האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

כלי הדפסת תלת מימד יכולים להפוך מכונות כיפוף בנפח נמוך לגמישות יותר

כלי הדפסת תלת מימד יכולים להפוך מכונות כיפוף בנפח נמוך לגמישות יותר

מכונות כיפוף קטנות וקלות הן בדרך כלל חשמליות או היברידיות הידראוליות-חשמליות. לפני כמה שנים, בהתחשב בנפח הנמוך ובאורך המיטה, ייתכן שהחנות נטשה אותם. הרי למה להשקיע במכונה שיכולה להתמודד רק עם חלקים קטנים בבית מלאכה?

לייזרים סיבים לקחו את יכולת החיתוך לרמה נוספת, וכעת חנויות צריכות לבצע את אותו עיבוד על יכולת החיתוך. תכנות וסימולציה לא מקוונים יכולים ליצור תוכנית כיפוף מורכבת תוך דקות, מה שאומר שניתן להשתמש בכלים המשתרעים על כל המיטה ליצירת חלקים מורכבים. מכיוון שהתכנות הוא אוטומטי באופיו, הגדרות אלו הגיוניות אפילו לריצות קצרות.

עם כל זה בחשבון, מדוע לשלוח חלקים זעירים למכונות גדולות חזקות? ההגדרה המבוימת טובה מאוד, אבל אם העבודה תמיד בתור, מחכה שהמפעיל ישלים את הכיפוף של קבוצה של סוגרים קטנים, זה לא טוב במיוחד. במקרה זה, בלמים חשמליים קטנים או בלמים היברידיים עשויים להיות הגיוניים. בנוסף, בלמים קטנים גמישים מתמיד. לחלקם יש רובוטים שניתן להזיז פנימה והחוצה לפי הצורך.

מכיוון שרוב הבלמים הקטנים הללו מייצרים רק כ-40 טון או פחות של לחץ יוצר, הם גם פותחים את הדלת לתחום חדש לגמרי של גמישות. אם לאחד מהבלמים בעלי הטונה הנמוכה הללו אין כלים או עזרי יציקה מיוחדים (כגון סיכות הנחיה, מדרגות או מדדים אחוריים), אז למה לא להשתמש בהדפסת תלת מימד?

כלי הדפסת תלת מימד יכולים להפוך מכונות כיפוף בנפח נמוך לגמישות יותר

החוזק של כלי הדפסה

ישנן אינספור דוגמאות באולם התצוגה של Chicago FABTECH® 2019 כיצד יצרנים יכולים לשלב ייצור תוסף בפעילותם. עבור תבניות מכונות כיפוף, נראה שהתעשייה מאמצת שתי שיטות שונות. ספקים שונים מוכרים מדפסות תלת מימד, ויצרנים יכולים להשתמש בהן כדי להדפיס כלים בעצמם. לדוגמה, Cincinnati Inc. תמיד הייתה משתתפת פעילה בתחום AM, והיא צועדת לעבר מדפסת תלת מימד עם "מתכון" המותאם אישית עבור סט כלים ספציפי, ויצרנים יכולים להתאים אותו לכל כלי.

Wilson Tool International, הממוקמת באגם הדב הלבן, מינסוטה, אימצה את השיטה השנייה. ספק התבניות ישמש כשלשכת השירות של AM, ויעבוד עם הלקוחות לפיתוח העיצוב הטוב ביותר של כלי הבלמים "התוסף" והדפסת ניקובים וקוביות לפי הצורך.

עבור רוב האנשים, תבניות מכונות כיפוף הן לא הדבר הראשון שהם חושבים עליו כשהם חושבים על הדפסת תלת מימד, לפחות מחוץ לתחום תוספי המתכת. ייצור חוטים מתמזגים (FFF) ותהליכים אחרים המבוססים על אקסטרוזיה מפקידים פולימרים תרמופלסטיים שכבה אחר שכבה, והשימוש בהם ממשיך להתרחב בייצור אב טיפוס ובייצור אצווה קטנה.

מהנדסים עשויים לחשוב שלא עומס-מֵסַב, רכיבי פלסטיק בנפח נמוך הם אידיאליים להדפסת תלת מימד, אך לטעינה-מֵסַב רכיבים, אין הרבה. הסיבה לכך היא שלמוצרים מודפסים נפוצים רבים אין מאפייני חוזק איזוטרופיים. ערך החוזק משתנה בהתאם לכיוון הכוח.

"כשמדובר ב'ייצור תוסף', חברות ייצור רבות חושבות שאתה פשוט רוצה להשתמש בתהליך דמוי אקדח דבק כדי להדפיס אותו", אמר סטיב בראון, מנהל מוצר בנדר וייצור תוספים של וילסון. כְּלִי. "אבל יש הרבה סוגים שונים של תהליכי הדפסה."

לדוגמה, בתהליך הדפסה מבוסס שרף, האור יוצר אינטראקציה עם החומר כדי להפוך אותו מנוזל למוצק. המוצר מופיע בצורה מוצקה מנוזל, ששונה מאוד ממוצרים מודפסים FFF עם אלפי מיקרו-שכבות.

תהליכי הוספה אחרים יכולים להדפיס שילוב של חומרים. בראון תיאר כלי בלימה מסוימים הדורשים כוח בפנים ואינם יכולים להתכופף בחוץ. כלי ניילון עם ליבות סיבי פחמן יכולים לספק את שני הכלים בו זמנית.

בראון אמר: "[השילוב של סיבי פחמן וניילון] הפך בסופו של דבר לשיטה חסכונית להדפסת בלמים". "זה ממש קל לשימוש כי סיבי הפחמן הפנימיים יכולים להגביר את החוזק."

מארק ווטסון, מומחה למוצרי שיווק ב-Cincinnati Inc., לקח את ההובלה בעשיית מאמצים להשתמש במדפסות תלת-ממד קטנות של סינסינטי ביישומי עזר, במיוחד לכיפוף מכונות. הוא אמר: "בבדיקות המוקדמות, הצעתי הגבלה של 3 טון לאינץ'". הוא הוסיף כי זה מספק מאגר בטיחות טוב עבור רוב היישומים שיצרנים שוקלים להדפיס.

אבל הוא הדגיש כי עבור יצרנים, בדיקת כלי הדפסה לכשל היא בחירה אידיאלית, ועבור כלי הדפסה רבים מדובר בהשקעה קטנה. עלות החומר של חבטות ותבניות העשויות מפולימרים תרמופלסטיים טיפוסיים נמוכה ביותר. בדרך כלל רק כלי של $20.

דחיפת הכלי לקצה גבול היכולת תמיד מוסיפה מידה מסוימת של אי-חיזוי. כלי הדפסה אינם קשים במיוחד, ולכן הם בדרך כלל נסדקים בצורה נקייה. ווטסון אמר בתערוכת FABTECH: "אבל אנחנו תמיד מאוד שמרניים מבחינת בטיחות". יש לו עיצוב מודפס של V-die המוגש פטנט. יש לו חומר מוצק מתחת לכל כתף, אבל יש חלל פתוח במרכז, וגשר או "פיוז" בתחתית צורת ה-V. דחוף את הכלי בחוזקה והפתיל ישבר בצורה מבוקרת. ווטסון הוסיף כי לתוספות האגרוף של החברה יש עיצוב דומה.

הגמישות של הדפסת תלת מימד

"הוסף" היא מילת המפתח. כפי שהסביר ווטסון, יצרנים המצוידים במדפסות תלת מימד עשויים לבחור להדפיס את כל האגרוף או למות, אבל זה לוקח זמן. ב-FABTECH, הוא הראה תבנית שלקחה שבע שעות להדפסה, בעוד שהניקוב ארך שש שעות.

עבור סביבת כיפוף גמישה באמת באמצעות כלי הדפסה, ווטסון ממליץ לחנויות להתחיל עם ספרייה של כלים סטנדרטיים. לאחר מכן, כאשר מגיעה העבודה המותאמת אישית, החנות יכולה לעצב את הגיאומטריה המדויקת של האגרוף והמתים הנדרשים. זה יכול לקצר את זמן ההדפסה, ואם הבסיס עשוי מפלדה או חומרים חזקים אחרים, ניתן לשפר את החוזק הכללי של הכלי.

התוסף המודפס בתלת מימד יכול לשמש גם כמתאם. בהנחה שהמפעיל צריך לכופף חומרים חיוניים על מוצרי קוסמטיקה; תוספות מודפסות יכולות להחליק על תבניות קיימות בצורת V ויכולות להחליף וילון פוליאוריטן. ניתן להשתמש בתוספת גם כדי להצר את פתח התבנית כדי להשיג רדיוס כיפוף ספציפי. למעשה, תבנית נפוצה ארוכה בצורת V יכולה להכיל שני תוספות שונות, המספקות שני פתחים שונים בצורת V זה לצד זה.

לכיפופים ברדיוס גדול, ניתן להדפיס את האגרוף (או את כל כלי האגרוף) לפי מפרט מדויק. בראון תיאר מצב שבו יצרן שיצר נירוסטה דקה או אלומיניום נזקק ל-1 אינץ' של מקום. רדיוס כיפוף פנימי. על מנת לגרום לחומר לעטוף את האגרוף העגול ולהקפיץ בחזרה את ה-1 אינץ' הנדרש. רדיוס, החנות עשויה להשתמש באגרוף עגול בגודל 0.625 אינץ'. או רדיוס של 0.750 אינץ', תלוי בחומר ובעובי המדויקים – ה"תלות" הזו היא שגורמת לקושי. אגרופים מהמדף לרוב לא מצליחים להגיע לרדיוס המדויק הנדרש על ידי האפליקציה.

כאן, בדרך כלל משתמשים בכלים מותאמים אישית. כפי שהסביר בראון מ-Wilson Tool, אין סיבה שלא ניתן להדפיס את האגרוף העגול הזה. פתחי התבנית ביישומים אלה הם בדרך כלל רחבים יותר, מה שמפחית את הטונאז' היצירתי הנדרש.

הוא אמר: "הדפסת תלת מימד היא הזדמנות ענקית כאן". "זוהי אפליקציה בנפח נמוך. ואתה יכול להדפיס במהירות, לבדוק במהירות ולקבל את הרדיוס הנכון תוך זמן קצר."

ההרמה מספקת גם הזדמנויות להדפסת תלת מימד. ב-FABTECH, סינסינטי הדגימה כיצד מרים הרושם יכול להרים את מישור הכיפוף כדי לספק מספיק מקום עבור האוגן השלילי כדי לפנות את ציוד מדידת הזווית מבוסס הלייזר מתחת לכלי. במקרה זה גם מודפס תאריך תפוגה.

ווטסון אמר: "נניח שהמפעיל משתמש תחילה במפלסים האלה, אחר כך מסיר אותם ואז מניח אותם ליד החלונות שבחוץ." "קרניים אולטרה סגולות (שנכנסות דרך החלונות) עשויות לשנות את חומרי ההדפסה בזרמים האלה. פריכים. אז נתתי להם תאריך תפוגה של חודש אחד. אבל שוב, זה עולה רק 20 דולר".

זרמים מותאמים אישית מודפסים יכולים גם לעזור ליצור ערכת כלי גובה סגירה אוניברסלי להגדרות פלחים. ווטסון אמר: "נניח שיש לך תבנית אופסט ליד תבנית ה-V, אבל תחנת העבודה הנכונה תקרוס אלא אם כן ישנו עלייה". הבעיה היא שכדי ליצור גובה סגירה אוניברסלי, צריך להעלות את גובה הלוח. זה 1.19 אינץ'. "איפה אני יכול למצוא לוח riser בגודל 1.19 אינץ'?" כאן, השימוש בהדפסת תלת מימד יכול להפוך את כל זה למשמעותי.

בראון הוסיף כי הדיוק של תושבת מודפסת או סוגר תבנית שונה מהדיוק של תושבת פלדה לכלי לסובלנות עיבוד. אבל הסבילות להדפסת תלת מימד עשויה להיות קרובה מספיק, אולי 3 אינץ'. ההבדל בין התחנות. "זכור, אנחנו לא נמצאים בסביבה עתירת טונות", אמר.

עבור יישומים בנפח נמוך, אלה יכולים לשמש כמחזיקי עובש. אתה תעצב את הכלי החזק ביותר שיכול להגיע לתחתית ללא חומר, אבל אם הוא רק 0.002 אינץ', לא תוכל לראות אותו. ולאפליקציה לא יהיה אכפת", אמר בראון.

הדפסת תלת מימד אינה אידיאלית עבור כל הגיאומטריות של הכלים, במיוחד אלה שמפעילים לחץ רב על הכלי. אם המפעיל צריך ניקוב חורים כדי לאפשר פער אוגן חזרה עמוק, הדפסה אינה השיטה הטובה ביותר.

אותו דבר לגבי צוואר אווז עמוק. צוואר הגוז הסטנדרטי הוא עמוק מאוד, כך שהוא יכול לקבל אוגני החזרה שונים. אבל לפי ווטסון, עבודות מסוימות שניתן לכופף עם צוואר אווז סטנדרטי עשויות שלא לדרוש את כל המרווח שמספק צוואר הגוז. במקרים מסוימים, הדפסת אגרוף מעט מחוררת (להשאיר מספיק מרווח עבור אוגן ההחזרה העמוק ביותר בחלק מסוים) עשויה להיות אסטרטגיה יעילה להשלים במהירות עבודה חד פעמית או קצרת טווח ולצאת מיד.

המקור גם הודה שלא ניתן להשוות את חיי הכלי של כל כלי הדפסה מותאם אישית לחיים של כלי פלדה דומים. לחומרי הדפסה קשיחים יש פוטנציאל לחיי שירות ארוכים יותר, אך הם גם יקרים יותר. בכל מקרה, במכונות כיפוף קטנות בנפח נמוך, אפילו פולימרי הדפסה זולים יכולים להחזיק מעמד זמן רב, וזה בעל משמעות מסחרית.

חשמל גמיש

דמיינו מכונת כיפוף חשמלית קטנה עם כלים סטנדרטיים. ניתן לאחסן את כל הכלים בצורה נוחה במגירות סמוכות. לצידו יש סט מושבי פלדה, את כולם ניתנים לחיבור לתבנית ולאגרוף המודפסים.

כ-80% מהעבודה משתמשת באגרופים סטנדרטיים. שאר העבודות יודפסו, או יישלחו ללשכת השירותים התוספים, או יודפסו בספריית מדפסות תלת מימד פנימית בצמוד לפרויקט במשרד המטה. בהתחשב בכך שהם בדרך כלל צריכים רק חלק מכלי ההדפסה במקום הבסיס, המדפסת לא צריכה לקחת הרבה זמן. מפעל הדפוס מייצר גם עזרי גיבוש כמו מדי בדיקה, אצבעות וסיכות מותאמות אישית.

כלים וכלי עזר אלו מודפסים, ומכיוון שרוב הכלים וכלי העזר מיועדים להיות מכונות קטנות לכיפופים קצרים, הם בדרך כלל קטנים וקלים מספיק כדי להחליק לתוך נוסעים עובדים. הכלי המודפס ייצא לתוכנת הכיפוף של הבלם, שיכולה לדמות את רצף הכיפוף במצב לא מקוון ולייצא את התוכנית לבקר. כל אלו גורמים למעשה למכונת הכיפוף הקטנה ביותר במפעל לגמישות ולפרודוקטיביות הגבוהה ביותר.

הדפסת תלת מימד של כלי בלמים עדיין בחיתוליה. חנויות שמנסות כלי הדפסה לא יכולות ללמוד מניסיון של עשרות שנים בעיצוב כלים. במובן זה, המאמצים המוקדמים מצאו את קצה הקרחון. דברים לא ידועים יש בשפע, אבל גם אפשרויות.

קישור למאמר זה: כלי הדפסת תלת מימד יכולים להפוך מכונות כיפוף בנפח נמוך לגמישות יותר

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


כלי הדפסת תלת מימד יכולים להפוך מכונות כיפוף בנפח נמוך לגמישות יותרמתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת 3D, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.