האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

כמה אתה יודע על עצות הריתוך של צינורות פלדה מגולוונת?

כמה אתה יודע על עצות הריתוך של צינורות פלדה מגולוונת?

לצינור פלדה מגולוון יש את היתרונות הכפולים של עמידות בפני קורוזיה וחיי שירות ארוכים, והמחיר נמוך יחסית, ולכן שיעור הניצול שלו הולך וגדל, אך חלק מהמשתמשים אינם שמים לב בעת ריתוך צינור מגולוון. גרם לכמה בעיות מיותרות.

האם ניתן לרתך צינור פלדה מגולוון?

ניתן לרתך צינורות מגולוונים, בעיקר בהתאם לדרישות הריתוך, להלן הנחיות בלבד:

1. צינור מגולוון קר רגיל, השכבה המגולוונת דקה יחסית. במקרה זה, בדרך כלל משתמשים בריתוך חשמלי רגיל או בריתוך מסוכך גז. לפני הריתוך מלבשים את השכבה המגלשרת על פני הצינור המגלוון ואז מרותכים אותו.

2. בהתבסס על הטחינה הלא נוחה אך ריתוך בשכבה מגולוונת, נדרש ריתוך מוגן גז, וריתוך באמצעות חוט ריתוך 50-6. עם זאת, במקרה זה, אובדן שריפת האבץ חמור יותר. אם אתה משתמש בריתוך MIG דו-דופק מסוג Weiou ב- D204Si יכול להקל על צריבת אבץ

3. במקרה של גלוון חם, ניתן להשתמש בריתוך קשת ארגון עם אלקטרודה WE53 כאשר השכבה המגלשרת עבה מדי.

אז לאילו בעיות יש לשים לב בעת ריתוך צינורות מגולוונים?

כמה אתה יודע על עצות הריתוך של צינורות פלדה מגולוונת?

01 ההנחה היא ללטש

יש ללטש את השכבה המגלשרת של הריתוך, אחרת יתרחשו בועות אוויר, טרכומה, ריתוך שווא וכו '. זה גם יהפוך את הריתוך לפריך ויפחית את הנוקשות.

02 מאפייני ריתוך של פלדה מגולוונת

פלדה מגולוונת מצופה בדרך כלל בשכבת אבץ מחוץ לפלדה דלת פחמן, והשכבה המגולוונת היא בדרך כלל בעובי 20 ס"מ. נקודת ההיתוך של האבץ היא 419 מעלות צלזיוס ונקודת הרתיחה היא כ- 908 מעלות צלזיוס. בריתוך אבץ נמס לנוזל שצף על פני הבריכה המותכת או בשורש הריתוך. לאבץ יש מסיסות מוצקה גדולה בברזל. נוזל האבץ יחרט את מתכת הריתוך עמוק לאורך גבול התבואה, ואבץ נקודת ההיתוך הנמוכה יהווה "שבירת מתכת נוזלית".

במקביל, אבץ וברזל יכולים ליצור תרכובות שבירות בין מתכות. שלבים שבירים אלה מפחיתים את הפלסטיות של מתכת הריתוך וגורמים לסדקים במתח מתיחה. אם ריתוך פילה מרותך, במיוחד ריתוך פילה של מפרקים בצורת T, סביר להניח שיתעוררו סדקי חדירה. בעת ריתוך פלדה מגולוונת, שכבת האבץ על פני החריץ והקצה תחמצן, תימס, תתאדה ואף תנייד עשן לבן ואדים תחת פעולה של חום קשת, מה שעלול לגרום בקלות לנקבוביות ריתוך.

ל- ZnO הנוצר מחמצון יש נקודת התכה גבוהה יותר, מעל 1800 מעלות צלזיוס בערך. אם הפרמטר קטן מדי במהלך תהליך הריתוך, הוא יגרום להכללת סיגים ZnO ובמקביל. כי Zn הופך לחמצן. לייצר FeO-MnO או FeO-MnO-SiO2 סיגים תחמוצת נקודת התכה נמוכה. שנית, עקב אידוי האבץ, עשן לבן גדול מתנייד, מה שמגרה ומזיק לגוף האדם. לכן, יש ללטש ולסלק את השכבה המגלשרת של הריתוך.

03 בקרת תהליך ריתוך

התכשיר לריתוך מראש של פלדה מגולוונת זהה לזה של פלדה דלת פחמן כללית. יש לציין כי יש לטפל בזהירות בגודל החריץ ובשכבה המגלשרת הסמוכה. על מנת לרתך, גודל החריץ צריך להיות מתאים, בדרך כלל 60 ~ 65 °, ויש להשאיר פער מסוים, בדרך כלל 1.5 ~ 2.5 מ"מ; על מנת לצמצם את חדירת האבץ לריתוך ניתן לחמם את החריץ בחריץ לפני ריתוך הלחמה לאחר הסרת השכבה.

בעבודה בפועל, נעשה שימוש בתהליך שיפוע מרכזי ללא קצוות קהים לשליטה מרכזית. תהליך הריתוך הדו-שכבתי מפחית את האפשרות לחדירה חלקית. יש לבחור את מוט הריתוך בהתאם לחומר הבסיס של צינור הפלדה המגולוון. באופן כללי, עבור פלדה דלת פחמן, J422 נפוץ יותר בשל קלות הפעולה.

טכניקת ריתוך: בעת ריתוך השכבה הראשונה של ריתוך רב שכבתי, נסה להמיס את שכבת האבץ ולגרום לה להתאדות ולהתאדות כדי להימלט מהריתוך, מה שיכול להפחית במידה ניכרת את כמות האבץ הנוזלי שנותר בריתוך. בריתוך הפילה יש להמיס גם את שכבת האבץ ככל האפשר בשכבה הראשונה ולאדות ולהתאדות כדי להימלט מהריתוך. השיטה היא להזיז תחילה את קצה האלקטרודה קדימה בערך 5 ~ 7 מ"מ. בעת הכנת שכבת האבץ לאחר ההמסה, חזור למיקום המקורי כדי להמשיך בריתוך קדימה. לריתוך אופקי ואנכי, אם משתמשים במוטות ריתוך קצרים כגון J427, נטיית החיתוך תהיה קטנה; אם משתמשים בטכנולוגיית ההובלה הלוך ושוב, ניתן להשיג איכות ריתוך ללא פגמים.

קישור למאמר זה: כמה אתה יודע על עצות הריתוך של צינורות פלדה מגולוונת?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


כמה אתה יודע על עצות הריתוך של צינורות פלדה מגולוונת?PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.