האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

כמה עולה עיבוד שבבי CNC

כמה עולה עיבוד שבבי CNC

מפעל עיבוד CNC PTJ: עיבוד חלקי סגסוגת אלומיניום ועיבוד חלקי חומרה מתבצע בדרך כלל באמצעות עיבוד CNC. עם זאת, בשל סף הכניסה הנמוך של עיבוד CNC, סדנאות עיבוד CNC רבות בשוק גרמו לאי וודאות מחירים ואיכות. 

היום, בואו נסתכל – כיצד לקוחות צריכים לתפוס את מחיר העיבוד של חלקי חומרה, מאפשרים לכם למצוא מפעל לעיבוד CNC לחלקי חומרה מובטחים ולא יקרים מדי。כמה עולה עיבוד שבבי CNC

תקצוב יכול לחסוך לך כסף

מציאת מפעל עיבוד חלקי החומרה המתאים לכל יצרן יתרונות משלו. עלינו למצוא מפעל עיבוד CNC מתאים בהתאם לצרכים שלנו. המפעל הקטן מתאים להגהה, והמפעל הגדול מתאים לכמויות גדולות. ישנן שתי דרכים לחישוב המחיר. 1, על פי משך זמן עיבוד המוצר 2, מחושב על ידי כלי מכונה. לדוגמא, אם המוצר שלך יוצר במקור עם מחרטה, אך אתה צריך למצוא מרכז עיבוד שבבי, הוא בהחלט יקר בהרבה.

כיצד מחשבים את מחיר העיבוד של חלקי חומרה

  • 1, הראשון תלוי בציורים ובדרישות הטכניות שלך
  • 2, החומר של כל מקום הוא מלאכותי, יש כמה מקומות שבהם הפרש המחירים גדול מאוד
  • 3,החלקים הכלליים מחושבים לפי עלות החומר + דמי עיבוד + רווח. אגרת העיבוד נקבעת על פי התהליך. מחיר השימוש בציוד עיבוד שונה שונה כמובן. יש חישובים לפי שעות עבודה (זמן סיבוב, זמן טחינה וכו ') חלקם מחושבים על פי התהליך (כגון כמה מקופל הלוח המתקפל, כמה הוא קידוח רגיל וכו').
  • 4,יש שאלה של כמות, כמובן, הכמות גדולה, אם זו חתיכה אחת, זה נורא, גם אם זה חתיכה קטנה, החומר אינו קמעונאי, זה המחיר של כל הלוח שלך! לדוגמא, אם אתה אומר 0.3, לא משתמשים בדרך כלל ביצרנים. אם יש לך רק חתיכה אחת או שתיים, אם אתה קונה חומרים פעם אחת בלבד כדי לקנות לוח (כגון 1220 * 2440), הוצאות החומר שלך יושקעו.
  • 5,הבעיה של מפעל העיבוד אם מפעל עיבוד החלקים יכול להשיג זאת, כמובן, אין שום בעיה, אם למפעל העיבוד עצמו יש כמה תהליכים שיש למיקור חוץ, אז המחיר יעלה בהתאם. אם אתה כבר חברה זרה, זה שווה ערך לשני הסעות! אז חפש את מפעל העיבוד ומצא את המתאים, מצא את מה שהם יכולים לעשות, תהיה טוב לעשות זאת.

חישוב מחיר עיבוד שבבי CNC הספציפי

עמלת עיבוד מחרטה CNC: האלגוריתם הסטנדרטי הוא זמן עבודה * שכר לשעת עבודה + עלות קבועה שיש לחלק, כמו פחת. התשלום הכללי לעיבוד כלי מכונת CNC הוא 40-50 יואן לשעה. המכונה היא כמטר אחד, המכונה האנכית הרגילה. מחיר המכונה עם מספר קטן של מכונות עלה מעט ביותר מ -1 יואן. כמובן, תלוי ביכולות העיבוד של המכונה, המחיר ישתנה.

קישור למאמר זה: כמה עולה עיבוד שבבי CNC

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!

כמה עולה עיבוד שבבי CNC