האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

כמה חזק אלומיניום שקוף?

כמה חזק אלומיניום שקוף?

זה חזק פי 100 מזכוכית חסינת כדורים. ארה"ב משתמשת בו לייצור הזכוכית הטובה ביותר חסינת כדורים. ארה"ב מגדירה אלומיניום שקוף כ"אחד מחומרי ההגנה החשובים ביותר במאה ה-21". האם השקיפות באמת כל כך חזקה? עד כמה התפתח האלומיניום השקוף של סין? האם זה ייתפס על ידי ארצות הברית בעתיד?

מהו אלומיניום שקוף?

כולם בוודאי שמעו מעט מאוד על אלומיניום שקוף, כי הוא עדיין לא הפך פופולרי. הסיבה הגדולה ביותר היא שהמחיר יקר מדי, יותר מ-10 דולר לאינץ' רבוע. סוג זה של חומר הופיע בסרט המדע הבדיוני "מסע בין כוכבים", אבל הוא משמש בצבא במציאות. האלומיניום השקוף יכול אפילו לעמוד במתקפת כדורים שקופים, והחוזק הנראה חזק יותר מזכוכית חסינת כדורים.

כמה חזק אלומיניום שקוף?

השיטה לייצור אלומיניום שקוף היא תחילה ליצור דגם, לשפוך את אבקת האוקסיניטריד לתבנית קבועה ליצירת צורה קבועה, ולאחר מכן לדחוס את האבקה לחלקיקים ירוקים באמצעות מצב הידראולי, ולאחר מכן לחמם אותה בטמפרטורה גבוהה של 2000 מעלות. נוצר המוצר הסופי, והמוצר המוגמר יהפוך לשקוף לאחר הליטוש, אז כולנו קוראים לזה "אלומיניום שקוף".

הקשיות של אלומיניום שקוף גבוהה מאוד, דומה לזו של ספיר. יש לו קצב חדירה ישיר של יותר מ-90% לאור נראה כמו קרני סגול ואינפרא אדום, ובעל עמידות לטמפרטורה גבוהה של יותר מ-2000 מעלות צלזיוס. יכולת חסינת הכדורים של אלומיניום שקוף טובה מאוד. יכולת חסינות הכדורים והעובי מצוינים. ביחס לאותו עובי של אלומיניום שקוף וזכוכית חסינת כדורים, יכולת חסימת הכדורים של אלומיניום שקוף היא פי שניים מזו של זכוכית חסינת כדורים.

קרמיקה שקופה של AlON מציגה תכונות אופטיות ומכניות מצוינות. יש לו שידור ליניארי טוב (מעל 80%) ברצועות האולטרה סגול, הנראות והקרוב לאינפרא אדום. בנוסף, יש לו גם איזוטרופית תכונות אופטיות ומכאניות טובות. החומר השקוף אינפרא אדום עם טכנולוגיית הכנה בוגרת ובשימוש נרחב.

שוק היישומים הפוטנציאלי הגדול ביותר עבור קרמיקה שקופה של AlON הוא שריון שקוף. קרמיקה שקופה של AlON יכולה לשמש כחלונות חסיני כדורים לכלי רכב משוריינים ומסוקים.

קרמיקת AlON מתאימה לשימוש כמטריצה ​​של חומרים זוהרים בשל מרווח הפס הרחב, אנרגיית הפוטונים הנמוכה ויציבות הטמפרטורה הגבוהה. חומרים זוהרים להמרה כלפי מעלה יושמו בתחומים רבים, כגון מכשירי לייזר קומפקטיים במצב מוצק, זרחנים בעלי המרה כלפי מעלה, תצוגה תלת מימדית, טכנולוגיית תקשורת סיבים אופטיים, אחסון ותצוגה של מידע אופטי וכו'. ציוד אלקטרוני לרכב חסין כדורים , וכו.

יישום של אלומיניום שקוף

אלומיניום שקוף משמש בעיקר בתחום הצבאי. כיום נעשה שימוש רב יותר באלומיניום שקוף בארצות הברית. הוא משמש בעיקר בייצור זכוכית חסינת כדורים לכלי רכב משוריינים קרביים, וחלונות שקופים לחיישני טילים. רוב היישומים הצבאיים באים לידי ביטוי בהחלפת זכוכית שקופה חסינת כדורים. למרות שהוא יקר ולא זכה לפופולריות היום, הוא חיפש אפשרויות מסחריות. בעתיד, ייתכן שתראה אלומיניום שקוף על זכוכית חסינת כדורים וחלקי ציוד אלקטרוני למחשב, וייתכן שתראה שקוף גם על משקאות. פחית משקה

האם ארצות הברית יכולה להשתמש בכרטיס אלומיניום שקוף לצוואר הסיני?

אז מה דעתך על המו"פ והייצור של סין שלנו של מתכת אלומיניום? אל תשכח שחצינו את הנהר על ידי נגיעה ברוטב הנשרים. סינטר ללא לחץ היא השיטה המסורתית להכנת קרמיקה שקופה. ניתן לייצר מוצרים בגדלים ובצורות שונות בעלות נמוכה. זוהי כיום שיטת ההכנה הנחקרת ביותר של קרמיקת AION.

JIN ואחרים ממכון מחקר בשנגחאי השתמשו באלומינה ובשרף אוריאה-פורמלדהיד כחומרי גלם. תהליך הפחתת פחמימות וסינטר ללא לחץ שימשו להכנת AION עם העברת אור ממוצעת גדולה מ-80% (1 מ"מ). נחקרה ההשפעה של סימום Y203 ו-La203 על הכנת קרמיקה שקופה AION על ידי סינטר ללא לחץ, והוכנה העברת אור של 80.3%. AION קרמיקה שקופה.

Shanghai FRP Research Institute Co., Ltd ואוניברסיטה בשנחאי ביצעו מחקר שיתופי. אבקת ה-AION סונתזה בשיטת ההפחתה הקרבותרמית, ולאחר סינטה ללא לחץ ב-1875℃x24h, השידור הליניארי בטווח אורך הגל של 1000~5000nm היה כ-80%. קרמיקה AION עם שידור אופטי של עד 83.7% באורך גל של 3.93μm.

Wei Wei מאוניברסיטת ווהאן לטכנולוגיה משתמשת ב-Al2O3 וב-AlN כדי לערבב בפרופורציה מסוימת על ידי כרסום כדורים, ולשמור אותם על 1700℃ למשך פרק זמן מסוים. הוכנה דגימת קרמיקה AION שקופה עם השידור הגבוה ביותר של 75.2%. אז אנחנו לא צריכים לדאוג לפגר יותר מדי מארה"ב, אולי תחנת החלל של טילי המטוס שלנו כבר השתמשה בזכוכית אלומיניום מתכתית.

קישור למאמר זה: כמה חזק אלומיניום שקוף?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


כמה חזק אלומיניום שקוף?PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.