האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

כלי פלסטיק לכיפוף הצינור למניעת שריטות, סימונים ושריטות בצינור המתכת

כלי פלסטיק לכיפוף הצינור למניעת שריטות, סימונים ושריטות בצינור המתכת

עבור יישומים רבים של ייצור צינורות, כיפוף מוצלח הוא פשוט מאוד, במיוחד כאשר משתמשים באחד מכופפי הצינור המתיחה הסיבוביים העדכניים ביותר. סט שלם של כלים: תבנית כיפוף, תבנית מגרדת, תבנית הידוק, תבנית לחץ ומנה, מקיפים ומגבילים את הצינור לאורך המשטחים הפנימיים והחיצוניים כך שבמהלך תהליך הכיפוף, המתכת זורמת לאן שהיא מתכוונת לזרום. בשילוב עם מערכות בקרה מודרניות, זה יכול לספק תוצאות מצוינות עבור פינות פשוטות עד קשות בינוני. זה לא חסין תקלות, כי הצלחה דורשת גם הגדרות ושימון נכונים, אבל במקרים רבים, רצון לקבל תוצאת כיפוף טובה עשוי לדרוש מאמץ שוב ושוב, יום אחר יום.

כאשר נתקלים בעיקול מאתגר, יש ליצרן מספר אפשרויות. לכמה מכונות ציור סיבוביות יש פונקציית עזר לסוגר, המספקת דחף כדי לסייע לכוח הציור. בנוסף, ליצרני כלים יש בדרך כלל אסטרטגיה אחת או שתיים להתמודדות עם עיקולים קשים, כגון הגדלת אורך המתקן או עיבוד של סדרה של שיניים למשטח המגע של המתקן. ככל שהתבנית ארוכה יותר, כך החיכוך גדול יותר; שיניים משוננים חודרים את פני הצינור. שניהם מספקים אחיזה נוספת כדי למנוע החלקה של הצינור במהלך הכיפוף.

ללא קשר לפרטים הספציפיים, המטרה היא לייצר רכיבים העונים על צרכי הלקוח. ברוב המקרים זה אומר שלרכיב יש מעט עיוות ומשטח חלק. עם זאת, זה לא מוחלט. עבור צינורות נסתרים, לקוחות עשויים לסבול לא מעט אליפסות על צינור עגול, השטחה ניכרת של צינור מרובע או מלבני, כיפוף קל עד בינוני בתוך קמטים או סימני כלים. את רוב אלו ניתן לכמת כאחוז סטייה מהעיקול האידיאלי, ולכן המפתח הוא לברר מה הלקוח באמת רוצה. יש אנשים שמוכנים לשלם לא מעט עבור עיקול פרימיטיבי, בעוד שאחרים מעדיפים עיקול זול יותר עם פגמים ברורים.

כלי פלסטיק לכיפוף הצינור למניעת שריטות, סימונים ושריטות בצינור המתכת

לפעמים לקוח מציין עיקול, שנראה לא קשה מדי, חומר רך עם עובי דופן בינוני ומספק נמתח ומכופף מבחוץ ללא פיצול, אך לא עד כדי כך שהצרור נמצא לאורך החלק הפנימי של העיקול. בהתחלה זה נראה כמו עיקול פשוט, אבל אז הלקוח חשף את הקריטריון האחרון: ללא סימן. היישום יפהפה, כך שהלקוחות לא יסבלו כל כלי פגום על פני השטח.

אם כיפוף הבדיקה גורם לסימני כלי עבודה, ליצרן יש שתי אפשרויות. האחד הוא להשתמש בשלב נוסף כדי להבריק את המוצר המוגמר כדי להסיר את כל עקבות של כלי עבודה. כמובן שאפשר לבצע פוליש בהצלחה, אבל זה אומר עיבוד נוסף ועוד עבודה, כך שזו לא בהכרח אפשרות זולה.

חומר ומבנה של כלים ללא חלקים

ביטול הפגמים נועד לבטל את הבעיה של פני השטח של תבנית הפלדה. זה נעשה על ידי החדרת חומרים אלה לחלוטין מפולימרים סינתטיים כבדים דרך כלי ייצור או דרך כלי ייצור.

שתי האסטרטגיות הללו יוצאות מהמסורת; כלי מכופף צינורות עשויים בדרך כלל מסגסוגות מתכת בלבד. מעט חומרים אחרים יכולים לעמוד בכוחות כיפוף ליצירת צינור, ואלה שיכולים לעמוד בדרך כלל אינם עמידים במיוחד. עם זאת, שניים מהפלסטיקים הללו הפכו לחומרים נפוצים עבור יישום זה: פוליאסטר וניילון. למרות שלחומרים אלה יש חוזק לחיצה מצוין, הם כמעט לא קשים כמו פלדות כלי עבודה, וזו הסיבה שהם לא משאירים סימנים. יש להם גם קצת סיכה טבעית. בגלל שני גורמים אלה, כלי עבודה לא מסומנים הוא רק לעתים נדירות תחליף ישיר לכלי עבודה סטנדרטיים.

מכיוון שהחיכוך של כלי פולימר אינו טוב כמו זה של כלי פלדה, החלקים הנוצרים בדרך כלל דורשים רדיוס כיפוף גדול יותר, והעיצוב דורש זמן רב יותר מתקנים מאשר כלי מתכת. למרות שבדרך כלל כמות קטנה, עדיין נדרש חומר סיכה. חומרי סיכה על בסיס מים הם הבחירה הטובה ביותר למניעת תגובות כימיות בין חומר הסיכה לכלי.

למרות שלכל הכלים חיי שירות מוגבלים, לכלים לא הרסניים יש חיי שירות קצרים יותר מאשר לכלים מסורתיים. זהו שיקול מכריע כאשר מציינים סוג זה של עבודה, כי יש לשנות כלים בתדירות גבוהה יותר. ניתן להפחית תדירות זו על ידי שימוש בתוספות פולימריות המחוברות לגוף כלי הפלדה על ידי מכני אֶטֶבs, וחיי השירות של כלים כאלה בדרך כלל ארוכים יותר מזה של כלים העשויים לחלוטין מפולימר.

יישום של כלים ללא Marr

תבניות No-mar מתאימות ליצירת פלדה, נירוסטה, אלומיניום ונחושת. יישומים אופייניים הם חומרים שונים. יישומי מזון ומשקאות הם כלים אידיאליים נטולי מריחות. חלקות אידיאלית עבור צינורות המשמשים בעיבוד מזון או משקאות. כל שריטה, שקע או שריטה שנותרו על פני הצינור או הצינור יאספו פסולת ויהפכו לכר גידול לחיידקים.

יישומים נפוצים אחרים כוללים ציפויים או חלקים מצופים. תפיסה מוטעית נפוצה היא שתהליך הציפוי או הציפוי ממלא או מסתיר פגמים. ציפויים ושכבות אלקטרוניקה דקות מאוד, בדרך כלל כדי להשיג משטח מבריק ומחזיר אור. סוג זה של משטח יחמיר ולא יחפה על פגמי משטח, ולכן יש צורך לנקוט באמצעי מניעה.

קישור למאמר זה: כלי פלסטיק לכיפוף הצינור למניעת שריטות, סימונים ושריטות בצינור המתכת 

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


כלי פלסטיק לכיפוף הצינור למניעת שריטות, סימונים ושריטות בצינור המתכתדיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.