האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

כללים ושיטות עיבוד עיבוד

כללים ושיטות עיבוד עיבוד

כללים ושיטות עיבוד עיבוד

בחירת עיקרון בחירת שיטת העיבוד

הניסוח של תהליך עיבוד שבבי התקנות הן מסמך נוהל חשוב שיש ליישם עבור מפעלי עיבוד מכאניים גדולים. בתהליך של התאמה אישית של תהליך עיבוד שבבי תקנות של מפעלי עיבוד מכאניים גדולים, בנוסף לגיבוש עקרון הבחירה של אמות מידה למיקום, יש לשים לב גם לבחירת שיטות העיבוד. , המבנה והצורה של חלקים מכניים מדויקים מורכבים ממשטחים גיאומטריים בסיסיים. ניתן לבחור שיטות עיבוד רבות ושונות עבור אותו משטח, אך שיטות עיבוד שונות ישפיעו רבות על איכות העיבוד, יעילות העיבוד ועלויות העיבוד. לכן, יש לנסח עקרונות רלוונטיים לבחירת שיטת עיבוד שבבי תהליך עיבוד שבבי תקנות, כדי לשפר טוב יותר את היעילות והאיכות של עיבוד חלקים מכאניים מדויקים, ובו בזמן, זה יכול להפחית טוב יותר את עלות העיבוד.

 • 1. קבעו את שיטת העיבוד על פי הדרישות הטכניות של המשטח המעובד על מנת להבטיח שהחלקים המכניים המדויקים העונים לדרישות הלקוח מעובדים.
 • 2. קבעו את שיטת העיבוד לפי אופי החומר המעובד.
 • 3. לקבוע את שיטת העיבוד שבבי לפי סוג העיבוד של העיבוד המכני, להשתמש בציוד מיוחד ויעיל למנות גדולות ולהשתמש בציוד כללי לקבוצות בודדות וקטנות.
 • 4. לקבוע את שיטת העיבוד על פי הציוד הקיים והתנאים הטכניים של המיזם.

האמור לעיל הם עקרונות הבחירה של שיטות העיבוד שנקבעו בתקנות תהליך העיבוד. שימוש סביר בעקרונות הבחירה הללו יכול לשפר את היעילות, לשפר את האיכות ולחסוך בעלויות בעיבוד שבבי.

מפרט תהליך העיבוד הוא אחד ממסמכי התהליך הקובעים את תהליך העיבוד ושיטות הפעולה של החלקים. במפרט תהליך העיבוד, האם ניתן לבחור נכון את נתון המיקום חשוב לשיפור היעילות של עיבוד חלקים מכאניים מדויקים וסידור רציונלי של הליכי העיבוד. השפעה חשובה מאוד. נתון המיקום מחולק לדאטום גס ודאטום עדין. המשטח הלא מעובד על החסר משמש כנתון המיקום. סוג זה של נתון מיקום נקרא נתון גס. השתמש במשטח המעובד כנתון מיקום, ונתון מיקום זה הופך לנתון עדין. בעת בחירת נתון המיקום, יש לבחור את הדאטום העדין בהתאם לדרישות העיבוד של החלקים, ונתיב תהליך העיבוד נדחק קדימה, ולבסוף נקבע באיזו קבוצת משטחים יש להשתמש כנתון הגס לעיבוד הקנס נָתוּן.

1. עקרון הבחירה של התייחסות גסה לתהליך עיבוד שבבי

 • (1) העיקרון של בחירת התהליך הראשון: התהליך הראשון של עיבוד חומר צריך להשתמש בהתייחסות גסה. אם ההתייחסות הגסה נבחרה בצורה נכונה לא רק תשפיע על תהליך העיבוד הראשון, אלא גם על כל תהליך העיבוד של חלקי העבודה.
  (2) העיקרון של הקצאה סבירה של קצבת עיבוד: בהתחשב בקצבת העיבוד האחידה של משטחים חשובים של חומר העבודה, יש לבחור את המשטח החשוב כנקודת התייחסות גסה.
  (3) עקרון ההידוק הקל: על מנת לייצב את המיקום וההידוק של חומר העבודה, הנתון הגס שנבחר נדרש להיות חלק ונקי ככל האפשר, ולא לְטִישָׁה הבזק, יציקה יציקה סימני חיתוך riser או פגמים אחרים מותרים, ומספיק אזור התמיכה.
  (4) העיקרון שבדרך כלל לא ניתן לעשות שימוש חוזר במדדים גסים.

2. עקרון בחירה של רף דיוק לתהליך עיבוד שבבי

 • (1) עיקרון צירוף הנתונים: בחר את נתון התכנון של המשטח המעובד של חומר העבודה כנתון עדין ככל האפשר, כדי למנוע טוב יותר את שגיאת המיקום הנגרמת על ידי אי יישור הנתונים.
 • (2) עקרון האיחוד של נתונים: עד כמה שניתן, בחר באותה קבוצה של נתונים עדינים כדי לעבד כמה שיותר משטחים על חומר העבודה כדי להבטיח את הדיוק של המיקומים היחסיים של כל משטח מעובד.
 • (3) עקרון ההתייחסות ההדדית: כאשר דרישות דיוק המיקום בין שני משטחי העיבוד על חומר העבודה גבוהות יחסית, ניתן להשתמש בשני משטחי העיבוד כאסמכתא זה לזה עבור עיבוד חוזר.
 • (4) עקרון התייחסות עצמית: חלק מתהליכי הגימור לעיבוד פני השטח של חומר עבודה דורשים קצבת עיבוד קטנה ואחידה, המחייבת את משטח העיבוד עצמו כהתייחסות מדויקת לעיבוד שבבי.

קישור למאמר זה:כללים ושיטות עיבוד עיבוד

הצהרת הדפסה חוזרת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה חוזרת: https://www.cncmachiningptj.com/


כללים ושיטות עיבוד עיבודמתכת, כרסום נחושת, פלדת פחמן,באינטרנט חיתוך לייזר שירות, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, בית תיבת הילוכים, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.
 
Comments

No comments yet.

Leave a Reply