. מהי עלות הייצור שאבד ללקוח?

5. האם חברת הביטוח תישא בכל ההפסדים?

6. האם תעריף דמי הביטוח יעלה?

אין זמן לנקוט באמצעים הנכונים כדי לעמוד באתגר של אבק מתכת דליק. אין צורך לסיים את כל העבודה באופן מיידי, כל המאמצים להפחתת הסיכונים יכולים לשפר את בטיחות המפעל ועובדיו.

קישור למאמר זה: כיצד סדנת העיבוד יכולה למנוע איום של פיצוץ אבק מתכת דליק?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


כיצד סדנת העיבוד יכולה למנוע איום של פיצוץ אבק מתכת דליק?מתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת 3D, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.