האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

לגרום לאלקטרונים "לעבור" את סריג הגביש המלאכותי בדיוק גבוה במיוחד

לגרום לאלקטרונים "לעבור" את סריג הגביש המלאכותי בדיוק גבוה במיוחד

חוקרים במחלקה לפיזיקה ואסטרונומיה יצרו טכניקה המאפשרת להם "לשרטט" תבניות אלקטרוניות לחומרים קוונטיים הניתנים לתכנות: לנתנום אלומינאט/סטרונציום טיטנאט או "LAO/STO". בשיטה זו הם יכולים ליצור מכשירים קוונטיים בעלי גדלים אופייניים המשתווים למרווח בין אלקטרונים, ואף לגרום לאלקטרונים "לעבור" סריג קריסטל מלאכותי בדיוק גבוה במיוחד.

לגרום לאלקטרונים "לעבור" את סריג הגביש המלאכותי בדיוק גבוה במיוחד

כדי לפתח יכולת זו, החוקרים עיצבו מחדש את ציוד הליטוגרפיה של קרן אלקטרונים, המשמש בדרך כלל ליצירת ננו-מבנים על ידי חשיפת שכבת התנגדות מוקשה במסכה, ולאחר מכן הוספה או הסרה של שכבות חומר. החוקרים לא הפעילו את המכשיר במתח הרגיל של 20,000 וולט, אלא הורידו אותו לכמה מאות וולט בלבד. בשלב זה, אלקטרונים אינם יכולים לחדור אל פני השטח של חומר התחמוצת, אך ללא כל התנגדות. התחתון מזרז את התגובה לפיה פני השטח של ה-LAO טעונים חיובית והממשק LAO/STO מוליך מקומית. בהשוואה לליטוגרפיה מבוססת מיקרוסקופ כוח אטומי, מהירות הכתיבה של אלומת האלקטרונים מהירה פי 10,000 מבלי לאבד רזולוציה מרחבית או יכולות תכנות מחדש.

בנוסף, הצוות מובל על ידי ג'רמי לוי, פרופסור נכבד לפיזיקת החומר המעובה ומנהל המכון למחקר קוונטי בפיטסבורג, שתיאר את השיטה במאמרו: "שימוש בקרני אלקטרונים במתח נמוך במיוחד לשליטה בקנה מידה ננו של טרנספורמציה של מבודד מתכת LaAIO3/SrTiO3. המאמר פורסם ב-"Applied Physics Letters" ב-21 בדצמבר.

דנגיו יאנג, סטודנט לתואר שני החוקר את הטכנולוגיה, הוא המחבר הראשי של המאמר והשווה אותו ל"רישום בעט על בד".

היא אמרה: "במקרה הזה, הבד הוא LAO/STO, וה"עט" הוא קרן אלקטרונים. פונקציה רבת עוצמה זו מאפשרת לנו להשתתף במבנים מורכבים יותר ולהרחיב את המכשיר מחד מימדי לדו מימדי.

יאנג ולוי אמרו שלגילוי זה עשויה להיות השפעה על תחומי התחבורה הקוונטית והסימולציה הקוונטית.

"אנחנו מאוד מעוניינים להשתמש בטכנולוגיה הזו כדי ליצור באופן תוכניתי משפחה חדשה של חומרים אלקטרוניים דו-ממדיים המבוססים על מערכים אטומיים מלאכותיים שנכתבו על טכנולוגיה זו. הקבוצה שלנו פרסמה לאחרונה מאמר ב-"Science Progress", המדגים את הרעיון של חד-ממדי הדמיית קוונטים עושה שימוש בציוד של שיטת AFM. הטכנולוגיה החדשה המבוססת על EBL תאפשר לנו לבצע הדמיית קוונטים בדו מימד".

בנוסף ליאנג ולוי, משתפי הפעולה של פיט כוללים את פרופסור המחקר פטריק אירווין וסטודנטים לתארים מתקדמים Shan Hao, Guo Guo, Muqing Yu, Yang Hu ו-Swanson School of Engineering עוזר פרופסור יוני יוני. סניפים נוספים כוללים את המחלקה למדע והנדסת חומרים ב- אוניברסיטת ויסקונסין-מדיסון ומכון פיטסבורג לחקר קוונטי.

קישור למאמר זה: לגרום לאלקטרונים "לעבור" את סריג הגביש המלאכותי בדיוק גבוה במיוחד

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


לגרום לאלקטרונים "לעבור" את סריג הגביש המלאכותי בדיוק גבוה במיוחדPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין שירותי.מוסמך ISO 9001:2015 &AS-9100. יצרן עיבוד שבבי בקנה מידה גדול של תיקים רפואיים, מתן עיצוב תלת מימד, אב טיפוס ושירותי משלוח גלובליים. מציע גם מארזים קשיחים, EVA חצי קשיח, מארזים תפורים רכים, פאוצ'ים ועוד עבור יצרני OEM. כל המארזים מיוצרים בהתאמה אישית לפי מפרטים עם אינסוף שילובים של חומרים, תבניות, כיסים, לולאות, רוכסנים, ידיות, לוגו ואביזרים. אפשרויות חסינות זעזועים, עמידות במים וידידותיות לסביבה. חלקים רפואיים, תגובת חירום, חלקים אלקטרוניים, תאגידים, חינוך, צבא, ביטחון, ספורט, חוצות ותעשיות בנייה. השירותים כוללים ייעוץ לקונספט של מקרה, עיצוב תלת מימד, יצירת אב טיפוס, יצירת רוטוטיפוס,קידוח CNC שירותים וייצור. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן האספקה ​​הצפוי. אנו נתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, אתה מוזמן לפנות אלינו ישירות ( [email protected] ).